Şimdi Ara

180Hz - 1 MS (GtG) - RAPID IPS - 4.199 TL | ITOPYA.COM'DA AYIN ÜRÜNLERİ MSI EKİPMANLAR! (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.995
Cevap
141
Favori
1.124.186
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı anda 29 nisanda başka siteden de sipariş verdim yurt içi kargo bugün getirdi. itopya net kargoya vermiş hala istanbulda. net kargo ile tecrübeleriniz nasıl acaba istanbul dışı ?

• İTOPYA Şu ASUS K3 KLAVYE için tekrar bir stok gir be..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arseyus -- 5 Mayıs 2022; 18:33:23 >
  • 2 ekran kartı aldım bayramdan önce aorus master 6900xt ve 3070ti. Geçen gün geldi, İkisininde kutusu daha önce açılmıştı ama statik poşet güvenlik bantlarında sıkıntı olmadığı ve uygun fiyata denk geldiği için iade etmedim. Biraz daha dikkat lütfen. Çok kart aldım ilk defa böyle bişey denk geldi İtopyada.
  • Ben farklı firmalardan 30 dan fazla ekran kartı aldım belki 1 veya 2 tanesinin kutusunda jelatin vardı statik poşet kapalı olduğu sürece dış kutu jelatininin zerre önemi yok.

• @itopya.com 30.04.2022 tarihinde vermiş oldugum sipraiş 05.05.2022 tarihinde net kargo adında rezil firmaya veirilmiş

Bugün mesaj geldi dagıtım bölgesi dışında diye şimdi ne yapacagım ben ürünü teslim alamadım nasıl hizmet bu gelip şubenizden teslim alayım olmaz ise yardımcı olurmusunuz lütfen

Sipariş no 220430193026477

• izmirli1713 kullanıcısına yanıt

Gigabyte kutuda bant olmuyor, statik poşette oluyor.

• bu paraları verebilen var mı sırf bir ekran kartına?

• buraya yazılan olumsuz mesajları birileri siliyor. yazıklar olsun ve hakkımı helal etmiyorum kim siliyorsa. bir firmayı eleştirmek hakkımız değilmi? bu yapılan aslında kanunsuz bi durum aslında. işim gücüm olmasa sikayet bile ederim.

• Net kargo gerçekten rezil bir firmaymış 29unda verdiğim siparişi hala beklemekteyim.
  • Vegola V kullanıcısına yanıt

Tekirdağ'da oturuyorum, kargom Esenyurt'ta dağıtıma çıkarılmış gözüküyor   umarım gelir bu hafta...

• Satılmamış elde kalan ürünleri koymuşsunuz sonra da kampanya yerseniz olumsuz mesajları silen dh de var nasılsa
  • Sayin itopya yetkilileri bir gecede lhr kilidi kirildigi icin 3080 ti gigabyte oc vision model fiyatini nicin 6500tl arttirdiniz? Lhr kilidi midir sebep?
    Net Kargo ilçelere göre dağıtım günü belirlemiş. Sizin bulunduğunuz ilçenin dağıtım gününü/günlerini çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.
    Mesela benim bulunduğum ilçeye haftanın 6 günü dağıtım yaptıklarından Net Kargo'dan inanılmaz memnun kaldım.
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Hocam, Adana'nın merkez ilçesinde oturuyorum maalesef problem dağıtıma çıkmaması değil Adana'ya bir türlü ulaşmaması ,hala gelmedi. Net kargo denen Allah'ın belası firmayı her gün arıyorum her gün sizi arayacaklar en kısa sürede gelecek deniyor bir türlü gelmedi. Aynı anda 2 farklı kargo yollandı itopya tarafından birisi direkt İstanbul'dan Adana'ya geldi geç olsa da ulaştı diğeri Ankara'ya ara aktarmaya uğradı ne saçma işse artık
    O zaman ben çok şanslıymışım. Ben de Adana'da oturuyorum, 10 Mayıs'ta verilen kargo bugün elime ulaştı. Daha önce aldığım başka bir ürün kargoya verildiği günün ertesi ulaştı. Daha önce UPS varken kafadan 1 hafta bekliyordum ya da kendim gidip alıyordum.
    Bence İtopya'nın yanlışı kargo şirketi seçimini müşteriye bırakmaması. Herkes bulunduğu konuma göre memnun olduğu kargo şirketini seçebilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 12 Mayıs 2022; 15:31:1 >
  • Ana mesajda yazan fiyatlar haricinde bir indirim mi olacak akşam 18:00 da acaba?

• Bende Adana'da ikamet ediyorum kargo da problem yaşamadım, ancak itopya göndermesine rağmen kargo yuzunden sorun yaşayan arkadaşım oldu.

• Jhay82 kullanıcısına yanıt

Dün bende gördüm o yazı dün içinmiydi bugün için mi bende merak ediyorum.

Dün içinse eğer süpriz dediği şeye hitaben kaide değer bir şey görmedim.

• Akşam 19'da ayın sistemi satışa çıkacak. Özellikler belli mi? Bilen var mı?
  • Bugün Ankara Söğütözü mağazanızı ziyaret ettim ama bir şey almadan çıktım, mağazanız güzeldi sonra tekrar uğrayabilirim.

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.