Şimdi Ara

Subaru Levorg Satışta - 114.900 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
4
Favori
12.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Habere göre 105bin TLden ön siparişe başlamışlar.

http://m.radikal.com.tr/otomotiv/subaru_bayileri_levorg_siparislerine_basladi-1398642

Ne dersiniz, alınır mı bu araba? Subaru hiç binmedim bile nasıldır? Karşılaştırmalarda falan da pek görmüyorum, premium bir marka mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdf -- 5 Ekim 2015; 23:28:21 >

• 1.6 benzinli motorla 105'ten başlıyorsa kesin satış rekorları kırar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

1.6 benzinli motorla 105'ten başlıyorsa kesin satış rekorları kırar.

1.6 motor benzinli motor üstüne birde station wagon herhalde türkiye'de en az tutacak kombinasyon.

.yahu subaru bayaa rekabetçi fiyatlar verirdi. 100k'ya alt donanım da olsa 2.0 forester veriyorlardı bir ara. bu ne şimdi subaru. ne halt yemeye bu fiyatla girdin ?
  • bdf B kullanıcısına yanıt
    Bir kere bu aracı alayım 3 sene sonra aldığımın üstüne satayım kafasındaki insanlar kesinlikle almayacak. Satışlarının fazla olacağını düşünmüyorum ayda yılda bir görebileceğimiz özel arabalardan bir tanesi olacak.
  • 1.6 170 lik ile yine satmaz gene satmaz. Bizim millet marka satın alıyor konfor, güvenlik istemiyor tok kapı sesi istiyor.
  • Evet ben de aynen öyle düşünüyorum da bu para verilir mi bu araca acaba. Yani eder mi? 105ten mi Başlıyor, tek Donanım tek fiyat mı o da belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdf

Evet ben de aynen öyle düşünüyorum da bu para verilir mi bu araca acaba. Yani eder mi? 105ten mi Başlıyor, tek Donanım tek fiyat mı o da belli değil.
    Türkiye'de Vw nin bile station piyayası yok ki siz subaru diyorsunuz tutulmaz bu araç.
  • Sw olmasa bir şansı olabilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: calamityeas

Türkiye'de Vw nin bile station piyayası yok ki siz subaru diyorsunuz tutulmaz bu araç.

Passat Variant ve 508 SW D segmentinde iyi yer etti kendine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

quote:

Bu gözler henüz göremedi ikisinide gerçek hayatta, gerçekten iyi yer edinmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

1.6 motor benzinli motor üstüne birde station wagon herhalde türkiye'de en az tutacak kombinasyon.

.yahu subaru bayaa rekabetçi fiyatlar verirdi. 100k'ya alt donanım da olsa 2.0 forester veriyorlardı bir ara. bu ne şimdi subaru. ne halt yemeye bu fiyatla girdin ?

Boş konuşmayın ya. Polo 1.4 150 lik bile 60 seviyelerinde. Yani piyasa bu artık. Bıktım bu boş yorumlardan. Türkiye deki subaru ya laf edeceginize bu fiyatların bu halde olmasına neden olan siyasetçilere mail atın en azından. Meclise mail atın ve fikrinizi belirtin. Bu forumda atıp tutmak dışında işiniz yok.

• bdf B kullanıcısına yanıt
    Otomobil üreticileri artık nasıl olsa alıyorlar biz söğüşleyebildiğimiz miktara bakalım kafasında oldukları için fiyat çok şaşırtıcı gelmedi açıkçası. Sw piyasası çok yok zaten tutsa tutsa avrupa ve amerikada tutar o kadar.
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    O işte bir araydı hocam. Tüm araç Fiyatları arttı. Bence ezbere fiyatı çok diyorsunuz. Geçmişle kıyaslamak yerine diğer araçlar ile kıyaslayın bence. 80-90 lara kimsenin beğenmediği Renault c seviyesi araçlar var.
    Ha bu araç iyidir kötüdür o ayrı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikum

quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

quote:

Bu gözler henüz göremedi ikisinide gerçek hayatta, gerçekten iyi yer edinmiş

İyi derken SW karosere göre iyi :)

En azından ben Ankara'da her gün 4-5 tane görüyorum bu araçlardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: toutonic

quote:

quote:

Boş konuşmayın ya. Polo 1.4 150 lik bile 60 seviyelerinde. Yani piyasa bu artık. Bıktım bu boş yorumlardan. Türkiye deki subaru ya laf edeceginize bu fiyatların bu halde olmasına neden olan siyasetçilere mail atın en azından. Meclise mail atın ve fikrinizi belirtin. Bu forumda atıp tutmak dışında işiniz yok.

Peki. Siz oyle diyorsaniz tamam. Madem Piyasa oyle artik, gorecegiz kac tane satacagini.

• quote:

O işte bir araydı hocam. Tüm araç Fiyatları arttı. Bence ezbere fiyatı çok diyorsunuz. Geçmişle kıyaslamak yerine diğer araçlar ile kıyaslayın bence. 80-90 lara kimsenin beğenmediği Renault c seviyesi araçlar var.

Iyi de bu arac c sinifi benzinli sw. Hic sevmesem de passat ve mondeo d sinifi ve daha ucuz. Tamam donanimlari guzel ama durum bu.
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Aslında tam c değil. C'lere göre 10cm kadar uzun, d lere göre 10cm kısa. C de desek benim ilk mesajındaki sorum Subaru premium mu diye bu Yüzden.

Edit: araç 4x4 ve 176 bg. Mondeo ya da Passatta bu güçte bir motor yok. En yakın Güçleri olan da bu fiyata yakın. Passat geçer hatta.
    Ve iddiaları ortalama 5.7 tüketim. Tuttururlarsa dizel falan hikaye olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdf -- 18 Temmuz 2015; 0:05:10 >
  • quote:

quote:

Iyi de bu arac c sinifi benzinli sw. Hic sevmesem de passat ve mondeo d sinifi ve daha ucuz. Tamam donanimlari guzel ama durum bu.

Alıntıları Göster
    özel bir araba. tabıkı bu fıyatlar gayet uygun olur

• quote:

Aslında tam c değil. C'lere göre 10cm kadar uzun, d lere göre 10cm kısa. C de desek benim ilk mesajındaki sorum Subaru premium mu diye bu Yüzden.

Edit: araç 4x4 ve 176 bg. Mondeo ya da Passatta bu güçte bir motor yok. En yakın Güçleri olan da bu fiyata yakın. Passat geçer hatta.
    Ve iddiaları ortalama 5.7 tüketim. Tuttururlarsa dizel falan hikaye olur bence.

Arac c sinifi. Impreza wagon diye de satilacak. Boyutlari da c sinifi sw'lerle ayni.
  • Ulkemizde en cok tutulan marka olan vw'in bile sw arabası tutmuyor
    Adamlar 1.6 benzinli otomatik araba yapmis sw subaru birde ön siparis alicak

Bu subaru iyice kafayı sıyirmis
    1.6 dizel otomatik olsa bile 105.000'e kimse almaz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.