Şimdi Ara

Subaru Vivio hakkında bilgisi olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
59
Cevap
1
Favori
35.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araba büyük şehirde kullanılacak ve bir bayan için düşünülüyor,sizce nasıl bir araçtır?
    Linkte 10 yaşında ve 56.000 km olduğu söyleniyor,fiyatı nasıl? Alırsak sorun yaşatır mı bize? Özellikle sorunsuzluğu, yolda bırakmaması önemli,şimdiden teşekkürler.
    http://www.araba.com/913484.html

• yedek parça sorunu yaşarsın....parça bulması zor olur bulsanda pahalı olur...
    bence alma başına dert alırsın...
    brodway veya şahin bulursan al derim......yani türkiyede tutulmuş araç olmasına dikkat et...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalaraz

yedek parça sorunu yaşarsın....parça bulması zor olur bulsanda pahalı olur...
    bence alma başına dert alırsın...
    brodway veya şahin bulursan al derim......yani türkiyede tutulmuş araç olmasına dikkat et...
    Bayan kullanacağı için o arabaları düşünmüyorlar, biraz da sevimli bir araç olması önemli.Araç Ankara'da kullanılacak gerçekten parça sıkıntısı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkerA.

Bayan kullanacağı için o arabaları düşünmüyorlar, biraz da sevimli bir araç olması önemli.Araç Ankara'da kullanılacak gerçekten parça sıkıntısı olur mu?

Alıntıları Göster
    parça sıkıntısı olur.Bu araçtan dayımda vardı arabanın el freni tutmazdı,camları açılmazdı açıldımıda kapanmazdı ama otomatik vitesti ve motoru takır takır çalışıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HazzaR -- 14 Mayıs 2008; 8:45:33 >

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: iakalinli

o zman twingo, eski micra türü araçlar bakın bu araç için sorunsuzluk çok uzak bir ihitmal bence de

• quote:

Orijinalden alıntı: TUNERBOY

quote:

Orjinalden alıntı: iakalinli

o zman twingo, eski micra türü araçlar bakın bu araç için sorunsuzluk çok uzak bir ihitmal bence de

Alıntıları Göster
    nerden biliyosunuz allahaşkına sorunsuzluk uzak falan görmediğiniz bilmediğiniz arabalara.. ayrıca ankarada hiçbir araca parça sorunu yaşanmaz kafanız rahat olsun belki 3 yerine 5e alırsınız oda brodwaye falan gre yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Fani Madida

nerden biliyosunuz allahaşkına sorunsuzluk uzak falan görmediğiniz bilmediğiniz arabalara.. ayrıca ankarada hiçbir araca parça sorunu yaşanmaz kafanız rahat olsun belki 3 yerine 5e alırsınız oda brodwaye falan gre yani

Alıntıları Göster
    Bu araçtan vaz geçildi, 93 model ama 40.000 km denilen bir pejo 106 varmış ona bakılacak,yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.
  • quote:

Bu araçtan vaz geçildi, 93 model ama 40.000 km denilen bir pejo 106 varmış ona bakılacak,yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    linkteki arac da kaldırlıms zaten
  • quote:

Alıntıları Göster
    Tr de tutulmadı parça sıkıntısı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clarkson

Tr de tutulmadı parça sıkıntısı var

Alıntıları Göster
    link calisiyor suan icin, ama bencede vazgecmeniz iyi olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Biotech^

link calisiyor suan icin, ama bencede vazgecmeniz iyi olmus.

Alıntıları Göster
    konu hortlatıldı, yorum yapabilecek kadar bilgisi olan var mı arkadaşlar? ben de düşünüyorum, daewoo matiz ya da bunu... 4-5 bin liraya bulunuyor araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

konu hortlatıldı, yorum yapabilecek kadar bilgisi olan var mı arkadaşlar? ben de düşünüyorum, daewoo matiz ya da bunu... 4-5 bin liraya bulunuyor araba.

Alıntıları Göster
    Çok küçük bir şehirde yaşıyorum ve kapı komşumda 94 subaru vivio var..Araç manuel vites ve kesinlikle sorunsuz...Aracın ikinci sahipleri ve 99 dan beri kullanıyorlar..Bakımlarını Renault servisinde yaptırıyor,parçaları da İstanbul'dan getirtiyor..Parça sorunu kesinlikle yok,ama parçalar ithal olduğu için emsallerine göre biraz pahalı olduğunu söylemişti..

