Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.256
Cevap
102
Favori
144.410
Tıklama
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
Mesaj
 • DONANIM HABER ÜYELERİNE 250TL İndirim (indirim kodu için PM atınız)

  NSF-58 ONAYLI EN KALİTELİ SU ARITMA CİHAZI

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı

  Ulusal Hijyen Vakfı ‘nın Onayladığı Güvenilir Su Arıtma Cihazı Lux Plus NSF/ANSI 58 sertifikalıdır. ABD merkezli Ulusal Hijyen Vakfı (NSF, bütün parçaları hijyenik özelliğe sahip) tarafından belgelenen Royal Green Lux plus su arıtma cihazı; içerisinde yer alan ABD malı Omnipure marka sediment filtre, granül aktif karbon filtre, Dupont Dow Filmtec membran filtre ile şebeke suyunu çamur, tortu, pas, kum, toz, ağır metal, organik maddeler, kötü koku vs. den arındırır. Biocera mineral pH filtre sayesinde de temiz suya musluktan akmadan önce mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştirir. pH oranını düzenleyerek, düşük ORP’li antioksidan ve hidrojenli bir su elde edilerek, musluk suyunu içme suyuna dönüştürür.

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  NSF onaylı Royal Green Lux Plus serisi su arıtma cihazımız NSF/ANSI 58 sertifikasına sahip Amerikan malı filtrelerden oluşan en kaliteli su arıtma cihazlarından biridir. NSF/ANSI 58 belgesinin yanı sıra TSEK, ISO, CE, WQA sertifikaları da mevcuttur tüm sertifikalara bu bağlantıdan bakabilirsiniz.

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Royal Green Lux Plus Serisi Su Arıtma Cihazında Kullanılan Filtreler
  Omnipure K5605SS Tortu Filtresi
  Omnipure K5628SS GAC Karbon Klor Filtresi
  Omnipure K5628SS GAC Karbon Klor Filtresi
  Dupont Dow Filmtec BW60-1812-75 GPD RO Membran Filtresi
  10 İnç Biocera A.A Mineral, pH Filtresi
  Omnipure K5633SS Post Karbon Filtresi
  NSF/ANSI 58 Belgeli Royal Green Lux Plus Su Arıtma Cihazı Teknik Özellikleri
  8 Litre TankPAC Marka RO-122 NSF/ANSI 58 Sertifikalı Çelik Su Depolama Tankı (TankPAC sayesinde 8 litre suyunuz her zaman hazırda bekler siz kullandıkça Lux Plus su arıtma cihazı eksilen suyu hemen geri tamamlar tüm işlemler otomatik olarak su arıtma cihazı tarafından yapılır.)

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  NSF/ANSI 58 Sertifikalı Easywell ZWDF-1002 Model Avrupa Krom Musluk (Kurşun içermediğinin ve insan sağlığı için hiç bir zararlı madde olmadığını Ulusal Hijyen Vakfı NSF tarafından ürün belgelendirilmiştir)

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  NSF/ANSI 58 ve FDA Sertifikalı Dünyanın En kaliteli Amerikan malı Dupont Dow Filmtec BW60-1812-75 GPD membran sayesinde günlük 280 litre su arıtma kapasitesine sahip (saatte 12 litre arıtım hızı)

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Motorlu ve Motorsuz Seçenekleri (Motorlu model evinizin şebeke suyu basıncı düşük olduğunda (en az 3,5 bar olmalı) tercih edilmelidir. Motorsuz modelimizi 3,5 bar ve üzeri ise tercih edebilirsiniz. Motorsuz model Lux Plus su arıtma cihazına sonradan da motor eklenebilmektedir.

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Kapalı kasa slim tankı dışında inline tabir edilen kullan at kapsül filtreler tercih edilmiştir.

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Olabilecek yüksek su basınçlarına karşı Lux Plus su arıtma cihazını korumak için motorlu modellerde 50 PSI, motorsuz modellerde 70 PSI basınç koruyucu valf tercih edilmiştir.

  Tüm bağlantı bileşenleri Quick (kolay tak çıkar) bağlantı parçaları ile çok hızlı bir şekilde el aletleri kullanmadan söküp takılabilmektedir.

  Altı aşama filtre teknolojisi ile mineralli ve pH’lı su elde edilir.

  2 Yıl garanti

  Arıtma cihazı kaynaklı oluşabilecek zararlara karşı sigortalıdır.

  81 ilimizde ücretsiz montaj hizmeti veriyoruz.

