Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.563
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtopya'dan urrun alabilirsiniz. Sıkıntı çıkmaz. Gecikme olabilir normaldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

1 ocak da satın almış oldugum moov marka oyuncu gozlugu 8. gününde teslim edildi.amazon amerika dan sadece 1 gün daha hızlısınız.onlar 9 gunde teslimat yapiyor.evet tekrar ediyorum sigara kutusundan biraz buyuk gozluk kutusu 8 gunde teslim edildi.teşekkürler itopya.
    güneş gözlüğünden farkı ne?
    karartıyorsa bisiklet gözlükleride sarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amcui -- 9 Mart 2019; 15:40:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amcui

güneş gözlüğünden farkı ne?
    karartıyorsa bisiklet gözlükleride sarı

Alıntıları Göster
    oyun oynarken taktıgında gozlerini dinlendiriyor ancak bu seferde her yer sapsarı oluyor.daha net gormeni saglıyor ama pc icin alisamadım.ben gece uzun yol kullanirken kullanıyorum.karşıdan gelen araclar uzunlarını kapatmıyor orda etkili oluyor.gelen ışığı kırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

oyun oynarken taktıgında gozlerini dinlendiriyor ancak bu seferde her yer sapsarı oluyor.daha net gormeni saglıyor ama pc icin alisamadım.ben gece uzun yol kullanirken kullanıyorum.karşıdan gelen araclar uzunlarını kapatmıyor orda etkili oluyor.gelen ışığı kırıyor.

Alıntıları Göster
    başka marka olanlar 30-40 TL
    bunlar iş yapmıyor mu?https://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/bilgisayar-gozlugu-ekran-televizyon-telefon-anti-radyasyon-gozluk-imaj-gozlugu-tarz-gozlugu-422378828https://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/jwl-bilgisayar-oyuncu-gozlugu-unisex-gozluk-dinlendirici-pc-anti-radyasyon-gozluk-mavi-isin-gozlugu-422377587

• NZXT ya da Corsair kasalarda adam gibi bir indirim yapın da satın alalım. Yoksa QP Bilişim' den satın alacağım.
  • Donanım arşivi sistemleri daha güzel oluyor kanımca :)

edit: Lafımı geri aldım, sistemleri inceledim zaten çoğu parça aynı ama fiyat olarak 200-300 lira daha uygun bu sistemler. Elimde keşke para olsaydı, neyse fx 6300+r7 360 ile direnmeye devam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaciRomantik -- 10 Mart 2019; 0:39:22 >
  • Böyle saçma şeylere inanıp da gözleriniz den olmayın..
    Benim gözlerim de ışığa karşı alerji var..Muayene sonrası gözlük verdi onu kullandığım dan beri pc başında 1 gün dursam bile ağrıtmıyor..
  • Şu an itopya'da Asus ROG Strix RX580 OC 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı indirimli fiyati 1700tl yazıyor. Son 7 saat varmış indirimin bitmesine.
    Anlamadığım şey şu bu kart zaten başka sitelerde (vatan hariç) 1700 tl. Bu nasıl bir indirim oluyor??
  • fiyatlar uygun olduğu için itopyadan pc almak istiyordum ama yorumlarda , müşteri hizmetleri yok , geç gönderiyorlar falan diyince kafam karıştı arkadaşlar
  • jahrein gral diyceksiniz kendilerine
  • Bilgisayar sahibi olmak artık Lüks oldu.
  • i5 işlemcili sistem 9000 tl olmuş yuh

• Aoc 144hz c24g1 i alasım varda çok pahalı ve daha önce Aocun monitörleriyle ilgili hiçbişey duymadım varmı o monitörü kullanan bi benq ile filan kıyaslanabiliyormu?
  • Jahren kim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jahrein kim ki Allah aşkına? O olunca farklı mı oluyor yani nedir?
  • 2 hafta önce 5000TL ekran kartı hariç sistem aldım. Parçalar arızalı geldi, firmaya ilettim. Yaklaşık 10 gündür parçalar elime geri dönmedi ve hiçbir şekilde ne maille ne de telefonla ulaşamıyorum. Ben bu kadar iğrenç bir firma, bu kadar iğrenç bir servis görmedim.

Alışveriş yaparken bunları 2 kez değil 1000 kez düşünün. Saçma sapan bir firma, en büyük alışveriş pişmanlıklarımdan. Ankara'dan, İstanbul'a basıp gelicem en son o olucak kıyameti kopartıcam oralarda beklemede kalın.

Ha olurda belki müşteri yetkilisi utanır ilgilenmek ister.

Sipariş No: 2019022417594654 - Telefon: 530 300 35 53
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bu mesaj silindi.
    Bu paraya 970 Evo Plus alınır. Hatta daha da uyguna vardır kesin.
    https://www.amazon.com.tr/SAMSUNG-PLUS-NVMe-3500-MZ-V7S500BW/dp/B07MFBLN7K/

Kampanya dedikleri çoğu ürün aylardır piyasada zaten o fiyatlara satış yapılan ürünler. Göz boyamaya çalışıyorlar.

Edit: Arada gerçekten güzel kampanyalar denk geliyor ama nadir. Keşke yayıncılara tonla ekipman, sistem, para ve xxx, yyy sistemi diye satılan sistemlerden para vermek yerine daha uyguna ürün satsalar. Uygun fiyatlara ürün satılsa zaten artık reklam kendi kendine yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatov -- 12 Mart 2019; 12:49:50 >

• Geçen hafta itopya üzerinden AOC C24G1 monitör aldım. Monitör geldiğinde gördüm ki emniyet bandı ve kutusu açılmıştı. Bu yüzden teslim almadım ve geri yolladım. Yaklaşık 1 hafta sonra ulaşabildiğim görevli monitör kendilerine ulaştığında yenisini gönderebileceklerini belirtti. Sizce hiç bulaşmadan iade alıp kurtulsam mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfurkan0 -- 13 Mart 2019; 1:53:36 >
  • bu kadar problemden bahseden varken yetkili arkadaş niye ilgilenmiyor acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.