• quote:

Orijinalden alıntı: aristo48

Çok küçük bir şehirde yaşıyorum ve kapı komşumda 94 subaru vivio var..Araç manuel vites ve kesinlikle sorunsuz...Aracın ikinci sahipleri ve 99 dan beri kullanıyorlar..Bakımlarını Renault servisinde yaptırıyor,parçaları da İstanbul'dan getirtiyor..Parça sorunu kesinlikle yok,ama parçalar ithal olduğu için emsallerine göre biraz pahalı olduğunu söylemişti..

Alıntıları Göster
    sorunsuzsa ne gibi parça değişimine ihtiyaç duyuyorlar? kaza falan mı?
    94 model 4bin liranın altına alabilirim sanırım. 97 modeli de 5binin altına indirmeye çalışırım.
    gidip de farını patlatınca 500lira isteyecekler diye vazgeçmiştim bu arabadan

• quote:

sorunsuzsa ne gibi parça değişimine ihtiyaç duyuyorlar? kaza falan mı?
    94 model 4bin liranın altına alabilirim sanırım. 97 modeli de 5binin altına indirmeye çalışırım.
    gidip de farını patlatınca 500lira isteyecekler diye vazgeçmiştim bu arabadan

Alıntıları Göster
    Ben periyodik bakım dışında geçen senelerde teker keçelerinden bir yağ kaçağını biliyorum..Hepsi o..Yağ filtre devam..

• bence kesinlikle yolda bırakmaz.hiç bir sorunda yaşatmaz zaten JAPONların en iyi arabası SUBARU
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUBARU HAKAN

bence kesinlikle yolda bırakmaz.hiç bir sorunda yaşatmaz zaten JAPONların en iyi arabası SUBARU
    Vay be soruyu soralı 1 yıl olmuş. Hazır konu hortlamışken araba alımının son halini anlatayım. Arkadaşın kendisinde dizel Symbol vardı bu Subaruyu da eşine alcaktı. Bu süre içinde Symbolle sıkı bir kaza yaptı ve aracı yaptırıp 1999 model 140.000 km Freelander 1.8 ile üstüne bir miktar ödeyerek takas yaptı. Şimdilerde tüp taktırdı geziyor. Eşine araç alımı da bu yüzden iptal edildi.
  • quote:

Vay be soruyu soralı 1 yıl olmuş. Hazır konu hortlamışken araba alımının son halini anlatayım. Arkadaşın kendisinde dizel Symbol vardı bu Subaruyu da eşine alcaktı. Bu süre içinde Symbolle sıkı bir kaza yaptı ve aracı yaptırıp 1999 model 140.000 km Freelander 1.8 ile üstüne bir miktar ödeyerek takas yaptı. Şimdilerde tüp taktırdı geziyor. Eşine araç alımı da bu yüzden iptal edildi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ilker67

freelander'ı bulunca "hanım sen dur hele" demiş

edit: buarada allah korumuş kazada Symbolün içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 2 Temmuz 2009; 22:12:53 >

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: yigit+

quote:

hocam senin 216 noldu, almadin dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: emtue

quote:

Orjinalden alıntı: yigit+

quote:

hocam senin 216 noldu, almadin dimi?

Alıntıları Göster
    konu hortlasın

bende bu aradabadan almak istiyorum ama malesef kullananlardan pek yorum gelmemiş. arabayı hiç görmeyenlerden bir iki farazi yorum gelmiş sadece.
    adam klasik, broadway tofaş al geç diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jeuxhome

konu hortlasın

bende bu aradabadan almak istiyorum ama malesef kullananlardan pek yorum gelmemiş. arabayı hiç görmeyenlerden bir iki farazi yorum gelmiş sadece.
    adam klasik, broadway tofaş al geç diyor.

Alıntıları Göster
    1994 Ben bir tanesini bağladım ama muayenden geçemedi bekliyorum muayeneden geçmesini.
    Ama çok iyi kaçıyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.