Şimdi Ara

Süleyman Seba Süper Ligi | 9. Hafta | FENERBAHÇE - Ç. RİZESPOR l 19:30 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
2
Favori
11.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gs ersunu alsaydi, 4.Yıldızı takardi bu sene, kaçırdılar. Trabzon ersun ile toparlanabilir, fener bir sakatlık olmazsa 4. Yıldızı takar bu sene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

aklını seveyim senin aklını

yazacak bir şey bulamadınız herhalde

ee doğru söze ne hacet ;)

Destan yazarim size ama siyasi ve ahlaki boyutlarindan forumdan men edilirim muhtemelen o yuzden kusuruma bakmayin ancak oyle bir cevaba layik buldum sizi ve dusuncelerinizi :)

Destan mı ?
    3 Temmuz 2011 destanı mı ?
    Onun yerine 'Futbolda Mafya' başlıklı bir makale yazabilirsiniz. Anahtar sözcükler de: Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören vs..

Avrupa'dan şike yüzünden sporun ruhuna aykırı bir şekilde, onursuzca men edilmiş takımı da savunmaya çalışmak da güç doğrusu helal olsun.
    Daha fazla yazardım ama işe siyaset girdiğinden forumdan men edilirim

Bu arada dünyanın en büyük başkanı Sayın Aziz Yıldırım'a tapmayı ihmal etmeyelim.

Sizi ve acinasi dusuncelerinizi ebediyete kadar blokluyorum cocuk ruhlu forumdasim

Bide siyasi dusuncelerini yazacakmis hangi dusuncelerse artik

• basis35 kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamada dostum sana ceza gelir gibime geliyor. Çünkü bu kutsan mış forumda korunan bazı taraftarlara cevap verince muhakkak ceza veriliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alfamanager

Fatih terim dönemindeki 2yıllık o şampiyonluklarda meloyu atamayan hakemlere bişey diyebildiniz mi

Yine o dönemden beri devam eden Burak Yılmazın oyunculuğunu bir şey dediniz mi

Başkanınız kulübüne ekstra 10 milyon Euro borç taktığında bir şey dediniz mi

Ünal aysal denen herif sırf tezahürat destek uğruna ua ya para akıttığında ağzını açtınız mı

Bu gün karabük maçında rakip defansın yaptıklarında ağzınızı açabildiniz mi

Kasımpaşa maçında ofsayt gol ve el ile asiste rağmen sesiniz çıktı mı

YOK!!!

Tamam 6 kasım yeni geçti acınız taze ama emeğe saygısızlık yaptırmayız

Maçı sonuna kadar hakkettik küm ne derse desin verilmeyen penaltıları söylemiyorum bile

AYIP ama

Yıllarca Emre Belezoğlu nu atamayan hakemlere bir şey dediniz mi?

ya da Anelka nın elle atılan golünde sesinizi çıkardınız mı ?

10+ yıldır volkan denen herifin karaktersizliklerine ses çıkardınız mı ?

Başkanınız şike yaparken neredeydiniz ?

Onu ve şikeyi savunmak için arkasında durdunuz.

Demba Ba yı yaka paça indirilip penaltı verilmediğinde neredeydiniz ?

Gökhan Gönül e penaltı boş yere penaltı verildiğinde neredeydiniz ?

Yıllarca emre belezoğlunun volkanın maçta küfürlerinde neredeydiniz ? Onca çirkef harekette neredeydiniz ?

Ne oldu tarlalar sürüldü mü ?

Tamam anlıyorum daha Sneijder'in etkisi geçmedi sizde ama bari gerçekleri görün

AYIP ama

Ne gerçekleri Avrupadaki -13 avaraj mı

Yıllarca hakemlere hakemlere ana bacı söven bülent korkmazı ne çabuk unuttunuz

arif erdemin aldığı penaltıları unuttunuz tabi ah yazık
    15 senelik kadıköy cehennemi koydu tabi anlıyoruz sizi

Yıllarca alex hunharca sizi bişey yaparken nerdeydiniz peki

• Fenerbahçe kazanınca şike...

gs kazanınca fatıhın aslanları :DDDD

Ya arkadas neyseeeeee.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertLIVE

Penaltılarla kazandığınız maçlar olmasa şu an kaçıncıydınız kim bilir 9 maç 7 penaltı. Hedef 1 milyon Penaltı

Lan sen ve senin gibiler harbi şizofrensiniz maçı izlemediğin o kadar belli ki. Beyinsiz herif maçta penaltıdan atılan bir gol yok bir kere.
  • Bu GS arakdaşların (FB konusunda yazanları) olayı şu.

FB geride iken.: lay lay lommm
    FB berabere.: hakemler iş başında
    FB öne geçince.: 2011 sezonunda şike var

Gelelim maçımıza.
    Verilmyen penaltılar malum böyle zamanlardada yönetimin sesini çıkarması lazım galip gelince unutulmasın.
    Bu maçın en büyük kazancı Diego dur kanımca güveni yerine gelmiştir. KRALEX ten sonra göremediğmiz güzelliklerdi.
    Son olarakta millet pek begenmiyor ama HAK bu adamın 11 e kazandırılması lazım çok iyi bindirmeleri var şu an yetersiz ama oynadıkca
    üzerine ekler. Hani şu anda sol kanadında sorun yaşayan BJK da olsa sürekli oynasa zamanla fark yaratır.
    Solda arkada HAK önünde Caner üzerinde ısrar edilmeli diye düşünüyorum.
    Kuyt için diyecek fazla birşey yok saçları ağardı artık...!!!

