Şimdi Ara

sucuk fırsatları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
681
Cevap
51
Favori
92.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rakip firma karalama kampanyası, polonez dahil bilindik markaların fermente olanlarının hangisi indirimde ise onu alır afiyetle yerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    Bu haftanın çok bilmişi olmaya adaysin sanırım. Anlat bakalım neden yemeyelim?

• karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Ya bırakın bu işleri gerçekten içinde %100 dana yazmasına rağmen domuz varsa şikayet edin umjrsamazsalar dava açın o kadar kolay mı müşteriyi kandırmak

Piyasada çok boş insan var aldıkları nefes israf yok kolada alkol var yok fare kanı var enerji içeceklerine alkol konuyor

Bu ülkede zaten içine koyduğu Herseyi paket üzerine yazmak zorundalar kimi kandırıyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    İnşallah bu yazıyı paylaşan gereksizlerin hepsine dava açılır da donlarını bile alırlar

• Arkadaşlar ilgimi çekti paylaştım, sonuçda burası bir forum paylaşıma katılmayabilirsiniz saygı duyarım. İçeriği kaldırdım sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay 1.5kg dana kaburga (1000gr et çıktı) üzerine maliyet düşsün diye

Yarım kilo kıyma ekletip baharatlarla yoğurdum. 1 gün dolapta bekledi, tekrar yoğurdum, 1 gün daha bekledi ve Sucuk şekli verip dondurucuya attım. Senelerdir yediğim en güzel sucuk oldu daha da sucuğa para vermem. Herkese tavsiye ederim. Kilosu 45-50 civarına geliyor. Kaburga koymazsanız 30’un altına düşer.

Dilimlemek için biraz dondurup dilimleyip buzluğa atabilirsiniz.

Sucuk kıyma şeklinde tüketimi de çok güzel. Adanadaki ejderha tostundan yaparken iyi gidiyor.

Not: sarımsak ve baharat çılgınca fazla koyulması lazım ne kadar koyarsan koy az geliyor. “Ya bu çok oldu” demek mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: endersgame0120

Bu haftanın çok bilmişi olmaya adaysin sanırım. Anlat bakalım neden yemeyelim?
    Ben mesajı yazalı 4 hafta olmuş sen hala haftadan bahsediyon. Geç o işleri

• Arkadaşlar ucuz sucuk kalitesiz sucuktur. Biz yıllardır Ege tire sucuklarından alırız tadı harika ve kaliteli etten yapılıyor. Yazın çeşmeye gelip kumru sandviç yiyeniniz varsa bunlarda kullanılan sucuk ege tiredir. İsteyen kendi sitesinden sipariş verebilir ücretsiz kargoyla gönderiyorlar ama fiyat yüksek 70 lira civarı. İmkanı olan evde kendi yapsın en sağlıklısı ve ekonomik olanı evde yapmak.

• https://www.youtube.com/watch?v=ELncvgtJ4sQ

bunu deneyen var mı? ugrsatırır ama en azından ne yediğimizi biliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archmeister

Hocam tadi nasil polonezin? Cumhuriyet ve sahin gibi bol baharatli seviyorum ben genelde. Bunlara kiyasla nasil
    polonezin sucukları az baharatlı olur. tabiri caizse "çocuklar için" denebilir. şahin sevene polonez tatsız tuzsuz gelir.
  • sucuk fırsatları

sanalmarketten 4 kilo aldım. 42 liraya falan mal oldu kilosu, son kullanma tarihleri genel olarak 2019 mart bir kaç tane de 2019 ocak. hepsini buzluğa atıp tek tek indirip yemeyi düşünüyorum. bu şekilde son tüketim tarihi geçse de sıkıntı olmaz muhtemelen. alacak arkadaşlara duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Geçen ay 1.5kg dana kaburga (1000gr et çıktı) üzerine maliyet düşsün diye

Yarım kilo kıyma ekletip baharatlarla yoğurdum. 1 gün dolapta bekledi, tekrar yoğurdum, 1 gün daha bekledi ve Sucuk şekli verip dondurucuya attım. Senelerdir yediğim en güzel sucuk oldu daha da sucuğa para vermem. Herkese tavsiye ederim. Kilosu 45-50 civarına geliyor. Kaburga koymazsanız 30’un altına düşer.

Sucuk kıyma şeklinde tüketimi de çok güzel. Adanadaki ejderha tostundan yaparken iyi gidiyor.

Not: sarımsak ve baharat çılgınca fazla koyulması lazım ne kadar koyarsan koy az geliyor. “Ya bu çok oldu” demek mümkün değil.
    Birde ayrıntı li anlatsaydin yapsaydik

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Geçen ay 1.5kg dana kaburga (1000gr et çıktı) üzerine maliyet düşsün diye

Afiyetle.. Tarifini bizede verirsen çok seviniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

sanalmarketten 4 kilo aldım. 42 liraya falan mal oldu kilosu, son kullanma tarihleri genel olarak 2019 mart bir kaç tane de 2019 ocak. hepsini buzluğa atıp tek tek indirip yemeyi düşünüyorum. bu şekilde son tüketim tarihi geçse de sıkıntı olmaz muhtemelen. alacak arkadaşlara duyurulur.
    Vakumlu 15.90 tl olanlardan mi bunlar?

• yunusesss kullanıcısına yanıt
    100/20 kod nedir hocam. Nasıl kullandınız, forumda mı satılıyor

• erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    evet az önce ben de aldım kilo 41 e gelmiş oldu.
  • Polonez Vakumlu Kangal Sucuk 250 G 15,90 ve 2.cide düşmüyor.

100/20 indirimide 2tl karsılıgı alınan kodlardı 100tlye 20 indirim yapıyor fakat 5,90 kargo var ...

sucuk fırsatları

bu benim combo
    torku 1.11
    kaşarlar 1.3.2019
    peynirde 1.3.2019

95e aldım hepsini 4.5kg peynir

• blackkjack kullanıcısına yanıt
    link atar mısın hocam ben yanlış ürüne mi bakıyorum acaba.
  • *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    evwt 250 gr vakumlu

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.