Şimdi Ara

Şu Süperler Bıktırdı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce de böyle bir forum vardı biliyorum ama dayanamadımYa arkadaşlar dün akşam Renkli Hayatlar'ı gördüm.Bir haber verdiler Gülşen ve Reha Muhtar'ı.Merak edip o haberi bekledim.Arada da hep aynı abuk sabuk haberleri verdiler.Tabiî ki gene aptal aptal "AZ SONRAAA" lar başladı.Sinirlendim iyice haberi en sona bırakmışlar.Şimdi açtım 2 tane haber verdiler sonra "Renkli Hayatlar Exclusive'nin sonuna geldik.Birazdan Renkli Hayatlar Life'da görüşmek üzere.." dedi reklâm girdi.İki saat reklâm bittikten sonra Life mıdır nedir o başladı.İnanır mısınız sadece bir haber verdiler sonra "Renkli Hayatlar Life'ın sonuna geldik.Birazdan Renkli Hayatlar Night'da görüşmek üzere" dedi.Ben de hiç bitmeyecek sandım bir an vallaSonra reklâm gene bitti.Onda da bir haber verdiler.Gene "Renkli Hayatlar Night bitti.Renkli Hayatlar Final'de görüşmek üzere" dediAllah'ım tam reklâm girdi.En son bu Gülşen verilecek gene Finalll bilmem neİlk kez magazinde birşeyi merak ettim.Onda da böyle yaptılarŞimdi bakın:

1.Renkli Hayatlar(İlk başladığı zaman)
    2.İlkinden sonra başka ne vardı bilmiyorum ama Renkli Hayatlar Exclusive
    3.Renkli Hayatlar Life
    4.Renkli Hayatlar Night
    5.Renkli Hayatlar Final

Ki ben bunun Plus'ı da var diye hatırlıyorumYa bu nedir bu Türk televizyonları niye bu kadar salak oluyor yaBir de hergün yeni bir dizi var bu nedir ya!Acemi Cadı çıktı,bilmem ne yârim varmış,Fırtına varmış,İnadım İnat,Kale İçin,Körfez Ateşi,Evet Benim,Ümit MillîNedir bu ya valla tvyi açtığımda abuk sabuk reklâmler ve bu dizileri görmekten bıktım valla intihar edeceğim yaValla isterdim ki sizlerle bu kanalların binalarını basalımValla elimden gelse yaparım ben anlamıyorum bu televiyona ne oldu?Bir de Sarı Sıcak,9+1 midir nedir,şu Aliye'deki Sinan'ın tamam mı devam mı?Yeni yarışmalar da var Oryantal Star,Topmodel Türkiye,Popstar zartstar zurtstar

• Haklısın kardeşim. Adam akıllı yayın yapılmıyor.Her geçen gün daha seviyesiz daha abuk subuk programlar yayına başladı.Vallaha benim izlediğim 4 kanal kaldı geriye.Cbnce-e,Dream,NumberOne,Powertürk.Ha bunlar mükemmel mi tartışılır ama diğerlerinden çooook daha iyidir.

İzleyicisine değer vermeyen kanallara
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eternalist

Haklısın kardeşim. Adam akıllı yayın yapılmıyor.Her geçen gün daha seviyesiz daha abuk subuk programlar yayına başladı.Vallaha benim izlediğim 4 kanal kaldı geriye.Cbnce-e,Dream,NumberOne,Powertürk.Ha bunlar mükemmel mi tartışılır ama diğerlerinden çooook daha iyidir.

İzleyicisine değer vermeyen kanallara

Valla izleyecek şey yok artık resmen insanı dizilere mahkûm etmişler
  • Eh biraz da öyle denebilir ama kaliteli diziler,gerçekten izlemeye değer seriler var Cnbc-e'de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eternalist

Eh biraz da öyle denebilir ama kaliteli diziler,gerçekten izlemeye değer seriler var Cnbc-e'de.

Ben orda da sadece Evli ve Çocuklu'yu seyrediyorum.O da çok komik
  • quote:

Orjinalden alıntı: Roxette

Daha önce de böyle bir forum vardı biliyorum ama dayanamadımYa arkadaşlar dün akşam Renkli Hayatlar'ı gördüm.Bir haber verdiler Gülşen ve Reha Muhtar'ı.Merak edip o haberi bekledim.Arada da hep aynı abuk sabuk haberleri verdiler.Tabiî ki gene aptal aptal "AZ SONRAAA" lar başladı.Sinirlendim iyice haberi en sona bırakmışlar.Şimdi açtım 2 tane haber verdiler sonra "Renkli Hayatlar Exclusive'nin sonuna geldik.Birazdan Renkli Hayatlar Life'da görüşmek üzere.." dedi reklâm girdi.İki saat reklâm bittikten sonra Life mıdır nedir o başladı.İnanır mısınız sadece bir haber verdiler sonra "Renkli Hayatlar Life'ın sonuna geldik.Birazdan Renkli Hayatlar Night'da görüşmek üzere" dedi.Ben de hiç bitmeyecek sandım bir an vallaSonra reklâm gene bitti.Onda da bir haber verdiler.Gene "Renkli Hayatlar Night bitti.Renkli Hayatlar Final'de görüşmek üzere" dediAllah'ım tam reklâm girdi.En son bu Gülşen verilecek gene Finalll bilmem neİlk kez magazinde birşeyi merak ettim.Onda da böyle yaptılarŞimdi bakın:

1.Renkli Hayatlar(İlk başladığı zaman)
    2.İlkinden sonra başka ne vardı bilmiyorum ama Renkli Hayatlar Exclusive
    3.Renkli Hayatlar Life
    4.Renkli Hayatlar Night
    5.Renkli Hayatlar Final

Ki ben bunun Plus'ı da var diye hatırlıyorumYa bu nedir bu Türk televizyonları niye bu kadar salak oluyor yaBir de hergün yeni bir dizi var bu nedir ya!Acemi Cadı çıktı,bilmem ne yârim varmış,Fırtına varmış,İnadım İnat,Kale İçin,Körfez Ateşi,Evet Benim,Ümit MillîNedir bu ya valla tvyi açtığımda abuk sabuk reklâmler ve bu dizileri görmekten bıktım valla intihar edeceğim yaValla isterdim ki sizlerle bu kanalların binalarını basalımValla elimden gelse yaparım ben anlamıyorum bu televiyona ne oldu?Bir de Sarı Sıcak,9+1 midir nedir,şu Aliye'deki Sinan'ın tamam mı devam mı?Yeni yarışmalar da var Oryantal Star,Topmodel Türkiye,Popstar zartstar zurtstar

ya sanırım onu night final plus die ayırmalarının sebebi aralara daa fazla reklam alıp reklam süresini arttırmak. enazından ben öle tahmin ediorum

• Walla bu tip programları hiç izlemiyorum çok rahatım reha muhtarın ne yaptığının ne sana nede bana faydası var o yüzden boşverin
  • saçma sapan şeyler kadınları uyutuyolar
  • Tv izleyeceğimize donanimhabere takılmak artık daha mantıklı..Dünya kupası da bitti zaten..
  • Ya ben normalde hiç magazinde onları izlemem.Ama Reha Muhtar'dan bahsedince ilk kez bir haberi bekledim.Beklemez olaydımZaten sinirimden kapattım hemen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.