Şimdi Ara

Sunny/axen 55” UHD (4k) CURVED ve düz 1999tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
13.845
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kipada bugün gördüm ve 55” 4k axen curved tv’yi aldım. İnternette en ucuz 2499tl fiyatı var ucuz ve büyük tv isteyenler baksın derim.

Sunny düz ekrandı. Çerçevesi ince ve siyah.
    Axen curved, gri ince çerçeveli.

A101’den yine Hi level bekliyordum bundan farkı yoktur diye düşündüm ve aldım geçtim. Kullanan varsa yorum alalım sıcak fırsat olmasına kimsenin lafı yoktur sanırım. Hi level 50” 1800tl idi dün baktığımda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5m migrostada ayni fiyatti bgn gordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axen'in paneli kaç hz, normal yayınlarda sıkıntı çıkartıyor mu? Türksat teledünya ile kullanacağım. İş görür mü acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal genç

Axen'in paneli kaç hz, normal yayınlarda sıkıntı çıkartıyor mu? Türksat teledünya ile kullanacağım. İş görür mü acaba?

ben bugün usb'den fullhd film açtırdım görüntü çok başarılı. başarılı derken 2000tl'ye kocaman bildiğin normal tv. 60h7000 mi ne bi samsungum vardı bence ondan farkı yok. demo 4k yayın açtı usb'den ama çözünürlükten pek bir şey anlamadım. atlama takılma falan göremedim. bence iş görür. bakalım kutudan sağlam mal çıksın da.

yalnız servis kuruluma 50tl gibi bir para alıyormuş nasıl oluyor çözemedim. alan olursa bilgi paylaşımı olsun. ben hafta içi kurduracağım.

ekleme: bu arada reyonda 2 tane oled tv vardı. onların farkını gördükten sonra almaya karar verdim. oled olmayacaksa para vermeyeceğim bundan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 30 Aralık 2017; 22:34:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ben yarın bi ugrayım
    50 tl ücret sorun ama garantide sorun cıkarmasınlar diye işte ...
    55"axen bakıyordum bende ama 1900e verdi migros düşmeyecekler artık heralde 2k yı gormusken alalım bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

ben yarın bi ugrayım
    50 tl ücret sorun ama garantide sorun cıkarmasınlar diye işte ...
    55"axen bakıyordum bende ama 1900e verdi migros düşmeyecekler artık heralde 2k yı gormusken alalım bari

bunlar kadar boş beleş bi servis görmedim . aradım bana yakın olan sunnyi dediki axende kanallar yüklü zaten kurulum yapmıyoruz . aradım müşteri hizmetlerini fırçalamışlar bunu aradı sonra ürün neydi diye .
  • Alan arkadaş model verebilirmi?
  • Ben de alma niyetiyle gittim ama paneli begenemedim. Oradaki arkadaşa usbden bi görüntü açtırdın ama kırmızı rengi görenedim. Umarım memnun kalırsınız hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal genç

Axen'in paneli kaç hz, normal yayınlarda sıkıntı çıkartıyor mu? Türksat teledünya ile kullanacağım. İş görür mü acaba?

ben bugün usb'den fullhd film açtırdım görüntü çok başarılı. başarılı derken 2000tl'ye kocaman bildiğin normal tv. 60h7000 mi ne bi samsungum vardı bence ondan farkı yok. demo 4k yayın açtı usb'den ama çözünürlükten pek bir şey anlamadım. atlama takılma falan göremedim. bence iş görür. bakalım kutudan sağlam mal çıksın da.

yalnız servis kuruluma 50tl gibi bir para alıyormuş nasıl oluyor çözemedim. alan olursa bilgi paylaşımı olsun. ben hafta içi kurduracağım.

ekleme: bu arada reyonda 2 tane oled tv vardı. onların farkını gördükten sonra almaya karar verdim. oled olmayacaksa para vermeyeceğim bundan sonra.

Aynen oled bambaşka yakında digerleri silinir

• endersgame0120 kullanıcısına yanıt

gelip fişe takıyorlar işlemleri bu ama işte kutu acılımında panel catlak kırık varsa rapor tutuyorlar orası elimizde degil işte
    bizim arkadaşa aldık eve gitmiş dikkatli ac dedim servise para vermem dedi fişe taktım nihat hatipoglu acıldı diyor muhtemelen iade ürünü aldı bizim arkadaş panel yamuktu 3-5 arama sonucu gelip alıp tamir edip vermişler 0 cihaz alıp tamir ettirme dedim ugrasamam deyip ses etmedi

yer:balıkesir kipa, dikkatli olmakta fayda var...
  • Link yok mu link

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

gelip fişe takıyorlar işlemleri bu ama işte kutu acılımında panel catlak kırık varsa rapor tutuyorlar orası elimizde degil işte
    bizim arkadaşa aldık eve gitmiş dikkatli ac dedim servise para vermem dedi fişe taktım nihat hatipoglu acıldı diyor muhtemelen iade ürünü aldı bizim arkadaş panel yamuktu 3-5 arama sonucu gelip alıp tamir edip vermişler 0 cihaz alıp tamir ettirme dedim ugrasamam deyip ses etmedi

yer:balıkesir kipa, dikkatli olmakta fayda var...

bende işin rapor kısmındayım zaten diğer türlü kurmakda ne var . 50 lira istedi vericem büyük ihtimalle
  • Sunny/axen 55” UHD (4k) CURVED ve düz 1999tl

Sunny/axen 55” UHD (4k) CURVED ve düz 1999tl

ürün bilgi kağıtlarının fotoğraflarını yükleyemiyorum bir türlü. mallar bunlar.

sunny flat panel olan sn055lducv6488h-y-2h yazıyor
    axen curved ax55l7950/0226-b uhd yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 31 Aralık 2017; 19:58:58 >

• Sizce almalı mı ? Ne dersiniz. Aileme hediye edeceğim.

• Curved olanıda bizim birader alacak tavsiye edermisiniz..

• Baba Naber kullanıcısına yanıt
    bence alınır
  • A101'den 42 inch tv aldık. Servis geldi kurulum için fişi taktı çalışmıyor. Servis demiş ki ben bunu yaparım ama nasıl olsa sıfır aldınız gerek yok fabrikaya haber veriyorum. 10 gün içinde 0 Vestel 40 inch TV geldi. 2 inch kayıp oldu ama kurulum ücreti ödemedik ve Smart özelliği aldık :)
    Kısaca mutlaka kutuyu servis açsın. Masa üstü kurulumu sanırım daha ucuz ise masa üstünü seçin sonra duvara monte edersiniz.

Alan kişiler Curved de sağdan yada soldan izlerken fark var mı?

Qled , Oled tv ler yaygınlaşıp ucuzlayınca bizim LG 47LA640S emekli olur. Tv'ye fazla para vermek çok özel işleriniz yoksa gereksiz. 5 Sene önce 2300 tl vermiştim pişmanım hiç bir artısı da faydası da yok yada gereksiz. Axen, Hi-Level, Vestel vs alıp geçin. İlerde Qled , Oled tv yaygınlaşınca geçersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 1 Ocak 2018; 17:55:42 >
  • Sunny ile axen’i yanyana gören oldu mu? Axen’in renkleri solul gelmişti ama sunny’e bakmamıştım.

• MİGROSTA 4k curved olanından varmı?
  • stornado S kullanıcısına yanıt
    Ankamall’de var

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.