  Royal Green Lux Plus Serisi Su Arıtma Cihazı Suyu Nasıl Arıtıyor Hangi Aşama ve Filtreler Kullanılıyor

  Birinci Aşama Omnipure K5605SS Modeli Tortu Filtresi

  Omnipure K5605SS 5 Micron tortu sediment filtresi; bu filtre şehir şebeke suyunda ya da herhangi bir su kaynağındaki suyun içerisindeki kil, tortu, çamur, mil gibi gözle görünür ya da görünmez partikülleri 5 mikron gözenekli filtreden süzer ve 5 mikron ve üzeri büyüklükteki parçaları üzerinde tutarak filtre eder. Genelde %100 polipropilen malzemeden üretilen contalı Omnipure K5605Ss filtremiz şebeke suyunun tortu oranlarına göre 12-24 ayda bir yenilenmesi gerekmektedir.

  İkinci Aşama Omnipure K5628SS Granül Aktif Karbon (GAC) Filtresi

  GAC karbon filtresi su arıtma cihazlarında Granül aktif karbonlu (GAC) bir filtre, bazı kimyasalları, özellikle organik kimyasalları sudan çıkarmak için kullanılan filtrelere karbon filtre denir. GAC filtreleri ayrıca hidrojen sülfür veya klor gibi suya uygunsuz koku veya tat veren kimyasalları uzaklaştırmak için kullanılabilir.

  Aktif Karbon Neleri Tutar?

  Klor ve bileşikleri, deterjan ve sanayi atıkları, hoş olmayan koku ve tat oluşturan organik maddeler, petrol ve asbest gibi maddeler insan sağlığına zararlıdır ve suyu kullanılmaz hale getirirler. Aktifleştirilmiş karbonun 100 kat arttırılan yüzey alanı (1200 m²/gr) ve yüksek absorbsiyon özelliği sayesinde bu kirleticilerden kaynaklanan renk, tat, koku giderilir.

  Aktif karbon sistemleri fiziki-kimyasal arıtma yaparlar. Bu işlem fiziksel süzmenin yanında absorbsiyonu kapsadığı için uzman mühendis (servis) tarafından verilen kullanım ömrü sonunda aktif karbonun tamamen değiştirilmesi gereklidir. değişim süresi Lux Plus su arıtma cihazımızda suyun klor durumuna göre 12-24 aydır.

  Karbon Filtreleri Nasıl Çalışır?

  Su arıtma cihazında, zararlı maddeleri sudan uzaklaştırır. Kirli maddeleri fiziksel olarak bloke eden veya kimyasal olarak gideren filtrasyondur, Karbon filtreleri, granüler veya blok formunda, son derece gözenekli olarak işlem görmüş küçük karbon parçalarıdır. Sadece bir gram aktif karbonun yüzey alanı 500-3000m2’dir. Karbon filtrelerinin kirleticileri ve diğer maddeleri adsorbe etmede çok etkili olmasına izin veren yüzey alanı mevcuttur.

  Yüzey alanına ek olarak, aktif karbon filtreleri çıkardıkları kirleticilerin boyutu bakımından farklı yeteneklere sahiptir. Aktif karbon filtreler yaklaşık 50 mikron ila 0,5 mikron arasındadır. Daha etkin ve küçük gözenekler ne kadar küçükse su akışını da o oranda azaltabilir!

  Su, karbon filtrelerden akarken, kimyasallar karbona yapışarak daha saf su çıkışı elde edilir. Etkililik suyun akışına ve sıcaklığına bağlıdır. Bu nedenle çoğu küçük aktif karbon filtresi düşük basınçlı ve soğuk suyla kullanılmalıdır.

  Aktif karbon genellikle hindistan cevizi kabuğu, odun veya kömürden yapılır ve granül aktif karbon veya karbon bloklar olarak satılır. Burada odun ya da kömürden imal edilen karbon filtreli piyasada ucuz olarak çok miktarda satılmaktadır arıtma cihazında fiyatı belirleyen unsurlardan birisi budur. Omnipure K5628SS filtremiz %100 hindistan cevizi kabuğundan imal edilmiştir.

  Üçüncü Aşama Omnipure K5628SS Granül Aktif Karbon (GAC) Filtresi

  Lux Plus su arıtma cihazında 2 adet Omnipure K5628SS GAc karbon filtresi kullanılmıştır, bu yüzden 2 ve 3. aşamadaki filtreler birebir aynıdır. neden 2 adet seri bağlantılı GAC karbon tercih edildi; klor düzeyi yüksek bir su kullanıldığı için çok miktardaki kloru bazen tek karbon filtresi %100 kloru yok edemez bu yüzden tekrardan filtre edilmiş suyu 2. GAC karbon aşamasından geçirilerek filtre edilir ve daha lezzetli su elde edilmesini sağladığı gibi membran filtremizin de ömrünü bu sayede uzatmış oluyoruz.

  Dördüncü Aşama Dupont Dow Filmtec BW60-1812-75 GPD Membran Filtresi

  Arıtma cihazının suyu artık birçok maddeden ayrıştırıldı ve artık esas arıtma teknolojisi olan membran filtreye suyu vermeye geldi direk membran filtreye bu 3 ön aşama olmadan suyu verirsek membran filtremizin ömrü çok kısa olacağından membran öncesi bu 3 aşamayı kullanıyoruz.

