Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.254
Cevap
102
Favori
143.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adana'da yaşıyorum, sular kireçli ama pis ya da tortulu değil. Kapıya bundan taktırsam yeterli olur mu ? Taktırdım diyelim bunun bana filtre masrafı ne kadar olur ? Hangilerini değiştirmem lazım ? Sitenizde bu konuda detaylı bilgi bulamadım. Amacımız kireci engellesin, suyumuz musluktan içilebilir o konuda sıkıntımız yok. @tersosmos

Bu linkteki uygun değil ya da daha iyisi var derseniz onun da linkini paylaşırsanız çok sevinirim.

Teşekkürler.

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı
    Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazıroyal green su arıtma cihazı
    Daire Girişi Yumuşatma Filtreleme Sistemi
    https://royalgreen.com.tr/urun/daire-girisi-yumusatma-filtreleme-sistemi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EngineerBaris -- 6 Şubat 2022; 21:13:23 >

• tersosmos kullanıcısına yanıt

Royal green lux plus ile DMO tarafından datılan arasında aradaki fiyat farkını ödeyecek kadar fark var mı gerçekten,

ikisi de NFS onaylı sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamucera kullanıcısına yanıt
    DMO eski fiyatlar ve orada satılanlar devlet kurumlari için. Bireysel olarak ya da firma olarak satın alamazsınız DMO'dan ayrıca DMO'da ki ürün eski seri ürünler yeni seri değil hocam arada fark var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • teşekkür ederim

NSF onaylı cihaz için bütçe 4000 TL altı olmayacak sanırım

• Filmtec membran fiyatiniz nedir, link var mi? Filmtec harici kaliteli membran tavsiyeniz varsa onuda alabiliriz, piyasa sahte ürün kaynıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • utkumuz45 kullanıcısına yanıt
    https://royalgreen.com.tr/urun/75-gpd-dow-filmtec-membran-filtre-made-in-usa/ en iyisi bu hocam başka kaliteli membran yok.

• Kullandığımız damacana fiyatı pazartesi günü itibariyle 25 lira olacak. Dolayısıyla biz de arıtma sistemi alalım diye düşünmeye başladık.

Bir arkadaşım Rainwater marka kullanıyor ve geçen gün sularını tattığımda çok hoşuma gitti. Forumda görebildiğim kadarıyla Rainwater marka kullanan çok fazla kişi yok.

Tavsiye edebileceğiniz marka var mıdır?

• Yaklaşık 1 yıldır kullanmakta olduğum royal green elite plus cihazın su tankının içini deneme amaçlı beyaz sirke ile temizlemek istedim membran çıkışından diğer bir boş kabı kullanarak yaptım yarım depo doldurup bi yarım saat beklettim ardından gene doldurup durulama işlemi yaptım şu an için memnunum 👍 Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 8 Mart 2022; 17:46:33 >

• kendilerinden dh indirimi kullanarak lux plus ürünü aldık. şimdilik memnunuz. tek merak ettiğim resimden de göreceğiniz üzere 2,5 bar lık basınç yeterli midir? musluktan akan debi biraz düşük geldi ancak belki de normaldir, bilemiyorum. çok yardımcı oldular. umarım sorunsuz bir şekilde yıllarca kullanırız.
    kutudan çıkan ölçüm aketlerinden aldığım veriler de şu şekilde. istanbul/halkalı

şebeke tds 210 ph 6.8
    lux plus arıtma tds 039 ph 8.6
    korusu damacana tds 016 ph 7.2

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• alper1684 A kullanıcısına yanıt
    2.5 bar düşük bir değer, tanka fazla suyu depo etmez ve akan suyun tazziği düşük olur. Daire girişinizde saatin orada basınç düşürücü olabilir hocam, kendiniz ya da binanın Teknisyenine basıncın yükseltilmesini isteyebilirsiniz. 3.5-4 bar yeterlidir. Saatten kaynaklı değilse bu cihaza pompa taktirmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersosmos -- 8 Mart 2022; 19:1:59 >

aslinda montaji yapilirken normal denilmisti. pompa ihtiyaci var denmedi. bilseydim takdirirdim. yarin telefonla konusalim da duruma gore karar verelim. sagolun

• daire girişindeki basın düşürücü ile hallettik. 3.6bar civarı aldım. pompa iptal. bilginize

• alper1684 A kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam

• O kadar bilgi var ki fiyatı göremedim ne kadar?

• BoygaKhan kullanıcısına yanıt
    Ürün fiyatı web sitesinde mevcut hocam

https://royalgreen.com.tr/urun/ro-lux-plus-su-aritma-cihazi/

Dh üyelerine küçük bir indirim yapılıyor 250₺

Ürün fiyatı 5150₺ 12 ay taksitli fiyati nakit ödemelerde %10 indirim var ayrıca.

Bana çok hocam 1000 tl altında bir su arıtıcı bakıyorum ben. Teşekkür ederim.

• BoygaKhan kullanıcısına yanıt

Bauhausta var 7 filtreli 1000 küsüre satılıyor.online sitesindende alabilirsin işini görebilir

• _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt

iyi yapmışsında pek anlamadım boş membran kabına sirkeli su koyup şebeke çıkışından depoya sumu bastın pek anlamadım :)

• royalgreen sitesinde, Luxplus serisi için filtreler 2 yılda bir değişecek yazıyor.

filtreler az su kullanım yapılsa bile yine bu sürede mi değişiyor ?

Sizlere garip gelmez ise ; cihazı almadan önce arıtılmış bu suyun tadına bakmak mümkün mü? migrosdaki Kipa damacana kullanıyorduk. artık gelmiyor migrosa.

3 farklı marka damacana aldık ,hiçbirinin tadı Kipa gibi değildi.

@ÜmitATMACA

@tersosmos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 23 Nisan 2022; 18:53:21 >
  • tyll kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    Üründe kullanılan filtreler örneğin sadece 1 ay dahi kullanılsa max 2 yılda değiştirilmelidir

Tadım konusu ise garip gelmedi neden gelsin :)
    Ama şunu temin ederimki tadı ile ilgili hiçbir şikayet almadık.

Ürünü 15 gün içinde HİÇBİR GEREKÇE GÖSTERMEDEN iade edebilirsiniz.

Memnun kalacağınıza garanti verebilirim

İyi akşamlar diliyorum.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.