Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.473
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
Giriş

Dolar sürekli yükseliyor olan bize oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargo ücreti ve bir tane bankayla anlaşması olmayan firmadan hayır gelmez kimse kusura bakmasın.

• İndirim yok yine. Boşuna vakit kaybetmeyin, diğer sitelere bakın ne ihtiyacınız varsa.

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt

ne ihtiyaç varsa akakce.com'a bakarım herkese tavsiye ederim

• Aynı şekilde hareket ediyorum. Ancak orada gözükmeyen siteler de var.

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    Maalesef, birkaç indirim listeleyen siteye bakıyorum ama genelde bunu kullanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28.900 tl lik ekran kartına 35 bin tl yazıp indirim ile 31 bin tl ye satmak nedir? (asus 4070 super)

Dalga mı geçiyorsunuz insanlarla?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 15 Mart 2024; 13:41:37 >
  • Klasik tüm siteler böyle işlemci ve ekran kartı güzel diğerleri çöp hiç bir sitede doğru dürüst bir sisteme indirim yapıldığına şahit olmadım.. Hep yurtdışında indirimler..

• jrbacktoback kullanıcısına yanıt

Ben 3-5 yıldır alıyorum hiç sorun yaşamadım.

Razer Viper Mini.

MSI GK30.

ile başladım. Zamanında da piyasadan hep en uygun buraydı.

En son Razer Pro click mini aldım, 1.299 tl ye, şuan diğer sitelerde 2bin TL. Tek gerçek fiyatına tr ye getiren yer itopya idi.

28 TL kargo ödedim mi ödedim.

Sen 2000 TL başka yerde al ücretsiz kargo öde kutla, haber ver bizde gelelim çok zekisin diye.

Tarih belli aşağıda da kanıtı.

Ben 5 yıldır hayrını görüyorum sen izlemeye ve boş yapmaya devam et. Bu aşağıdaki Razer Pro Click Mini akakçe den arat şimdi 2bin TL'den aşağıya bulabiliyormusun görelim.

1.300 TL'lik ürünü diğer sitelerden 2000 TL'ye alıp ücretsiz kargo olduğu için kutlayan müthiş zeka fışkıran vatandaşlar burada.

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLIFE -- 18 Mart 2024; 19:14:9 >

• Adam ne yazmış sen ne yazmışsın. Özetle şunu diyor: Bu ve benzeri sitelerde ekran kartı ve işlemci dışında kalan parçalar sistemini kendi toplayanların tercih etmediği, kenarda kıyıda kalan ürünlerden tercih ediliyor ve güya sistemi "f/p" kılma pahasına minimize ediliyor. İndirimlerin birçoğu da samimi indirimler değil. Dolayısıyla senin fi tarihinde indirimli aldığın razer mouseun inan kimse için ikna ediciliği yok.

• SLIFE S kullanıcısına yanıt
    adam haklı konulara değinmiş kaç bin liralık ürüne kargo bedeli alıyorlar ve banka anlaşması yok. bunlar firmanın geri kafalılığından kaynaklanıyor. en az 10 yıl geriden geliyorlar maalesef. ayrıca istisnalar kaideyi bozmaz itopyada bir sürü indirim var ama bindirmeden indirme yapmıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SLIFE S kullanıcısına yanıt

Bende bir kac sefer ürün aldim sorun yaşamadim ama arkadas başka birşeye değinmiş.

• Beyler merhaba. Kafama bir şey takıldı, sizin görüşlerinizi almak istedim. Bende Asus VG249Q1R (165 Hz, IPS monitör) var. 2-3 yıldır kullanıyorum. Bir arkadaşa satıp üzerine 750 lira farkla Lenovo R25i (180 Hz, IPS ekran) almak mantıklı mı? Yoksa MSI G2412 mi almak mantıklı? Ya da hiçbir maceraya girmeden Asus ile devam mı etmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Yok mu şöyle güzel bi f/p qhd monitör alalım?

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.