Şimdi Ara

Süha turizm ile yolculuk eden var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bolu şehrine üniversiteden dolayı sık sık gitmem gerekiyor.Kayseri'den Bolu'ya gideceğim.Süha turizm ile yapacağım bu yolculukları.Yeni otobüsleri var(neoplan) sühanın.Bunlar her yere gitmiyormuş heralde.Benim gittiğim şehrin otobüsleri İstanbul'a diye kalkıyor bildiğim kadarıyla.Yolculuk eden var mı bu araçlarla?Bu araçları tercih etme sebebim:
    Koltuk arkası lcd olması.Digitürrk,internet gibi özeliklerinde bulunmasıdır.
    Yolculuk eden varsa,paylaşırsa sevinirim.
    Not:Konu dışınada açtım bu konuyu.Ulaşım alt forumunu yeni gördüm.

• ettım servısten memnun kalmadım yolculuk btmemestı resmen ıkı sefer ettm ıkısndede bsaka musterıler de memnun kalmamstı ufak tartsmalar olmstu
  • ben hep metro 2arti1 otobuslerine binerim ankarada astide hep suha turizmin neoplan starliner2si vardi bazen 3 tane yan yana geldigini goruodum kusura bakma telefondan yazdim
  • Süha turizmin bütün otobüslerinde koltuk arkası tv vardır....Neoplan lar ankara ve istanbula çalışıyor bildiğim kadarıyla ....Metro Suitleri tercih etmeni öneririm 2+1 koltuk arkası tv internet vs ayrıca metroların koltuk arkası tv leri süha ya göre çok gelişmiş (usb film 20 tv kanalı vs) Süha da neoplanlardaki koltuk arkası tv leri değiştiriyor Kent turizm vip lerdeki funtoro marka dokunmatik ekranlardan taktıryor bu sistemler takılana kadar metro suiti tavsiye ederim...
  • hocam ben izmitte okuyorum. metronun kayseriye giden arabalarıyla ankaraya gitme hatasında bulundum 2kez sonrasında sühayı denedim bence süha daha rahat metro güven vermio bana ve servis yapan hostları pek hoş degil
  • metro'nun hostlarının epey bi eğitime ihtiyaçları var,yolcuya nasıl davranması gerektiğinden bi haberler.
  • metrodaki hostlar kendi arabasındaymış gibi ikramları hayır yapar gibi dağıtıyor
  • metrodaki hostlar kendi arabasındaymış gibi ikramları hayır yapar gibi dağıtıyor
  • ben kayeriden ankaraya İNCİ firmasıyla 6,buçuk saat gelmişdim
  • Tamam'ı 2+1 otobüslerden oluşuyor 125 tane araçları mevcut ben sürekli biletlerimihttps://www.fibilet.com/suha-turizm sayfasından alıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.