Şimdi Ara

sucuk fırsatları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
681
Cevap
51
Favori
92.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1kg Kıyma (kaburga olursa en iyisi)

Yenibahar

Kimyon

Pul biber

Kara biber

Sarımsak

Tuz

Aşırı bol koymak lazım, korkmadan koy. 8-10’ar çorba kaşığı falan.

Yoğur

1 gün dolapta beklet

Yoğur

1 gün dolapta beklet

Yoğur

İstediğin şekilde paketle (streç filme sar, dondurucu kabınakoy, poşetle farketmez) (ister kıyma ister sucuk şeklinde sakla)

Dondurucuya at

Dilimlenecekse dondurucuda 2 saat kaldıktan sonra çıkarıp dilimle, geri kaldır.

Yukarıdaki videoda olan şekilde de yapılır hiç farketmez her türlü mükemmel bir lezzet oluyor. Marketteki sucuklara kim bilir ne konuyor da o kadar düz bir tar çıkıyor acaba.

Ayrıca evde güzel malzemeyle şu tostu yapıyorum inanılmaz bir lezzet çıkıyor mekanın pis görüntüsüne aldanmayın yöntem 10 numara
    https://youtu.be/DJlfh_HrDMQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 21 Ekim 2018; 21:45:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Karfurda 250 gram namet dana sucuk 9.90 tl 25 tl üstüne.
    Stok tükenmiş benim gittiğimde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugun migrosa 2.si yuzde 5 indirimli kampanyasina bakmaya diye gittik ama acili kangal polonez alip ciktik. Sucuk ekmek yapip yedik uzun zamandir yedigim en iyi sucuktu ozellikle son aldigimiz torkunun sucugundan sonra.

• a101 de cumhuriyet 350 gr fermente mangal sucuk 12.50 tl idi, indirimli fiyatı.. fiyat güzel mi? yoksa normal mi?
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok iyi hocam hangi şube?

• bu ne ya her ürün için ana konu mu açılır :)

bende salam fırsatları ,domates fırsatları ,patates fırsatları şeklinde konu açayım bari
    birde sucuk ansiklopedisi oluşturacakmış ,yok olmuşken atlas falan oluşturulsun :)
  • ben 1 adet almıştım, bugün tekrar baktığımda bitmişti... 350 grlık içeriği aynı sucuk ama kangal olanı da 14.75 tl idi, bundan bikaç paket hala duruyordu.. sucuğun şekli değişince fiyatı da artıyormuş demek ki
  • Övünmek gibi olmasın Kayseriliyim, bundan bir kaç yıl önce fazla tükettiğimi söyleyenlere "sucuk, pastırma yemeyeceksem ne diye yaşıyorum" diyecek kadar seven bir insanım ama artık aylardır almıyorum, firmalara etin bu kadar kıt ve ekonominin kötü olduğu bir dönemde güvenemiyorum.

Bir kez kendim sucuk yaptım onun da zahmeti çekilecek gibi değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    ben de bıraktım
    a101 in namet hindi fümesinden takılıyom
    mucuklu sucurta yerine beyaz peynirli yumurta tercih ediyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

bu ne ya her ürün için ana konu mu açılır :)

bende salam fırsatları ,domates fırsatları ,patates fırsatları şeklinde konu açayım bari
    birde sucuk ansiklopedisi oluşturacakmış ,yok olmuşken atlas falan oluşturulsun :)
    sucuk stoklanabilecek ürünlerden, fırsat yakalayınca,
    bence iyi olmuş, bayılırımmm
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    ya kardeş şimdi herkeste derin dondurucu var ,aynı mantıkla stok için ürün için konu açılabilir demektir :)
    üstelik sucuk da buzlukta çok uzun süre bekletilirse cıvımaya başlıyor ,açıkta stoklasan bu defa da küflenme başlıyor

sıcak fırsatların ana ruhu ,her gün sıcak fırsat bulmaktır
    tabi birde gerçekten sıcak olması önemli ,a firmasında şu fiyat b firmasında şu fiyat dersen bunun fırsatla ilgisi kalmıyor ,çünkü bu bölümün takipçileri zaten cin gibi :)
  • Polonez Vakumlu Kangal Sucuk tadı nasıldır?Almaya değermi?Bu forumda bir arkadaş bi ara kendisi sucuk yapıp satıyordu.Aşağı yukarı 10 güne yetiştiriyordu siparişleri.Alanlarda bayağı bi beğenmişti.Bilen hatırlayan varmı?
  • bha41 kullanıcısına yanıt
    kilosu 60 lira olandan mi aldiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: 007_amele_bot

Polonez Vakumlu Kangal Sucuk tadı nasıldır?Almaya değermi?Bu forumda bir arkadaş bi ara kendisi sucuk yapıp satıyordu.Aşağı yukarı 10 güne yetiştiriyordu siparişleri.Alanlarda bayağı bi beğenmişti.Bilen hatırlayan varmı?
    ben tostun icinde yedim. hafif rahatsiz etmeyen bir sucuk. ama sek olarak daha yemek nasip olmasigi icin birsey soyleyemiyorum.

• xxxcem kullanıcısına yanıt
    250 Gr Polonez sucuk hocam uygulamadan girdiğim için link atamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

Evet

• Afyonda afyonun meşhur sucuğu 35 tl az bi kar koyup kargolasam ogrenci olarak iyi kazanc aslinda

• Namet Dana Fermente Sucuk 500 GR BİM’de 24,95₺. İlk defa gördüm BİM’de bu sucuğu. Sürekli Şahin 500 GR evlik fermente sucuk alıyordum. Bugün denemek için aldım henüz tadına bakamadım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.