Şimdi Ara

SUBARU LEVORG- AUDİ A3- BMW 1- MAZDA 3- VW GOLF HANGİSİ ALINIR? C-D SINIF ARAÇ TERCİHİ YARDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
4.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yolgezer_7k

1600 cc üst vergi diliminde değildir. 1600 cc Subaru Xv kullanıyorum ve olması gereken (1301-1600) sınıftan vergi ödüyorum. Bir üst sınıf 1601-1800 cc silindir hacmidir.

Ben de şimdi kontrol ettim yanlış biliyormuşum telekkuler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Levorg diğer araçlardan segment olarak üstünde zaten. Tek problemi 2.el piyasası. Bugün alsanız 6 ay sonra ciddi oranda fiyatı düşecektir. Ama nefis bir araba olduğunu söylemem gerekiyor. Aracın kalitesi falan harika. 2.eli problem etmiyorsanız hiç düşünmeden Levorg alın derim.

bu arabayı alıp 10 sene binicen mis gibi, aynı seviyede audi a6 allroad quattro almak istesen 300 bin tl'den başlıyo. levorgu 10 sene binince hurdaya çeksen seneliği 10 bin liraya geliyor ki ölüsünü 30-40 bine satarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: siklopentan

Ben olsam BMW alırım bu araçların içinde hediyeleri gerçekten çok iyi 3 yıl bakıma kaskoya para verilmemesi buyuk avantaj.

Ek olarak Mercedes a serisinin bagajı çok küçük değil bmw ile aynı ondan bi tekrar gözden geçirin derim
    Edit bilgi hatası

mercedes a serisine hiç binmedin sen galiba? içi inanılmaz dar ve bagajı sadece 340 litre, levorgun 520 litre kesinlikle kıyaslanmayacak araçlar. ancak mercedes b serisi ile karşılaştırabiliriz

• Mercedes a serisinde comfort koltuk getiriyorlarmis artık, 1 tık daha ferahlatıcı araç ancak bagaj gerçekten ufak
    BMW 1 serisinden yanılmıyorsam 40 lt daha ufak.
    Bu arada kimse Mazda 3 için görüş beyan etmemis;)

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan08fb

quote:

Ben olsam BMW alırım bu araçların içinde hediyeleri gerçekten çok iyi 3 yıl bakıma kaskoya para verilmemesi buyuk avantaj.

Ek olarak Mercedes a serisinin bagajı çok küçük değil bmw ile aynı ondan bi tekrar gözden geçirin derim
    Edit bilgi hatası

mercedes a serisine hiç binmedin sen galiba? içi inanılmaz dar ve bagajı sadece 340 litre, levorgun 520 litre kesinlikle kıyaslanmayacak araçlar. ancak mercedes b serisi ile karşılaştırabiliriz

Mercedes a serisi alıyoduk neredeyse tabiki bindim test sürüşü yaptım bagaj 340 litre ama arka koltuklarda kendi arkama oturabiliyorum ki boyum 195. Mercedes a serisi klostrofobik bir araç ama dar bir araç değil bmw 1 serisi çok daha dar iç mekan anlamında.

• Levorg varken golf e filan bakılmaz saydığınız araçlar içinden alınacak en iyi araç her anlamda subaru levorg.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yolgezer_7k

1600 cc üst vergi diliminde değildir. 1600 cc Subaru Xv kullanıyorum ve olması gereken (1301-1600) sınıftan vergi ödüyorum. Bir üst sınıf 1601-1800 cc silindir hacmidir.

Ben de şimdi kontrol ettim yanlış biliyormuşum telekkuler

Rica ederim.

• Hocam kucugunuz ve meslektasiniz olarak tavsiyem kesinlikle Subaru Levorg.

