Şimdi Ara

Sunny/axen 55” UHD (4k) CURVED ve düz 1999tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
13.850
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sebati06

Sunny ile axen’i yanyana gören oldu mu? Axen’in renkleri solul gelmişti ama sunny’e bakmamıştım.

yanyana aynı görüntüleri açtım alırken. axen'in hoparlörü daha güçlü. görüntü kalitesi olarak sunny daha iyi gibi geldi önce ama ayarları farklıdır diye düşündüm. baktıkça normal geliyor bana göre olumsuz bir durum yok. ben zaten piyasada olsa plazma tv alırdım. soluk renkler daha güzel. led-lcd alıp film modunda kullanıyorum yıllardır.
  • kampanya kaç gün daha devam ediyor bilgisi olan var mı ?
  • kungfuiknow kullanıcısına yanıt
    Görevli 3 ocak demişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

gelip fişe takıyorlar işlemleri bu ama işte kutu acılımında panel catlak kırık varsa rapor tutuyorlar orası elimizde degil işte
    bizim arkadaşa aldık eve gitmiş dikkatli ac dedim servise para vermem dedi fişe taktım nihat hatipoglu acıldı diyor muhtemelen iade ürünü aldı bizim arkadaş panel yamuktu 3-5 arama sonucu gelip alıp tamir edip vermişler 0 cihaz alıp tamir ettirme dedim ugrasamam deyip ses etmedi

yer:balıkesir kipa, dikkatli olmakta fayda var...

hocam o servisle bir kere daha görüştüm biraz daha samimi konustu diğerine göre . ne gün gelecen falan derken şöyle bi konusma geçti

+abi sen neden benim kurmamı istiyosunki
    -kırık yada sorunlu çıkar pek güvenemiyorum markaya sen tutanak tutarsın
    +abi tv benim servisim aracılığı ile gelse tutarım tutanağı ama tv senin evine kırık geldiyse ben tutanak tutamam .
    -napayım o zaman ben
    +kargocuya rica et beklesin sende aç kargonu sorun varsa tutanak tuttur ama ben daha önce kırık tv çıkanı görmedim ne olur ne olmaz kontrol ettir ama .

• endersgame0120 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada tersini söylüyor

1000tlye 49 axen satılırken biri almış panel kırık cıkmıs actıgı gibi paketlemiş serviş çağırmış, anlamamıslar kendileri acıp tutanak tutmuslar ve iade raporuyla 1 tane yeni almış eleman

İade ürünler cıkabilir dikkat etmekte fayda var

Ve adam tahminen prosedürleri bilmiyor

Tv alıp gelip kuranda var alınmıs cihazı kuranda aldıgınız yeri sıkıştırın gerekirse super visior yönetici vs ile görüşün

Ben incelerken tatlı bi bayan vardı tv reyonuna bakan arkadas yardımcı olur acar panele bakarsınız vs demişti
  • quote:

1000tlye 49 axen satılırken biri almış panel kırık cıkmıs actıgı gibi paketlemiş serviş çağırmış, anlamamıslar kendileri acıp tutanak tutmuslar ve iade raporuyla 1 tane yeni almış eleman

Tv alıp gelip kuranda var alınmıs cihazı kuranda aldıgınız yeri sıkıştırın gerekirse super visior yönetici vs ile görüşün

Ben incelerken tatlı bi bayan vardı tv reyonuna bakan arkadas yardımcı olur acar panele bakarsınız vs demişti

ben onu değilde upsdeki bi abi var adamın dibi onunla konusucam abi sen 5 dk bekle çalıştıralım şunu yada bişey olursa arayayım geri gel tutanak tutalım dicem . daha önce eve gelip beni bulamadığında yerimi sorup olduğum yere getirmişti yine yardımcı olur umarım

• quote:

1 adet abim bir adet de ben almıstım bizimki geldi kargocu ile açtık herhangi bir problem yok kurdum çalıştı .
  • quote:

gelip fişe takıyorlar işlemleri bu ama işte kutu acılımında panel catlak kırık varsa rapor tutuyorlar orası elimizde degil işte
    bizim arkadaşa aldık eve gitmiş dikkatli ac dedim servise para vermem dedi fişe taktım nihat hatipoglu acıldı diyor muhtemelen iade ürünü aldı bizim arkadaş panel yamuktu 3-5 arama sonucu gelip alıp tamir edip vermişler 0 cihaz alıp tamir ettirme dedim ugrasamam deyip ses etmedi

yer:balıkesir kipa, dikkatli olmakta fayda var...

Panel denen şey cam. Nasıl yamulmuş?
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    yazdım ya anlaşılmıyor mu
    arkadas muhtemelen iade ürünü aldı ekran düz degildi bosluk vardı ısık sızması oluyordu ...
  • Alıp kullanan arkadaşlar tv açıkken farklı açılardan fotoğraf çekebilirler mi acaba?
  • Sunny/axen 55” UHD (4k) CURVED ve düz 1999tl

Sunny/axen 55” UHD (4k) CURVED ve düz 1999tl

Az önce servis tarafından 40tl karşılığında tv kuruldu. Görüntü kalitesi gayet yeterli. Ses de oldukça güçlü ama bana sesi hoş gelmedi muhtemelen hoparlör alırım. Uzun zamandır macbook pro hoparlörüne alıştım diye de olabilir.

