Şimdi Ara

Sunny/axen 55” UHD (4k) CURVED ve düz 1999tl (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
61
Cevap
2
Favori
13.845
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sebati06

Geçmiş olsun hocam. Onun dışında renk canlılığı nasıldı?

trt 4k için konuşursak güzeldi .hd olmayan kanallar çamur gibi her tv de olduğu gibi. sağ ve sol köşelerde ışık sızması vardı. Birazda şans işi . Genelde telefon ve tv de şansım yoktur..

Sunny/axen 55” UHD (4k) CURVED ve düz 1999tl
  • university U kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam ben de duvara asayım dedim ama aparatlar uymuyor gibi geldi.

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/dizayn-truva-curved-led-tv-cift-kolu-hareketli-aski-aparati-322778215

Linkteki askıyı aldım, satıcı ilgili biri olur sürekli curved tc için alıyorlar sorun duymadık diyor ama acaba diğer curced tv’lerin askı bağlantı yerleri düz müdür? Bu tv’nin arkası da kavisli, demirleri tam oturtup vidalarsak asılmaz, zorlayıp assak da gerer. Zaten servis söylemişti tavsiye etmem açılma yapar diye.

Sanırım şu linktekinden almak lazım

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/32-65-82-165-cm-curved-tv-aski-aparati-curved-650-s-323151555

O da pahalı.

Çelik halatlı askılar olur mu acaba?

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/cnr-55-s-32-55-82-140-celik-halatli-emniyetli-curved-uyumlu-50-kg-siyah-318284692

Bu konuda tecrübesi olan varsa acil yorum bekliyorum yarın iade edeceğim askıyı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Geçmiş olsun hocam ben de duvara asayım dedim ama aparatlar uymuyor gibi geldi.

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/dizayn-truva-curved-led-tv-cift-kolu-hareketli-aski-aparati-322778215

Linkteki askıyı aldım, satıcı ilgili biri olur sürekli curved tc için alıyorlar sorun duymadık diyor ama acaba diğer curced tv’lerin askı bağlantı yerleri düz müdür? Bu tv’nin arkası da kavisli, demirleri tam oturtup vidalarsak asılmaz, zorlayıp assak da gerer. Zaten servis söylemişti tavsiye etmem açılma yapar diye.

Sanırım şu linktekinden almak lazım

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/32-65-82-165-cm-curved-tv-aski-aparati-curved-650-s-323151555

O da pahalı.

Çelik halatlı askılar olur mu acaba?

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/cnr-55-s-32-55-82-140-celik-halatli-emniyetli-curved-uyumlu-50-kg-siyah-318284692

Bu konuda tecrübesi olan varsa acil yorum bekliyorum yarın iade edeceğim askıyı.

senin aldığın tv nin vida yerleri alt merkezde bulunmakta hocam. Aslında evde duz aparat varsa denemek lazım asmadan kasma durumu ne derece diye. Ben bu gün servise sorduğumda düz de olur dedi. Bana da mantıklı geldi, vida yerleri birbirine yakın ve alt merkezde olduğu için. Tabi bunu mutlaka asmadan denemek lazım . Kendini belli eder.
    Nerden aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung 65Q8C curved qled TV yi normal aparat ile kullanıyorum. Sıkıntı olsa Samsung bunu söylerdi herhalde. Her türlü aparat olur. Yeterki 55inc uygun olsun..

• quote:

Az önce servis tarafından 40tl karşılığında tv kuruldu. Görüntü kalitesi gayet yeterli. Ses de oldukça güçlü ama bana sesi hoş gelmedi muhtemelen hoparlör alırım. Uzun zamandır macbook pro hoparlörüne alıştım diye de olabilir.

Usb’den 400mb’lık düşük çözünürlüklü dizi açtım görüntüsü tatmin edici.

Yalnız bu tv’yi nasıl bir aparatla asmak gerek bilen varsa paylaşırsa sevinirim. Servis curved ve delikleri altta olduğu için normal askılar olmaz dedi. Yok öne doğru düşer yok panel gerilir falan dedi. Bence normal askılar olur neticede fabrika deliği açmış. Sehpaya büyük geldi de :) alanlar en az 130cm yer ayırsın. Ayakları geniş basıyor.