  Ters Ozmos Membran Filtre Ne Demek?
  Ters ozmos, filtreleme işlemi sırasında suya basınç uygulanarak sudaki iyonları, molekülleri ve daha büyük parçacıkları içme suyundan uzaklaştırmak için yarı geçirgen bir membran kullanan bir su arıtma teknolojisidir mikropartiküllerin ve ağır metallerin ayrıştırılma işlemidir. Bilinen en etkin su arıtma yöntemine sahip olan ters ozmos su arıtma cihazları, önceki aşamalarda ayrıştırılması güç olan küçük boyutlu maddeleri sudan arındırma konusunda başarılıdırlar.

  Ters ozmos teknolojisi sayesinde su; milimetrenin on milyonda biri çapındaki gözeneklerden geçer. Bu teknolojiye sahip olmayan su arıtma cihazlarında ise su 0,5 -10 mikron çapındaki filtrelerden geçmektedir. Yani ters ozmos filtrelerin gözenekleri 5 bin ila 100 bin kat arasında daha küçüktür ve bu nedenle su arıtma işlemi daha etkili bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

  Yine burada kabul görmüş FDA onaylı membran filtresi tercih etmemiz gerekiyor hem uzun ömürlü olması bakımından hem de kısa sürede deforme olup içtiğiniz suyun kalitesinden emin olamadığınız için kaliteli membranlar tercih edilmelidir. Dupont Dow Filmtec BW60-1812-75 GPD membranımızın 2 yılda bir yenisiyle değişim yapılması hijyenik ve kaliteli su elde etme bakından değişimleri yetkili servis tarafından yapılmalıdır.

  Beşinci Aşama Omnipure K5633SS Post Karbon Filtresi

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Membrandan çıkan su artık su tankımızda tutulmaktadır burada bekleyen su saf sudur. Membrandan geçebilecek uçucu klor gazları ya da bazı gazları da son post karbon yani GAC granül aktif karbon filtresinden son kez daha geçiyoruz ve burada suda oluşabilecek kötü kokuları tatlandırıcı diye tabir ettiğimiz karbon filtresi ile üzerinde tutuyoruz bu sayede su tatlanmış oluyor tat fitresi suya bir şeyler katmaz sadece tutma özelliği vardır 2 ve 3. Aşama da olduğu gibi. Buraya kadar olan kısım genel ev tipi ters ozmos su arıtma cihazı aşamalarıydı şimdi gelelim ileri seviye ro ters ozmos su arıtma sistemlerine yani suyu iyileştirmek ve insan sağlığı açısından faydalı hale getirmek.

  Altıncı Aşama Biocera A.A Mineral pH Filtresi

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Piyasada birçok mineral pH filtresi vardır ama bunlardan sadece Biocera güvenilirdir. Bu yüzden biz daha çok güvenilir olanın üzerine yoğunlaşma yapmak istiyoruz. Güvenilir olmayan mineral filtrelerini kesinlikle kullanmayın buraya kadar suyu temizledik bundan sonra da suyu tekrar kanserojen olarak kirletmeyin bu yüzden kaliteli mineral filtreleri tercih ediniz.

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  FDA onaylı şu an Türkiye’de satılan tek mineral topları olan filtre Biocera marka antioksidan pH ve mineral filtresidir. Bu filtre kendini yapılan klinik testlerle kanıtlamış ve güvenli yerlerden de geçerli sertifikalarını aldığı için bu filtreyi 6. Aşama olarak arıtma cihazlarımızda ileri seviye ters ozmos su arıtma olarak tasarlıyoruz.

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Biocera filtresi suya kalsiyum, magnezyum, potasyum ve sodyum gibi mineralleri suya geri kazandırır bunların yanında suyun Hidrojen iyonlarını yükselterek suyun ph değerini 7,5 ve üzerine çıkarır aynı zamanda eklediği mineraller sayesinde 5ppm olan arıtma suyunu 20-30 ppm değerlerine kadar iletken hale getirir ve suyu saflıktan çıkarır ve insan sağlığı için faydalı bir su haline dönüştürür.

