Şimdi Ara

Suits (2011) | IMDB:9.0 (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.187
Cevap
31
Favori
81.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harbiden 4.sezon 10 bölümden oluşuyormuş.Genelde 10 ve 11.bölümler arasında ara verip 16 bölümde sonlandırırlardı. IMDB'de durum böyle gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Harbiden 4.sezon 10 bölümden oluşuyormuş.Genelde 10 ve 11.bölümler arasında ara verip 16 bölümde sonlandırırlardı. IMDB'de durum böyle gözüküyor.

http://suits.wikia.com/wiki/Season_4

burada 16 bölüm görünüyor ama eski bir kaynak sonradan değişmiş olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Harbiden 4.sezon 10 bölümden oluşuyormuş.Genelde 10 ve 11.bölümler arasında ara verip 16 bölümde sonlandırırlardı. IMDB'de durum böyle gözüküyor.

http://suits.wikia.com/wiki/Season_4

burada 16 bölüm görünüyor ama eski bir kaynak sonradan değişmiş olabilir

Sonraki bolum 2015'te sanirsam.Bu kadar arayi yeni bir sezon icin verirler.Ara verselerdi baslarlardi simdiye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kadar aramı verilir ya allahsızlar
  • Geçen sezonda da 10 bölüm verip ara verilmişti. Aralar bir yönden iyi oluyor aslında. 15-16 bölüm izeyip 1 sene beklemek var. 10 bölüm izleyip 4-5 ay ara verkmek, ondan sonra 5-6 bölüm izleyip sonra tekrar ara verip 5-6 ay sonra başlaması iyi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rarels -- 3 Ekim 2014; 23:10:40 >
  • Dizi birkaç sezondur Summer-Fall finale şeklinde 2 part olarak işleniyor.Yani 1 sene ara verme olayına çözüm olarak, olayların unutulmasını azaltmak adına doğru bir hamle bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • diziye yeni başladım an itibariyle birinci bölümü bitirdim. ilk bölümden kendine hayran bıraktı

house'un avukat hali gibi ile mad men tarzında biri harley. karakterlerin hepsi çok sağlam. itici gelen bir tek patron hanım. hannibal'da oynamıştı oradada beğenmemiştim. bi bu kadın bi de dexterdaki kadın birbirine benziyorlar zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.sezonun 11. bölümünün 28 Ocak'ta yayınlanacağı açıklandı. Önümüzde koca bi' 2 ay daha var.
  • Aynen 28 Ocakta kaldığı yerden devam edecek

• Sezon 1

Her bölüm sonraki bölüme sarkmayan farklı bir dava, yeni oyuncular gayet hoş bir sezondu. İş ve insan işkileri tamamen diziyi gereksiz diyaloglardan uzak tuttu. Ama sanki bozulacakmış gibi sonraki sezonda. Tevor tam bencil çıktı güya en eski arkadaşı olacak Mike'ın. Mike & Harvey ikilisi birbirinin aynısı. Harvey'in kimseye değer vermemesi değişiyor yavqştan. Dizideki en iyi karakter Donna. Hem çok güzel hem de rolü gereği mükemmel oyuncu. Bakalım devam edelim

• Dizileri beklemekle geçse de zaman bazıları buna değiyor Sabır..

• Suits in eşi benzeri yok 2 senedir izlemedim biriktirip 1-2 haftada bitirdim şimdi ortada kaldım:(

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    İlk cumlenizi unutmayın:)

• 2. Sezon

İlk sezondaki zevki alamadım ama güzel devam ediyor yine de. Her bölüm farklı davadan birkaç bölüme yayılan davalar daha iyi olmuş. İkinci sezona başlarken dizide dram eksik diyordum Mike'ın ninesinin ölümü biraz doldurdu. Louis'in oyunculuğu üst düzey. Genel olarak sevmediğim karakter Rachel çok yapmacık geliyor hala ve hala en sevdiğim karakter Donna. Rachel ve Mike sonunda ama o kadar şey bir sahne beklemiyordum 2 sezondur ilk kez böyle oldu. Ama Mike'ın itirafı başına büyük işler açacak bence .
    2x16 Nigel vs Louis ve 'I always pay my debts, I'm a Lannister" süperdi Lord Varys'i görmek ayrı güzel tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 7 Aralık 2014; 4:16:44 >

• Sonunda güncele yetiştim.

Son sezon diğer sezonlardan çok daha iyiydi bence. Mike'ın önü Pearson Spector'da kapalıydı. Hem önünü açtılar hem Harvey'e rakip yaptılar çok güzel bölümler oldu. Tekrar geri döndü ama olsun o ekşın yeter. Louis dizideki en iyi karakter Mike'ı öğrendi iyi bir koz geçti eline. Jessica ve Rachel'dan hala nefret ediyorum. Donna çok güzel ve oyunculuğu da süper Louis'den sonra en beğendiğim karakter. Bakalım neler olacak..

• çok çok güzel bir dizi ilk başladığında güncel olarak severek takip ettim askere gittim orada hafta sonları çarşı izninde oturup 2-3 bölüm peşpeşe izlerdim sonra bi kopukluk oldu sezonu bölümü hikayeyi tamamen unuttum.En son nerede kaldığımı bir türlü çıkaramadım aradan da 7-8 ay geçti en son nisan'da askerdeyken izlemiştim..Bi ara oturup izlediğim yerleri bulmaya çalışıcam ama üşeniyorum :(
  • 20 gün falan kaldı. Merakla bekliyorum.
  • Saatler kaldı …

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 saat 37 dk var ...
  • Son bölümü hatırlasam da bir daha izleyeyim bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.