Şimdi Ara

Süleyman Seba Süper Ligi | 9. Hafta | FENERBAHÇE - Ç. RİZESPOR l 19:30 (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
2
Favori
11.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: basis35

kardeşim senin de sarı kartın var ikinci karttan önce de yapmışsın bir faul. Daha ne diye yapıyorsun o faulu. Adam kontra atağa çıkıyor ellersen sarıyı görcen işte

Hocam farkettiyseniz ben pozisyon için yorum yapmadım. Ben Alper'in yaptığından bahsediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turcia

quote:

kardeşim senin de sarı kartın var ikinci karttan önce de yapmışsın bir faul. Daha ne diye yapıyorsun o faulu. Adam kontra atağa çıkıyor ellersen sarıyı görcen işte

Hocam farkettiyseniz ben pozisyon için yorum yapmadım. Ben Alper'in yaptığından bahsediyorum.

ya orda kim olsa yapar bunu. karaktere dökmek doğru değil. Dünyanın her yerinde ronaldo bile dahil rakipten kim sarı görse üstüne oynanır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Turcia

quote:

ya orda kim olsa yapar bunu. karaktere dökmek doğru değil. Dünyanın her yerinde ronaldo bile dahil rakipten kim sarı görse üstüne oynanır

Hocam siz benim yazdıklarımı ya dikkatli okumuyorsunuz ya da sadece istediklerinizi çekip cevap veriyorsunuz. Ben diyorum ki Alper bunu her zaman yapıyor. Yani kendine görev edinmiş bunu. Biraz Alper'e dikkat edin ileriki zamanlarda bana hak vereceksiniz.

• maç sonuna doğru tribünler ne diyordu? lig tv sesi kıstı galiba anlayamadık.
  • adam konuyu uefaya bağlamış la vay anasını

arkadaş bi gidin gelmeyin maç konularımıza ya bize ne avrupa kupanızdan
  • Biggest Star kullanıcısına yanıt
    Fazla geriye bakmaktan boyun fıtığı oldunuz biraz önünüze bakın
  • Bülent Korkmaz çirkefin önde gideni, bayrak sallayınıdır hocam yapmayın. @alfamanager Arif Erdem ve Bülent Korkmaz konusunda haklı.
    Emre dediğin hanzoyu yetiştiren kulüp sizsiniz unutma kardeş bizim suçumuz yok vallahi o öyle geldi bize. Pisliğini fatih hocasından küfürü hagi abisinden öğrendi de geldi
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    Var içlerinde bir kaç tane ki gençler maçında yine bu tarz baskınlar yapıp laf etmişlerdi bu laflara cevap verenlere hem uzaklaştırma 1 haftalık ban falan verdiler.

Ama o kutsanmışlara bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 02an1907

Fazla geriye bakmaktan boyun fıtığı oldunuz biraz önünüze bakın

eşek ile aslan hikayesi olmasın
  • Maçtan önce konuşulması gereken bir konu ise aziz kombine iptal etmesidir. Protesto etmek en temel haktır. Fenerbahçe bizimdir. Eleştirmek de övmekte bize düşer. Bu diktatör e bir dur deyin. Fenerbahçe kimsenin babasının Çiftliği değil Fenerbahçeli arkadaşlarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

adam konuyu uefaya bağlamış la vay anasını

arkadaş bi gidin gelmeyin maç konularımıza ya bize ne avrupa kupanızdan

hocam yalnız ben demedim arkadaş avrupa da neredesiniz diye yazdı ben de ona istinaden yazdım.

demiştim zaten yine "puff uefa ya bağladı" denileceğini ya neyse.

konunun özü o değil. mesajı doğru anlamak isteyen anlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

quote:

quote:

quote:

quote:

aklını seveyim senin aklını

yazacak bir şey bulamadınız herhalde

ee doğru söze ne hacet ;)

Destan yazarim size ama siyasi ve ahlaki boyutlarindan forumdan men edilirim muhtemelen o yuzden kusuruma bakmayin ancak oyle bir cevaba layik buldum sizi ve dusuncelerinizi :)

Destan mı ?
    3 Temmuz 2011 destanı mı ?
    Onun yerine 'Futbolda Mafya' başlıklı bir makale yazabilirsiniz. Anahtar sözcükler de: Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören vs..

Avrupa'dan şike yüzünden sporun ruhuna aykırı bir şekilde, onursuzca men edilmiş takımı da savunmaya çalışmak da güç doğrusu helal olsun.
    Daha fazla yazardım ama işe siyaset girdiğinden forumdan men edilirim

Bu arada dünyanın en büyük başkanı Sayın Aziz Yıldırım'a tapmayı ihmal etmeyelim.

