Şimdi Ara

Suikastçı Şampiyon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 6300 ip birikti suikastçı şampiyon lazım mid ve top oynayabilen aklımda Yasuo ve Zed var ama Yasuo ya biraz daha yakınım mobilitesinden dolayı evet bana önerebilceğiniz şampiyon var mı ?

• Bana kalırsa git lee sin al oynamaya alıştır kendini zedde olabilir tabi. Lee sine alışırsan agır yawaş kalmassın oyunda. hoplar zıplar w atıp heryere ğider gelir. q su ile uçar. Jung oynarsın gezgin alırsın. hızlıca tüm haritada koridorlara gider takılırsın. oyunu uzun süredir oynuyorsan totem atıp w ile toteme zıplayabilirsin. Kolay degil tabi zor. Benim fikrim böyle dostum. Örnegin adamın canı az seninde yarıda q atıp kili alıp w ile kule altından kaçarsın . Özelden mesaj at bana yardımcı olurum . Birde senin canın az vursalar ölmek üzerisin diyelim. kulenin altında dur adam seni öldürmek için geleçek tam geldiginde w ile kaç q at e yapıştır falan filan böyle çok şey var. dedigim gibi lee sin agır yavaş hero degil . hızlı yerinde durmaz oraya buraya zıplar geniş düşünecen yeni atacagım videoyu izle dediklerimi anlarsın.. http://www.youtube.com/watch?v=XtxkXFSWry0 Videoyu izlersen anlarsın dediklerimii

• Suikastçı soraka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana kalırsa rengar, popülerliğini yitirdi. Ama hala bence OP bir hero. 200e yakın rengar ranked maçın var ve karşı takım her 3 maçta 1 rengar nerf yemeli diyor. Karar senin, sayılı trollemediğim cevaptır

• Suikastçi Master Yi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer-Z

Suikastçi Master Yi

Suikastçi Master Yi
  • Masterastçi Suik Yi.
  • şeyko
  • Zed

• Biri bişeymi dedi?
  • Dari çok fena suikast ediyr qnq al dari sn bni dinle bunlar ezq anlamas
  • talon al boşver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lb al 3150 cebinde kalsın. Ama yok illa zed-yasuo diyorsan. Yasuo al.

• Kha al dari gibi teq at.

• RENGAR AL
  • talon al silence at gg
  • Kha'Zix
  • Rengar der giderim

• talon al farkın olsun
  • Rengar alma sakın der giderim. ADC ye ölen assas. W ile can yenilerdi eskiden. Neredeyse hiç bir işe yaramıyor. Onu basacağıma q basarım can çalmayla geri dolar zaten. Ultiyi kullandıktan sonra killi alıp çıkmak imkansız. Bak bir düşün bir tarafta Zed, ADC yi kesiyor tekrar R ye basıyor hiçbişey olmamış gibi. Bir tarafta Talon, R ye basıyor görünmez olup gidiyor. Bir tarafta Kha Zix E-Q-W-R-Q-R-E 3 saniyede alıp çıkıyor. Bir tarafta LB, w ya bidaha basıyor kaçıyor. Rengar ın öyle bir lüksüde yok ayrıca 1 cc yiyip ADC ile mesafesi açılsa kapatamaz çimler dışında fakat diğer saydıklarımın hepsinde ulti haricinde gap closer var. Karar senin.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.