Binbaşı
05 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 137 (Bu ay: 4)
Gönderileri
Arkadaşlar öncelikle. Merhaba, telefondan çokça iş gereği yazışma dosta paylaşımı bilgisayardan veri aktarımı yapıyorum ve bu aktarımların hızlı ve hatasız olması lazım. Kamera ortalama olsa dahi yeterli çok iyi bir kamera performansına ihtiyacım yok oyun oynamıyorum video, film izliyor veya müzik dinliyorum boş vakitlerim de iPhone'a geçmeli miyim?
Merhaba arkadaşlar bu konudan muzdarip im, yardımcı olursanız sevinirim. Telefonum Oppo Reno 2z, Bluetooth açtığım anda sürüş uygulaması diye bir şey açılıyor bir türlü kapatamadım araştırdım Googleda doğru düzgün bir çözüm bulamadım.
Bluetooth Açılınca Sürüş Uygulaması Açılıyor Nasıl Kapatırım
Arkadaşlar araç fiyatları malum, düğün arefesindeyim ve arabaya ayıracak çok uçuk kaçık bütçem yok ama güzel bir araca binmek istiyorum. Daha önce 1988 D190 kullandık temiz ve çok iyi durumdaydı üzmedi. Şimdilerde gözüme E200 modeli takıldı. Araç kısaca şu durumda;

1997 MODEL

DİJİTAL KLİMA 

JANTLAR KOMPLE KROM KAPLAMA

4 LASTİK SIFIR AYARINDA

SANRUF AKTİF

KATLANIR AYNA

HAFIZALI ELEKTRİKLİ KOLTUK

DAHA SAYMAKLA BİTMEYEN ÖZELLİKLERİ

YÜRÜYEN AKSAMI SORUNSUZDUR

ÇALIŞMAYAN HİÇBİR AKSAMI YOKTUR

EXPERTİZ BİLGİLERİ= ARACIMIZDA 3 PARÇA DEĞİŞEN MEVCUTTUR

KOMPLE BOYA VARDIR TARAFIMIZCA ÇOK GÜZEL BOYA ATILMIŞTIR​

TRAMER KAYDI= 2900 TL

Açıklama bu şekilde yazılmış ve araç fiyatı: 134.750

Nakit paraya muhtemelen 130.000'e bırakırlar. Sizce alınır mı pişman eder mi? Şahin'in 50000 olduğu dönemde 130000e dolu araba almak daha mantıklı geliyor bana.

Driver kurulu görünüyor başlatıcı ekranında Nvidia simgesi var fakat denetim masası açılmıyor ara sıra denetim masasını kurmak için tıklayın yazılı bir bildirim geliyor tıklıyorum fakat her hangi bir kurulum ekranı açılmıyor güncel driver indiriyorum kurmaya çalışıyorum fakat uyumlu değil diyerek hata veriyor ve kurulumu yapmıyor. Bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilenler yardımcı olursa sevinirim iyi forumlar.

Ekran kartım: Geforce GTX 1650 4GB(Notebook)

ÇÖZÜM: Microsoft Marketten denetim masasını kurmak gerekiyor.

İnsider mod ile aldım kararlı sürüme geçince güncelleme ile geçer sandım şu köşede çıkan yazıya intil oluyorum. Kararlı sürüme geçmeye çalıştım olmadı Lenovo IdeaPad kullanıyorum lisansım gider diye korkuyorum. Windows 10a döneyim dedim olmadı cihazda geri yükleme yaptım Windows 11 e döndü temiz kurulum yapacam Windows 11 ISO indiriyorum elektronik lisanslama yapar mı? Outlook hesabımı açtığım da yine insider mod açar mı ne yapmam lazım çıldıracam yardımcı olun lütfen
Arkadaşlar vakit ayıracak olanlar varsa bu araçla alakalı biraz sohbet etmek istiyorum bana yazarsanız sevinirim.

Merhabalar sayın forumdaşlar, lenovo İdeapad Gaming 3 modelini aldım

Özellikler:

İşlemci: İntel i5 10300H

Ram: 2933Mhz 8GB Sodim

Ekran Kartı: Nvidia GTX1650 (4GB VRam)

Ekran: 120Hz Full HD IPS

SSD: 512GB M2

Arkadaşlar özelliklerim bunlar, donanımımın ortalama olduğunu düşünüyorum sadecee merak ettiğim konu, zaman zaman tat kaçıracak seviye de FPS dalgalanması oluyor bunun sebebi ne olabilir. Bunun yanı sıra PUBG(Steam) ortalama "60-70 Fps" civarında alıyorum.