Usb’den 400mb’lık düşük çözünürlüklü dizi açtım görüntüsü tatmin edici.

Yalnız bu tv’yi nasıl bir aparatla asmak gerek bilen varsa paylaşırsa sevinirim. Servis curved ve delikleri altta olduğu için normal askılar olmaz dedi. Yok öne doğru düşer yok panel gerilir falan dedi. Bence normal askılar olur neticede fabrika deliği açmış. Sehpaya büyük geldi de :) alanlar en az 130cm yer ayırsın. Ayakları geniş basıyor.

Ekleme: boş siyah ekranda clouding var ancak ışığı kıstığım için düzeldi. Görüntü varken zaten belli olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 2 Ocak 2018; 21:41:44 >

• Bulunduğum şehirde kipa yok, migrosta mevcut mudur acaba?
  • Güzelmiş 2 bin liram olursa alırım(olmadı)
  • Oledlerin 2 adet buyuk sorunu var ve halen daha cozemediler.

oncelikle satici ne derse desin, bu panellerdeki LED hucrelerin belli bir calisma omru var. zamanla parlakligi azalir ve bu her hucre icin homojen degildir. ayrica burn in dedigimiz sabit goruntunun ekranda sabit kalmasi halen daha ciddi problemdir. bu kararsiz calisma aslinda basli basina rahatsiz edici bir durum. ancak bitmedi . ikinci en buyuk sorunu ise herkese parlak pastel gorunen o goruntulerin aslinda gercek renkleri kesinlikle yansitmamasi.

bu iki sorun cozulmedigi surece IPS LCD panelli TVlere devam. cok daha stabil ve ucuz bir teknolji. hele su curved sacmaligini da anlamis degilim. o curved panel 100" olmadiktan ve kullanici da 210 derece goruc acisinin buyuk bolumunu kaplayacak bir noktadan izlemedigi surece hicbir anlami yok. tipki 3d tv lerin yok oldugu gibi bu da yok olacak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zengier -- 2 Ocak 2018; 23:52:59 >
  • zengier Z kullanıcısına yanıt
    Curved saçmalığı görüntü farkı beklemekle alakalı. Cihazın kendi görüntüsü daha güzel duruyor izlediğimiz görüntülerde değişim beklemenin anlamı yok. Zaten izleme açısı çok genişledi o nedenle fark yok gibi bir şey. Hangi taraftan bakarsan bak aynı. Maksat kasası alengirli olsun.
  • Komşuya aldıkta smartı pek işe yaramaz. Youtube uygulamasj bakındım ama bulamadım. Tarayıcıdan denedim açıyor fakat kalite seçimi yapamıyoruz doğal olarak 240a düştüğü de oluyor. Zaten Android değilmiş sanırın ekran yansıtma falan da olmuyor.
  • aqhuan kullanıcısına yanıt
    30-40 $ a alınacak android box ike en kral tvden iyi olur tek sıkıntı yutup olsun panel cerceve cıkıslar görüntü gecikme önemli oşan bunlar
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    Bu konuda benim zaten endişem yok, fakat alan kişi ekstra bir Android box alıp kullanabilecek birisi değil. Haliyle fiyatı da yükselmiş oluyor bu şekilde. Ama panel benim de hoşuma gitti. Altyazılarda sıkıntılı bir durum yok, kontrast biraz fazla olması dışında alınmayacak bir tv değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Az önce servis tarafından 40tl karşılığında tv kuruldu. Görüntü kalitesi gayet yeterli. Ses de oldukça güçlü ama bana sesi hoş gelmedi muhtemelen hoparlör alırım. Uzun zamandır macbook pro hoparlörüne alıştım diye de olabilir.

Usb’den 400mb’lık düşük çözünürlüklü dizi açtım görüntüsü tatmin edici.

Yalnız bu tv’yi nasıl bir aparatla asmak gerek bilen varsa paylaşırsa sevinirim. Servis curved ve delikleri altta olduğu için normal askılar olmaz dedi. Yok öne doğru düşer yok panel gerilir falan dedi. Bence normal askılar olur neticede fabrika deliği açmış. Sehpaya büyük geldi de :) alanlar en az 130cm yer ayırsın. Ayakları geniş basıyor.

Ekleme: boş siyah ekranda clouding var ancak ışığı kıstığım için düzeldi. Görüntü varken zaten belli olmuyor.

sen şanslıymışsın hocam. Axen 55 curved tv yi migrostan aldım dün. Ekranda 3 tane çizgi vardı 10 cm civarında. siyahlarda aşırı belli oluyordu. Servis rapor tuttu. Bu gün iade ettim . Depoda başka varsa getireceklermiş.

• university U kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam. Onun dışında renk canlılığı nasıldı?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.