Subaru olmazsa ve uzun sure kullanirim diyorsaniz Mazda 3 iyi yakisir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_japan -- 16 Ekim 2015; 12:18:36 >
  •  SUBARU LEVORG- AUDİ A3- BMW 1- MAZDA 3- VW GOLF HANGİSİ ALINIR? C-D SINIF ARAÇ TERCİHİ YARDIM  SUBARU LEVORG- AUDİ A3- BMW 1- MAZDA 3- VW GOLF HANGİSİ ALINIR? C-D SINIF ARAÇ TERCİHİ YARDIM

SUBARU LEVORG- AUDİ A3- BMW 1- MAZDA 3- VW GOLF HANGİSİ ALINIR? C-D SINIF ARAÇ TERCİHİ YARDIM  SUBARU LEVORG- AUDİ A3- BMW 1- MAZDA 3- VW GOLF HANGİSİ ALINIR? C-D SINIF ARAÇ TERCİHİ YARDIM

SUBARU LEVORG- AUDİ A3- BMW 1- MAZDA 3- VW GOLF HANGİSİ ALINIR? C-D SINIF ARAÇ TERCİHİ YARDIM  SUBARU LEVORG- AUDİ A3- BMW 1- MAZDA 3- VW GOLF HANGİSİ ALINIR? C-D SINIF ARAÇ TERCİHİ YARDIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 16 Ekim 2015; 23:54:38 >

• Internette denk geldim paylasayim dedim;

http://m.haberturk.com/ekonomi/alisveris/haber/1141432-kaliteli-saglam-japon

• Burada levorg alirdim diyenleri acaba kaci gercekten alirdi

• sensodrive S kullanıcısına yanıt
    SI-Drive modunda 0-100 7.8sn gibi bir rakam tam hatirlamiyorum.Adamlar 0-100 degeri verirken bile normalini yazmislar
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Subarunun klasik durumu, cvt'li xv de kaç sefer fabrika verisinin altında 0-100 ölçmüşüzdür. Levorgda da bir kaç video da denk gelmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

Biraz daha bekleyip bu araca bakabilirsin,90-100k fiyattan giriş yaparsa harika bir tercih olur

https://www.youtube.com/watch?v=NR6hjxS2CGc

Ne kadar güzelmiş bu Mini yav. Bayıldım resmen.
    Levorg beğeniyorum bunu beğeniyorum bende nasıl bir otomobil zevki var anlamadım arkadaş
  • Sanki konu Subaru'nun reklamı yapılsın diye açılmış.
    Subaru diyenlerin biri bile 100k üzeri verip Subaru almaz ama burada herkes yerinde olsam alırım demekte çok garip ve yanıltıcı.
    BMW varken diğerlerine bakılmaz bile.
    Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgureler

Sanki konu Subaru'nun reklamı yapılsın diye açılmış.
    Subaru diyenlerin biri bile 100k üzeri verip Subaru almaz ama burada herkes yerinde olsam alırım demekte çok garip ve yanıltıcı.
    Saygılar.

Önce bir bmw ve subaru showroomuna gidip 1 serisi ile levorg'un içine oturun ondan sonra konuşalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sensodrive S kullanıcısına yanıt
    Hocam,
    Levorg a hiç binmedim hatta görmedim bile ama çok şükür BMW hakkında yorum yapabilecek kadar tecrübem oldu.
    Öyle showroom da oturmakla araba beğenilmez.
    Saygılar.
  • quote:

Sanki konu Subaru'nun reklamı yapılsın diye açılmış.
    Saygılar.

3 serisinde bile gerçek deri döşeme yok ve işçilik levorga göre kötü iken 1 serisi kusura bakma da levorgun yanında şahin gibi kalır. Ayrıca forumda bir sürü outback, forester, levorg (yeni çıkmasına rağmen) sahibi mevcut kimin alıp almayacağı seni ilgilendirmez.
  • ceed'ten sonra a3 olabilir, 380ltye kavuşmak için yer tasarruflu stepne almak gerekli diye biliyorum, standardı 380 değil
  • quote:

Hocam,
    Levorg a hiç binmedim hatta görmedim bile ama çok şükür BMW hakkında yorum yapabilecek kadar tecrübem oldu.
    Öyle showroom da oturmakla araba beğenilmez.
    Saygılar.

Showroom da oturmakla araba beğenilmiyor da, hiç binmediğiniz hatta ve hatta görmediğiniz araç mı beğenilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.