Binbaşı
30 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar kavgam kitabının bildiğiniz üzere çok sayıda farklı yayın evi basmış durumda ve farklı sayfa sayılarında.
Sizin okumuş olduğunuz ve bana önerebileceğiniz yayın evi hangisidir. Teşekkürler
arkadaşlar 5-6 saat önce dişime beyaz dolgu yaptırdım.uyuşturucunun etkiside geçti az bi sızı var bu normal midir ?
Arkadaşlar etkileyici müzikleri olan filmlerden gerçekten çok hoşlanıyorum.Öyle filmler arıyorum ki müzikleriyle beniz adeta filmin içine alsın var mıdır bildiğiniz böyle filmler ?
Arkadaşlar oyun Dsp node diye bir hata veriyor.Konsoldan düzeltmeye çalıştım ama olmadı nasıl düzeltebilirim yardımınızı bekliyorum.Bu da hatanın oyun içindeki görüntüsü :
Merhaba arkadaşlar yaptığım ilk skin olduğu için benim için önemli yorumlarınız dile getirirseniz çok sevinirim

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=286048586

Edit: Linki koymayı unutmuşum
Arkadaşlar bana Can dostum tarzında dram filmleri lazım bildikleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.
arkadaşlar ayağımda 2-3 ay önce ödem oluşmuştu ve ben evde kendi çabalarımla sarıp sarmalayıp geçirmiştim.ondan sonra 2-3 hafta önce aynı yerde ağrı vardı bende bunun üzerine doktora gittim ve ayağımda ödem oluştuğunu öğrendim, bir haftaya yakın sargıda kaldı ama her sabah kalktığımda ayağımda yine hafif bir ağrı var, gün içinde sadece bazı zamanlar ağrıyı hissediyorum.Sonuç olarak bu ödemin geçmesi için ne yapabilirim ?
arkadaşlar ç.lıntı hayat filmi gerçekten harika bir filmdi.Bu filme benzeyen bizi düşündüren filmler arıyorum.teşekkürler...
Maksimun 48 saat içinde dönüş olur yazıyo ama 48 saati çoktan geçti hala ceza ya itirazım bekliyor.
Hani diyorum birilerini banlamaktan sıra bana gelirse şu yazıma bi bakın !!!!
Hakkında
Forum İmzası:
Egemenlik verilmez, alınır.
-ATATÜRK
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
LOL
Zed
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Kulaklık - Amfi
Philips
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Ekran Kartı
Asus
Kombi
Baymak
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.889
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 50.488 (Bu ay: 216)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 373 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.