Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.256
Cevap
102
Favori
143.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Soft serisi için 1 ve 2 yıllık filtre fiyatları ne kadar dir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ürün sayfasında
    filtre değişimi tabında
    tüm bilgiler
    şeffaf bir şekilde yer almaktadır

https://royalgreen.com.tr/urun/royal-green-soft-organik-aritma/?urun-sekme=filtre-degisim-zamanlari

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tersosmos kullanıcısına yanıt

Merhaba Galip Bey,

Omnipure 6 Lı Filtre Seti FilmTec Membranlı urununuzden almak istiyorum, foruma ozel bir indiriminiz kod var mi? (once 1 set alacagim sonra ayni setten 1 tane daha siparisimiz olacak, baska yere gondermeyin bizi)

iyi calismalar

• agulec kullanıcısına yanıt
    @ÜmitATMACA fiyat konusunda yardımcı olabilir belki hocam, normalde filtre setlerinde maalesef bir indirim kodu yok, su arıtma cihazları için 250₺ indirim kodu var bende sadece.

• Merhaba Galip bey
    Geçtiğimiz yil Lux Plus kasalı model almıştım filtreler 2. Yilda degisiyordu sanırım?

• maniac_team M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam maksimum 2 yılda bir komple filtreleri yenileniyor.

Galip bey merhabalar, kx matrikx tatlandırıcı nasıl bir filtre, gerçek mi yan üretim mi anlayamadım. Tavsiye eder misiniz? Diğerleri biraz pahalı kalıyor 😔

• everwake8891 E kullanıcısına yanıt
    KX tatlandırıcı yok, marka olarak kx inline filtresi de yok hocam, içinde kx blok karbon kullanılmıştır diye bir ibare vardır, filtre üzerinde İngilizce olarak bunu yazar, ayrıca AG filtresidir o ve markasız olarak üretim yapılır. Filtre üzerinde kx blok kullanılmıştır dendiği için adı kxmatrix kaldı herkeste öyle bildi, ürün taiwan üretimidir Samson diye bir firma üretiyor hocam. Nsf ile de ilişiği yoktur bu filtrenin.

Kullanabilirsiniz ama size daha kaliteli olan NSF onaylı Pentair GS-10RO post karbon tavsiye ederim.

Çok teşekkür ediyorum, çok sağ olun 🙏

Merhaba, 2 sene önce mevcut arıtmamın filtrelerini sizden omnipure alarak değiştirmiştim... şimdi arıtma sistemimi yenilemek istiyorum... şu anda pompasız bir sistem kullanıyorum... su basıncı yeterlidir muhtemelen... sizin tavsiyeniz lux plus pompasız mı olur...? Peşin almayı düşünüyorum, elimde tds, ph ölçer var, fiyat olarak ne yapabilirsiniz...? Bir de izmir karşıyaka da anlaşmalı servisiniz var mı...?

• aberdi kullanıcısına yanıt
    Pm olarak attım hocam size telefon numarası.

• Merhaba, yeni evime taktırmayı düşünüyorum. Balıkesir'in Gömeç ilçesindeyiz. Montaj, fiyat ve filtre fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

• japonarme kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam fiyat bilgisi web sayfasında mevcuthttps://royalgreen.com.tr/urun/ro-lux-plus-su-aritma-cihazi/

DH üyelerine 250₺ indirim kodu veriyoruz. Ayrıca nakit ödemelerde %10 indirim var.

Montaj ücretsiz olarak firmanın anlaşmalı servisi yapıyor hocam

• Galip hocam ufak bir soru soracağım.

Tatlandırıcı filtreyi taktıktan sonra yıkamayı sadece tatlandırıcı filtre'nin çıkışından su akıtarak mı yapmak gerekir yoksa tatlandırıcıyı direkt 3 alt filtrenin çıkışına bağlayıp mı yapmak iyi olur.

Çünkü normal bağlantı yapıp tatlandırıcının çıkışından su akıtırsak cihaz arıtma modunda olduğundan su filtreden çok yavaş akıp geçiyor bu yıkama için yeterli olmayabilir diye düşünüyorum ama direkt 3 alt filtrenin çıkışına membran ve shutoff'a girmeden bağlarsak su daha tazikli şekilde filtreye girer ve yıkama daha etkili olur diye düşünüyorum. Haklı mıyım bu konuda?

@tersosmos

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    3. Filtre çıkışından bol suyla yaparsan daha iyi olur hocam. Membran sonu yapacaksan da tankın dolu olduğu zaman yaparsan da aynı etkiyi verir, yavaş yavaş akan su çok yıkama yapmaz, daha doğrusu çok uzun sürer.

hocam merhaba, Muğla'da sular kireçli hangi modeli önerirsiniz acaba. daha doğrusu hangi varyasyonu diyeyim.

• KcRasco K kullanıcısına yanıt
    Çok kireçli yerler için dijital olan varyasyon uygun hocam.

Açık kasa modeli ise soft serisinin pompalı modeli uygundur.

• https://streamable.com/xfizom

Lux plus kullanıyorum. Filtre değişimi yaptim + shutoff valf değişimi yaptım ama videoki pır pır yapma sorununu çözemedim. Bir kac kez tankta dolsur boşalt da yaptim ama olmuyor.

Annemlere de lux plus almıştım yaklaşık 7-8 ay oldu ama onlarinkinde de su hala küçük küçük hava kabarcıklı geliyor ama bu bir sorun mu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shadows_d S kullanıcısına yanıt
    Filtre içerisine giren havadan kaynaklı oluyor bu durum, zamanla geçer ortalama 3-20 gün arası takip edin geçmezse.

1 su tankının havası kontrol edilip tankta su yokken 7psi'e ayarlanmalı

2 filtrelerden birinde geçiş zorluğu olabilir zaman zaman ama çok düşük ihtimal.

Zamanla düzelir diye düşünüyorum

• Hocam 5-6 aydır bu şekilde.

Basınç düşürücüde sıkıntı olabilir mi? Çünkü suyu ilk açtığımda yapmıyor ama 2-3 saniye sonra bir ses geliyor o sesten sonra pır pır yapmaya başlıyor. Tanktaki su azaldıkça yeni su filtrelemeye geçtiği sırada oluyor yani. Anlatabilm mi bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.