Şimdi Ara

Şu Hayattan Çıkardığınız En Büyük Ders Nedir..? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
9
Favori
4.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsanların çevresi her zaman değişir.Ayak uydurun.Kardeşim dediğiniz insanlar satabilir
  • Hepimiz aynı duvarın tuğlalarıyız ve hayatımız boyunca parçası olduğumuz duvara mok atmaktan başka birşey yapmıyor üstüne mok atarak duvarı yükseltmeye çalışıyoruz. Sadece çıkarım.
  • Kursa ön kayıt yaptırmıştım, kursta çalışan ...'nın biri uzaktan arkadaşım sayılır, gitmezsen sayılmaz, kayıttan düşerler dedi..

aylar sonra kurstan çağırdılar, kayıt yaptırmışsınız gelmemişsiniz diye....

bi baktım yoklamaların birinde geldiğime dair imza bile var, halbuki kadıköy'e aylardır gitmemiştim bile...

üçyüz beşyüz liralık mebla idi fakat çok sinirlenmiştim. Tam da parasız dönemime denk geldi adamlar avukatlık bürosundan uyarı kağıdı göndermişler.

Gençtim de o zamanlar, her ne kadar yaşadığım en kötü imza olayı bu olsa da o elemanı gördüğüm gün ağzına .... bilirim. Kurstan herkese göndermişler, gerizekalı müdür kovulmuş mu uyarı mı almış hatırlamadım şimdi.
  • Bir dost için olabilir de bir kız için fedakarlık yapmaya değmeyeceğini öğrendim.
    Ayrıca ailemiz dışında herkes eninde sonunda çekip gidiyor ona göre yaşamamız gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Ailene bile güvenme.Tek dostun kendinsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana benden başka bir dost yokmuş.
  • Haklısınız. Bununla ilgili Kuran'da ayetler okuduysanız bilirisiniz Bakara Suresi olmalı.

• para konusunda kimseye güvenme babana annene bile çünkü ya onlarda iyi niyetli olup baran uçuyor yada ölüyorlar para falan kalmıyor ortada
  • Sebebi ne olursa olsun annemi ve babamı üzmemem gerektiğini anladım.

• ne oldum deme ne olacam de
  • Kızlara güven olmaz

4 der 9der toplamına 30 der :)

• Dost diye bir şey yoktur,işi düşünce seni bulup sonra sana selam bile vermeyenler vardır sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hetfield -- 27 Ocak 2015; 1:12:18 >
  • Asla büyük konuşmamam gerektiğini öğrendim. Zaman su gibi akıp geçiyor, insanlar ve düşünceleri değişiyor, dün söylediğim şey yarın beni rahatsız edecek bundan adım gibi eminim.
  • Hiçbir şey anne-baba-kardeş yani aileden daha önemli değildir ve bunları hiçbir şeye değişme.
    Herşeyin aşırılığı zarardır.
  • Ve anlarsın ki bu dünyada neyi çok seversen o senin imtihanın olur

• Herkes gider hayatından, seni "canından çok seven" bile.

• Kızlara o kadarda güvenmeyin, zira ayrıldıktan sonraki 1 ay içinde 2 yeni sevgili tüketebiliyorlar. Kızdı,arkadaştı olaylarına çok bağlanmayın kolay satabiliyorlar, siz iyisimi gidin iyi bi kariyer edinin . en azindan rahat bir yasaminiz olur , paradan yana sıkıntınız olmaz.

• Ne bir dost ne bir sevgili nede başka bişey hiçbirşey için anne babayı kırmaya değmez anne babası hayatta olanlar degerini bilsin benimkiler hayatta çok şükür değerlerini bilmeye çalışıyorum arada sırada Allah sıralı ölüm verirse eğer onların öleceğini düşünüyorum da çıldıracak gibi oluyorum olduğunda nasıl dayanıcam bilmiyorum.Anne babası sağ olmayanlara Rabbim sabır versin sağ olanlar haline sukredip kıymetini bilsin hiç bi olay arkadaş sevgili vs için kırmayın üzmeyin ana gibi yar olmaz.

• Hepimiz birgun ölecegiz.

• İnsanlara söz geçirmek atomu parçalamaktan daha zordur

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.