Şimdi Ara

Super Bir Proje (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
6.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla tam hayal ettiğim atölye ama o hddler ısınır bence bilemiyorum ama çok yapışık
  • o kadar hdd ye o güc kaynağı yeterli olur mu acaba
  • ne kadar alet, o kadar ustalık... mod bi kenara, atelyeye hasta oldum en başta
  • Helal olsun valla.
  • Güzelmiş.
  • İyiymiş.
  • Gerçekten süper yapıyro ya walla hayranlıkla izleidm
  • harika tek kelimeyle
  • Çok güzel bir çalışma yapmış helal olsun...
  • Tek kelime ile harıka gerçekten on numara bır calısma
  • Atölyeye imrenmemek elde değil
  • insan kıskanıyor bunu izleyince
  • sponsorların olması da ayrı bir şey tabi
  • Bu adam uçmuş
  • izlerken zevk aldım. sonra düşündüm türkiyede niye böyle şeyler yapan yok diye üzüldüm
  • Çok süper olmuş harbiden
  • birçok kişi sponsoru varmış veya sponsorumuz olsaydı gibi şeyler yazmış hiçbirine anlam veremedim hangi sponsor herhangibirinin keyfi için yaptığı bir işe destek verirki sponsorun bundan çıkarı ne ?

imkanım olsa yada sponsorum olsa daha iyisini yaparım diyenler imkanlarınız dahilinde iyisini değilde bukadarını bi yapında görelim !

ben kendi imkanlarımı zamanında kendim yarattım hiçbir kesici aletim olmadan 2 adet vida ve bir tahta parçasıyla kusursuz bir fan deliği açtığımı bile hatırlıyorum.

halen videodaki adam kadar imkanım yok ama birkaç yıl aradan sonra üzerine düştüğüm yeni projeyi görseniz beyniniz burnunuzdan akar herhalde

projeme başlamadan önceki tek eksiğim kompresörlü gaz destekli soğutma konusundaki bilgilerim.

bir çok parçanın siparişini verdim bağzıları elimde ve nasıl kurulumunu yapıcağımı öğrendiğimde projeme startı vericem

Ankara'da olupta soğutma ve iklimlendirme konusunda bana yardım edebilecek biri varsa çok güzel olur.

konudan çok uzaklaşıp kendi kendime sohbete başladım galiba yapılan cihaz oldukça sade ve güzel olmuş küçük boyutta ama boyutuyla dalga geçilemeyecek kadarda ağır bir cihaz sanırım

• Kızım olsa verirdim p*çe
  • Çok iyiymiş..
  • Ilk videonun basinda sogutmayla alakali şüphelerim vardi ama sonra alt kisima actigi buyuk dikdortgenleri gorunce kusursuzluguna karar verdim hele hdd kablolarini kisaltinca şok oldum... helal olsun biz daha twitteri kapatalim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.