• Hadi sütünüzü için 4 yıldız kekini de yiyin hadi bakalım iyi geceler

• quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Yanlış anlamada dostum sana ceza gelir gibime geliyor. Çünkü bu kutsan mış forumda korunan bazı taraftarlara cevap verince muhakkak ceza veriliyor.

bulsunlar hakaretimi versinler cezamı kardeş. Yoksa adminler de fener düşmanı mı
  • 6saray'dan g4l4t4s4r4y a geçme evrelerindeler tabi olur böyle şeyler anlayışla karşılamak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: basis35

quote:

bulsunlar hakaretimi versinler cezamı kardeş. Yoksa adminler de fener düşmanı mı

Öyle bir şey olursa burayı yakarız

• Kimse kusura bakmasın ama Alper gram adam değil. Benim gözümde Burak'tan daha büyük tiyatrocu ve eyyamcı. Bugün 38'deki pozisyonda sağ ayağına dikkat edin. Tiyatroculuk yapmaya çalışmış. Ha ben müdahele olmadığını söylemiyorum.

İkinci örneği vereyim. 53'de kırmızı kart pozisyonunda topa koşsa kontra atak olacak belki gol atacaklar ama o dönüp kart için itiraz etmeyi seçiyor. Evet yapacak bunu her futbolcu yapar ama Alper bunu meslek edinmiş. İnsanda biraz ahlak olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turcia

Kimse kusura bakmasın ama Alper gram adam değil. Benim gözümde Burak'tan daha büyük tiyatrocu ve eyyamcı. Bugün 38'deki pozisyonda sağ ayağına dikkat edin. Tiyatroculuk yapmaya çalışmış. Ha ben müdahele olmadığını söylemiyorum.

İkinci örneği vereyim. 53'de kırmızı kart pozisyonunda topa koşsa kontra atak olacak belki gol atacaklar ama o dönüp kart için itiraz etmeyi seçiyor. Evet yapacak bunu her futbolcu yapar ama Alper bunu meslek edinmiş. İnsanda biraz ahlak olmalı.

alper topu alıp pozisyona devam etse. Hakem adamsa pozisyondan sonra zaten verir kartını sen rahat ol. Mehmet topala verdiği gibi
  • quote:

quote:

quote:

kaç satır yazı yazdım bir tane hakaret yok biz efendiliğimizi bozmamak için uğraş veriyoruz ama sayfada var 1-2 tahrikçi napalım kudursun onlar da Fenerim galip bu akşam

• quote:

quote:

quote:

quote:

kaç satır yazı yazdım bir tane hakaret yok biz efendiliğimizi bozmamak için uğraş veriyoruz ama sayfada var 1-2 tahrikçi napalım kudursun onlar da Fenerim galip bu akşam

Adamlar sabahtan beri tahrik ediyorlar asıl ceza onlara gelmeli

• basis35 kullanıcısına yanıt
    Tam da bundan bahsediyorum işte. Ama Alper her zaman eyyamcılık yapmayı seçiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Adamlar sabahtan beri tahrik ediyorlar asıl ceza onlara gelmeli

İnan Fener'in galibiyetinden çok bunların dumur olmasına kudurmalarına seviniyorum

• Turcia T kullanıcısına yanıt
    kardeşim senin de sarı kartın var ikinci karttan önce de yapmışsın bir faul. Daha ne diye yapıyorsun o faulu. Adam kontra atağa çıkıyor ellersen sarıyı görcen işte
  • http://www.tribundergi.com/haber/kadikoy-de-kombineler-iptal-edildi

Arkadaşlar bu olayın asli astarı nedir? Gerçekten üzücü bir durum. Aziz Yıldırım bu kadar ileri gitmiş olamaz. Bir Galatasaraylı olarak ben bile üzüldüm oradaki adamın haline. Tepkisinde son derece haklı

• uçan tekme kullanıcısına yanıt
    Hala hakem odası basma diyorsun, Aziz yıldırım ın "2005/2006 sezonunda şampiyonluğu kaybettiğimiz Denizli-F.Bahçe maçı şikeydi.. İnanmayan varsa belgesiyle kanıtlarım.." sözünü boşuna mı söyledi kanıtı olmazsa neden söylesin böyle bir lafı, neden riske girsin. Acaba fenerbahçe nini şike yaptığını iddia eden insanlar(trabzon,gs,bjk) çıkıp elimizde kanıt var diyebildi mi? neden çünkü öyle bir şey yok ortada gs ya da bjk nin hangisi denizli maçı gibi bir maç oynadı böyle bir olay yaşadı. hakem hatası her maçta olur bunu hemen gidip şikeye mal ediyorsunuz nedense, bu hatalar bizde olduğunda millet ayaklanıyor 1 hafta konuşuluyor. bjk,gs da olunca kimse den ses çıkmıyor, madem oyuncular satılıyor koyun bir video da izleyelim bizim lehimize oynamış rakip oyuncu
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.