Şimdi Ara

Su ısıtıcısı (Kettle) alacağım.Önerileriniz nelerdir? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
5
Favori
182.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum bu çok güzel bir ürün hem kaliteli hem uzun ömürlü hemde görsel olarakta gayet şık pişman olmazsın diye düşünüyorum bu ürünü aldıktan sonra ayrıca 100 tlde 20 tl indirim kuponları oluyor hizlialin 80'e gelir sana ürün :)

editt : link vermemişim :)

http://www.hizlial.com/u27.054.5050.0022/arcelik-k-3320-i-gusto-inox-su-isitici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venduss -- 24 Ağustos 2012; 13:29:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycanata

http://www.hepsiburada.com/liste/electrolux-eewa-7000-2400-w-paslanmaz-celik-su-isitici/productDetails.aspx?productId=mteleeewa7000&categoryId=22027

Ben yeni aldim, Hb'dan 1 gunde geldi.2000 ya da 2200 degil2400 watt, daha kuvvetli ve cabuk kaynatiyor yani. Electrolux Isvec markasidir, urun kaliteli, Oldukca sik ve ici plastik degil celik. Fiyatida cok uygun bence.

arkadaşlar bizde de plastik kettele vardı babam sağlıklı bulmadığı için bu ürünü hb den aldım. electrolux bildiğimiz iyi bir marka fiyatıda uygundu (50 tl) kaçırmadım. ama ben aldıktan sonra ürün yayından kalktı sanırım stokları tükendi daha kargoda geldikten sonra izlenimlerimi paylaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_pentagram

quote:

Orijinalden alıntı: aycanata

http://www.hepsiburada.com/liste/electrolux-eewa-7000-2400-w-paslanmaz-celik-su-isitici/productDetails.aspx?productId=mteleeewa7000&categoryId=22027

Ben yeni aldim, Hb'dan 1 gunde geldi.2000 ya da 2200 degil2400 watt, daha kuvvetli ve cabuk kaynatiyor yani. Electrolux Isvec markasidir, urun kaliteli, Oldukca sik ve ici plastik degil celik. Fiyatida cok uygun bence.

arkadaşlar bizde de plastik kettele vardı babam sağlıklı bulmadığı için bu ürünü hb den aldım. electrolux bildiğimiz iyi bir marka fiyatıda uygundu (50 tl) kaçırmadım. ama ben aldıktan sonra ürün yayından kalktı sanırım stokları tükendi daha kargoda geldikten sonra izlenimlerimi paylaşırım.

Plastik var, plastik var. Hepsi bir değil bunların.

• arkadaşlar ürün bu gün elime ulaştı gerçekten çok kullanışlı ve kaliteli tavsiye ederim.
  • Alabiliyorsanız cam gövdeli su ısıtıcı, alamıyorsanız metal gövdeli alınız. Plastikler sıkıntılı.
  • Morhipo'dan ilk alış-verişimi cucinox su ısıtıcı (kettle) alarak yaptım bakalım.

İlk mesajda bir arkadaş tavsiye etmiş. Kargo bedava 59 liraya 4 taksit aldım.

Su ısıtıcısı (Kettle) alacağım.Önerileriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewre -- 6 Ekim 2012; 15:29:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewre

Morhipo'dan ilk alış-verişimi cucinox su ısıtıcı (kettle) alarak yaptım bakalım.

Çin malı mı? Servisleri nasıl? Ulaşması kolay mı yoksa her şehirde göstermelik 1 tane mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektem

quote:

Morhipo'dan ilk alış-verişimi cucinox su ısıtıcı (kettle) alarak yaptım bakalım.

Çin malı mı? Servisleri nasıl? Ulaşması kolay mı yoksa her şehirde göstermelik 1 tane mi var?

Menseini bilmiyorum ama italyan yaziyor. Urun daha elime gecmedi. Ozelliklerine gore fiyati uygun gibi geldi. Aranan ozellikler plastik aksami olmasin. Yuksek watt olsun. Yetkili servis konusunu dert etmiyorum. 2 yil garantisi var. Arizalandigi vakit kargo ile teknik servisine gonderirim olur biter?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 60 tlden fazla vermemeni öneririm
  • quote:

quote:

quote:

Menseini bilmiyorum ama italyan yaziyor. Urun daha elime gecmedi. Ozelliklerine gore fiyati uygun gibi geldi. Aranan ozellikler plastik aksami olmasin. Yuksek watt olsun. Yetkili servis konusunu dert etmiyorum. 2 yil garantisi var. Arizalandigi vakit kargo ile teknik servisine gonderirim olur biter?

Made In P.R.C. fakat bu kalitesiz oldugunu gostermez sanirim.

59 tl fiyat da fena degil. Merak edenler icin bilgi verebilirim.

• arkadaşlar ben yurtta kalıyorum malumunuz yurtta kullanmak yasak.bana mini boyutlu olanlarından tavsiye verebilirmisiniz? en küçükleri nasıldır? 1 bardak kahve yapmama yetsin yeterli
  • burdan bir fikir edinebilirsin..kargo ücresiz ve kapıda ödeme yapabiliyorsun..

http://www.ebeyaz.com/kategori/icecek-hazirlama.aspx
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Made In P.R.C. fakat bu kalitesiz oldugunu gostermez sanirim.

59 tl fiyat da fena degil. Merak edenler icin bilgi verebilirim.

Yarim litre su 1 dakikada kayniyor. 3000 Watt'a gore az mi cok mu arkadaslar?

• Hocam bendeki kettle 3000 watt ve 1,5 litre suyu 3 dakika 45 saniyede kaynatiyor. Onceki kettle sanirim 2000 watt'ti neredeyse 5 dakikayi buluyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam bendeki kettle 3000 watt ve 1,5 litre suyu 3 dakika 45 saniyede kaynatiyor. Onceki kettle sanirim 2000 watt'ti neredeyse 5 dakikayi buluyordu.

3 bin vat mı? Hangi marka, model o kettle?
  • quote:

quote:

Hocam bendeki kettle 3000 watt ve 1,5 litre suyu 3 dakika 45 saniyede kaynatiyor. Onceki kettle sanirim 2000 watt'ti neredeyse 5 dakikayi buluyordu.

Asagidaki linkten bakabilir siniz. Kenwood

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=56505892

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Asagidaki linkten bakabilir siniz. Kenwood

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=56505892

Ben de bi test yaptım. (İstanbul). 1.7 lt suyu 1.775 vat ortalamayla 4 dakika 10 saniyede kaynattı. Philips Cuccina 2001 üretimi. Fena sayılmaz herhalde. :)

• yurtta kullanıcam öğrenci işi olacak boyut olarak en küçüklerinden istiyorum ucuz yollu birşey tvsiye edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

yurtta kullanıcam öğrenci işi olacak boyut olarak en küçüklerinden istiyorum ucuz yollu birşey tvsiye edermisiniz?

Kahve yapma makineleri işini görmez mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

yurtta kullanıcam öğrenci işi olacak boyut olarak en küçüklerinden istiyorum ucuz yollu birşey tvsiye edermisiniz?

Kahve yapma makineleri işini görmez mi?

dediğiniz şeyin fotoğrafı ve linkini atarmısınız?nasıl bişey olduğunu kestiremedim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.