PUBG'de çok sorun yaşamıyorum oynarken Apex girdiğimde daha hissedilir oluyor FPS düşüklüğü ortalama 50-60 FPS civarı alıyorum.

Bazen PUBG oynarken FPS bir anda 1-2 değerlerine düşüyor ve bilgisayarı yeniden başlatmadan hiç bir şekilde düzelme alamıyorum.

Düşük FPS aldığımı düşünüyorum. YARDIM LAZIM

Bütün driverlar kurulu, zaten cihazı sıfır aldım freedos falanda değildi yani orjinal windows 10 ile aldım 11'e yükselttim güncelleme ile ama ters giden bir şeyler var gibi neden olabilir. Yapmam gereken nedir.

Merhabalar sayın forumdaşlar, lenovo İdeapad Gaming 3 modelini aldım

Özellikler:

İşlemci: İntel i5 10300H

Ram: 2933Mhz 8GB Sodim

Ekran Kartı: Nvidia GTX1650 (4GB VRam)

Ekran: 120Hz Full HD IPS

SSD: 512GB M2

Arkadaşlar özelliklerim bunlar, donanımımın ortalama olduğunu düşünüyorum sadecee merak ettiğim konu, zaman zaman tat kaçıracak seviye de FPS dalgalanması oluyor bunun sebebi ne olabilir. Bunun yanı sıra PUBG(Steam) ortalama "60-70 Fps" civarında alıyorum.

PUBG'de çok sorun yaşamıyorum oynarken Apex girdiğimde daha hissedilir oluyor FPS düşüklüğü ortalama 50-60 FPS civarı alıyorum.

Bazen PUBG oynarken FPS bir anda 1-2 değerlerine düşüyor ve bilgisayarı yeniden başlatmadan hiç bir şekilde düzelme alamıyorum.

Düşük FPS aldığımı düşünüyorum. YARDIM LAZIM

Bütün driverlar kurulu, zaten cihazı sıfır aldım freedos falanda değildi yani orjinal windows 10 ile aldım 11'e yükselttim güncelleme ile ama ters giden bir şeyler var gibi neden olabilir. Yapmam gereken nedir.

Pubg 80-90fps alıyorum gayet normal oynayabiliyorum, fakat bazen aniden FPS 1-2'ye düşüyor ve düzelmiyor oyunu kapatıp açıyorum yine düzelme olmuyor bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor sebebini Google'da bulamadım bilen yaşayan varsa yardımcı olabilir mi neyden kaynaklanıyor olabilir ne yapmak lazım.

İyi forumlar arkadaşlar, windows 10 kullanıcısıyım bilgisayarıma BİOS güncellemesi geldi daha sonra kilit ekranına geldiğinde önce resim oluyor bir tuşa bastığımda resim kalkıyor şifre ekranına geliyordu şimdi ise tuşa bastığım zaman her hangi bir tepki vermiyor resmi fare ile kaldırmam gerekiyor şifre ekranına ulaşmak için. Bu sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi? İnternette araştırma yapınca her hangi bir bilgiye ulaşamadım.

Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
[simage][/simage]

#BenceYalnizlik

Türk Olmanın Gururu İle Şehit Olan Kimsenin Kanı Yerde Kalmadı, Kalmayacak.!

Babamı Olacam?

Teknolojiden Anlayan Kız Var mı?

Discovery

Hayat;
"İşini bitirdikten sonra ustaya gidip "usta dinlenip soluklanabilir miyim, biraz oturabilir miyim" diye aval aval izin istersen hayır yanıtını alırsın. İşini bitirdikten sonra geçer köşeye oturur biraz soluklanırsan usta gelip sana neden oturuyorsun diye sorduğunda işimi bitirdim soluklanıyorum dersin usta olursun.."

(Sen güçlüsün kimseden izin almamalısın, sadece
Örnek almalısın. Ben bunları söyleyebiliyorum
Çünkü Mustafa Kemal Atatürk'ü örnek alıyorum.)

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
OPPO
Operatör
Vodafone
Notebook
Apple
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.660
İkinci El Bölümü Mesajları: 50
Konularının görüntülenme sayısı: 592.032 (Bu ay: 674)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 405 (Bu hafta: 5)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.