Ekleme: boş siyah ekranda clouding var ancak ışığı kıstığım için düzeldi. Görüntü varken zaten belli olmuyor.

hiç ölü piksel çıktı mı hocam sizinkinde. Siyah ekranda kontrol ettiniz mi . benim aldığım ikinci tv de orta kısımda bir tane yeşil ölü piksel var. ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi university -- 15 Ocak 2018; 23:33:53 >
    Hocam ölüsünü dirisini tanımam tv gayet güzel

Şaka bir yana siyah ekranda gözüme öyle bir şey çarpmadı. Yalnız ekranın orta alt kısmında 1 tl boyutunda bir iz var darbe almış gibi. Sanırım bu ürünleri defolu malzemeleri alıp üretiyorlar o nedenle ucuza satılıyor. Herkeste bir sorun olması bana bunu düşündürttü. Gayet güzel bir tv, sadece az kusurlu bulmak lazım.

• quote:

Hocam ölüsünü dirisini tanımam tv gayet güzel

Şaka bir yana siyah ekranda gözüme öyle bir şey çarpmadı. Yalnız ekranın orta alt kısmında 1 tl boyutunda bir iz var darbe almış gibi. Sanırım bu ürünleri defolu malzemeleri alıp üretiyorlar o nedenle ucuza satılıyor. Herkeste bir sorun olması bana bunu düşündürttü. Gayet güzel bir tv, sadece az kusurlu bulmak lazım.

bu ürün şimdi fiyat/performans ürünümüdür?
    bluray veya mkv denediniz mi?

ayrıca motion durumu nasıl? (yani kamera hızlı hareket ettiğinde, arkada iz bırakıyor mu? (tarama vs gibi)
  • Komşuya almıştık, 720 Ripli mkv dosyayı açarken bi problem yaratmadı.

• Bende şimdi gördüm Kipa da 1999 Tl ye 55" Axen
    Alsam mı diye düşünüyorum. Yorumlara baktığımda 1-2 aydır kullananlar var.
    Son durum olarak yorumlarınızı alabilir miyim?
  • DopDoLuYuZ D kullanıcısına yanıt
    Kanal geçişleri hızlı hd kanallar gayet güzel içinde 4k uydu alıcı var smart özeliği sizi sinir sahibi yapar bulutlanma ve ışık sızması yok denecek kadar az
    NOT: kumanda çok basit aynı şey tv nin kasası içinde geçerli ama panel kusurlarını örtüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kungfuiknow -- 25 Şubat 2018; 19:59:20 >
  • Hala kalmış mıdır arkadaşlar 55 curved 1999 Tlye bedava
  • Arkadaşlar bu sunny TV nin detaylı özellikleri varmı? Panel yapısı? Kaç Hz? Vb. Alanlar memnunmu?

• quote:

Curved saçmalığı görüntü farkı beklemekle alakalı. Cihazın kendi görüntüsü daha güzel duruyor izlediğimiz görüntülerde değişim beklemenin anlamı yok. Zaten izleme açısı çok genişledi o nedenle fark yok gibi bir şey. Hangi taraftan bakarsan bak aynı. Maksat kasası alengirli olsun.

Vay Yigit hocam, 60H7000 e ne oldu?

• tv ile ilgili son derece memnuniyet sürüyor arkadaşlar. tek bi sorunum var o da altyazılarda büyük harf ile N gözükmüyor. nedenini anlamadım.

örneğin DNA yazıyorsa D A şeklinde gözüküyor çok enteresan. onun dışında TV on numara. anlatmaya hiç gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kungfuiknow

Kanal geçişleri hızlı hd kanallar gayet güzel içinde 4k uydu alıcı var smart özeliği sizi sinir sahibi yapar bulutlanma ve ışık sızması yok denecek kadar az
    NOT: kumanda çok basit aynı şey tv nin kasası içinde geçerli ama panel kusurlarını örtüyor.

valla katılıyorum youtubedan sınırsız dizi ve film izlenmesi dışında smartı pek işe yaramıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar bu urunu bu fiyata halaa bulma sansimiz var mi ??

• Geçen hafta edirne erasta avm migrosta vardı

• MediaMarkt gece kuşu kampanyasında 1859 TL'ye düşmüş. Değerlendirilebilir.
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_axen-55inc-4k-uhd-smart-uydulu-ss5-1178746.html
  • 38. ayda bir sabah uyandım ve tv bozuldu bakalım tamir olacak mı.

Edit: akşamına görüntü tamamen gitti, ses var. Çöp oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 13 Şubat 2021; 21:46:51 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.