Sizi ve acinasi dusuncelerinizi ebediyete kadar blokluyorum cocuk ruhlu forumdasim

Bide siyasi dusuncelerini yazacakmis hangi dusuncelerse artik

Bakıyorum da şike dedikten sonra sustunuz.
    Ağır mı geldi size bu kelime ?
    ya da aziz yıldırım demirören ve yozlaşmış Türk futbolu demek ?

yaşım 22, şike iddianamesini ve cas ın fenerbahçe hakkında 600 sayfalık kararını okudum.(içinde ts ve bjk nin de adı geçiyor)
    ama siz bunlara rağmen aziz yıldırıma tapıp bana acıyın ve hiçbir şeyi de sorgulamadan siyaset yapın. tebrik ediyorum

BLOK BLOK BLOK BLOK BLOK bebebbebebebebebebebebebe bebebebebebebe bebebebebe

hahahaha bebe ergen velet çocuk seni hahahahahaha

Şimdi .... git.

• basis35 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Emre dediğin hanzoyu yetiştiren kulüp sizsiniz unutma kardeş bizim suçumuz yok vallahi o öyle geldi bize. Pisliğini fatih hocasından küfürü hagi abisinden öğrendi de geldi

emre bizde böyle değildi.

tek bir yanlış hareketi olsa cezalandırılırdı.

ben hatırlamıyorum o yıllarda hiç hakeme teknik direktöre küfür ettiğini, ırkçılık yaptığını.
  • Bakın iyi takip edin şu sayfadaki trolle ceza gelmeyecek ama fenerli biri Galatasaray konusuna girip real 6 attı almanlar 4 attı desin bırakın ss kaymayı real kaç atmıştı size diye yazsın ceza alır.

ama diyorum burda kutsanmış korunan kollanan göz yumulan her türlü alayı tacizi sataşmayı tahrik edici sözleri eylemleri yapanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aklını seveyim senin aklını

yazacak bir şey bulamadınız herhalde

ee doğru söze ne hacet ;)

Destan yazarim size ama siyasi ve ahlaki boyutlarindan forumdan men edilirim muhtemelen o yuzden kusuruma bakmayin ancak oyle bir cevaba layik buldum sizi ve dusuncelerinizi :)

Destan mı ?
    3 Temmuz 2011 destanı mı ?
    Onun yerine 'Futbolda Mafya' başlıklı bir makale yazabilirsiniz. Anahtar sözcükler de: Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören vs..

Avrupa'dan şike yüzünden sporun ruhuna aykırı bir şekilde, onursuzca men edilmiş takımı da savunmaya çalışmak da güç doğrusu helal olsun.
    Daha fazla yazardım ama işe siyaset girdiğinden forumdan men edilirim

Bu arada dünyanın en büyük başkanı Sayın Aziz Yıldırım'a tapmayı ihmal etmeyelim.

Sizi ve acinasi dusuncelerinizi ebediyete kadar blokluyorum cocuk ruhlu forumdasim

Bide siyasi dusuncelerini yazacakmis hangi dusuncelerse artik

Bakıyorum da şike dedikten sonra sustunuz.
    Ağır mı geldi size bu kelime ?
    ya da aziz yıldırım demirören ve yozlaşmış Türk futbolu demek ?

yaşım 22, şike iddianamesini ve cas ın fenerbahçe hakkında 600 sayfalık kararını okudum.(içinde ts ve bjk nin de adı geçiyor)
    ama siz bunlara rağmen aziz yıldırıma tapıp bana acıyın ve hiçbir şeyi de sorgulamadan siyaset yapın. tebrik ediyorum

BLOK BLOK BLOK BLOK BLOK bebebbebebebebebebebebebe bebebebebebebe bebebebebe

hahahaha bebe ergen velet çocuk seni hahahahahaha

Şimdi .... git.

ben 22 yaşındayım.

böyle yazdığınıza ve gerçekleri kabul edemediğinize göre ergen sizsiniz

yarın okulunuz yok diye herhalde bu cevap vermeler.

hadi yatın uyuyun

imzana bayıldım
  • quote:

Konuyu terketmelisin bu laftan sonra nokta atışı yapmış :)
  • quote:

quote:

emre bizde böyle değildi.

tek bir yanlış hareketi olsa cezalandırılırdı.

ben hatırlamıyorum o yıllarda hiç hakeme teknik direktöre küfür ettiğini, ırkçılık yaptığını.

abileri vardı ona sıra gelmiyordu. Çayda dem askerde kıdem meselesi

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.