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Royal Green Luxplus Su Üretim Performans Testi

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Royal Green Luxplus Ürün Ölçüleri

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Ürün Resimleri

  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı


  Su Arıtma Cihazı - NSF58 Onaylı Su Arıtma Cihazı

  https://royalgreen.com.tr/urun/ro-lux-plus-su-aritma-cihazi/

  ürün satın almak için tıklayın su arıtma cihazı  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersosmos -- 18 Kasım 2021; 14:35:2 > • cin malı yada Taiwan malı cihaz alırsınız gayet normaldir aldığınız fiyat. ama bu cihaz usa malı dikkatinizi çekerim tüm kalite sertifikaları mevcut sizin aldığınız arıtma cihazı değil zehirleme makinası maalesef hiç bir sağlık kuruluşundan belgesi olmayan arıtma cihazını nasıl alıp kullanabilirsiniz. su işi sağlık işidir.

  sizin dediğiniz fiyata bu cihazın yarı filtresini alamazsınız. kaliteli gerçek sağlıklı su içmek istiyorsanız NSF WQA belgeli filtre kullanmanızı tavsiye ederim
  Su Arıtma Cihazı Araştırma Serüveni


  1.Ne kadar çok aşamalı arıtıcı o kadar iyi su (hayır yok öyle birşey :D)

  2.Allah allah tds metre varmış alıyım bir tane şundan.

  3.Sınır değer 120 imiş.iyi oldu öğrendiğim,120 altı su içiyorsam kebap (du bir dakka o işler öyle değil)

  4.Farklı marka sular ve şebeke suyu ile TDS metre testi yapılır.

  5.Yıllardır içtiğim damacana suyu 150, şebeke suyu 160, kuyu suyu 300 çıkar. (çeşmeden damacanayı iteliyolar hissi :/)

  6.Neyse TDS aleti en azından her farklı suda farklı değer veriyor.TDS kalemim çalışıyor o da iyi :D

  7.Ohh be tamam 0 TDS en mükemmel su demek.Hemen cihaz araştırıyım. (Tds'nin yanında birçok faktörün önemli olduğu öğrenilir,ph ölçerimizide çekelim.)

  8.Neyse TDS'yi boşver.Başka ne önemliymiş ? ( Nsf, filtre, musluk kalitesi, pompa, basınç-kaçak ıvır zıvır)

  9.Nsf onaylı su arıtıcı (sözde hepsi onaylı,nfs websitesinden kontrol edilir,seçenek azalır,)

  10.İyide bazı arıtıcılar çok afilli ekranlı mekranlı,kimisi araba kasası gibi ( sazan.avi)

  11.Aa dur şu x firması bu cihazı zincir mağazalara veriyor,tds si çok düşük 0a yakın o zaman iyidir.( 7. numaraya dön geri,araştır.Lezzetli kahve değil,sağlıklı su öncelik kendine gel :D)

  12.En iyisi filtrelere bakmak o zaman.Acaba hangisi iyi, hangisi kötü. ( bu aşama ile birlikte seçenek iyice azalır, 2-3 markaya düşer.)

  13.Durduk yere onca yazı,araştırma okuduk.Müşteri memnuniyetine bakıyım biraz.

  14.Galip hocam s.a nedir ne değildir, aklıma takılanlar şunlar.Sana zahmet indirim kodunuda alıyım dursun kenarda.Donanımhaberli olmak bunu gerektirir:D (Galip Bey sorularımı satış amacı gütmeden, bilgi verme amacıyla cevaplıyor.)

  15.Konudaki tüm mesajlar okunmaya başlanır, tutarlılıkları kontrol edilir, yeni sekmede googlenıp bilgiler karşılaştırılır.

  16.Donanımhaberli kardeşlere PM atılır. (Biraderim memnun musun, yoksa faso fiso mu?)

  17.Donanımhaberli eski üyelerden marka için olumlu dönüşler olunca ve tüm araştırmalar aynı kapıya çıkınca,Royalgreen sitesine girilir. (Bu ne yaa çok fazla olumlu yorum var dersiniz,hiç mi kötü yorum olmaz dersiniz kendi kendinize :D)

  sipariş verilir.


  Sipariş Sonrası


  Aynı Gün Kargolandı.
  Teslim edildiği gün firmayı aradım.
  Ümit Bey servisi yönlendirdi.
  Aynı gün(ürünün geldiği gün) Zeki Bey kurulumu yaptı.


  Kurulum Sonrası


  Memnun kalırsınız.Çiçek gibi su içersiniz.
  Aksilik yaşarım şu olur, bu olur endişeniz olmaz
  Zaten sipariş vermişseniz bunu neden dediğimi anlamışsınızdır.
  Adamlar ürününün arkasında.

  Niye yazdım bunları?


  Muhtemelen aynı aşamalardan geçecek olan forumdaşa katkım olsun istedim.Bu arada su arıtma cihazı araştırması aşamasında gerekli gereksiz yüzlerce mesaj-yorum okumaya maruz kalacaksınız.Hazırlıklı olun.

  Örnekler;
  Su işte yaaa Allahın suyu amaan oyuna gelmeyin o da su bu da su.
  Filtreler Amerikanın oyunu.
  Hepsi aynı su=su.Şeffaf olsun bizim olsun.Klor yoksa göm gitsin.
  Sen o parayı bana ver, ben sana mökemmel bir sistem toplarım.
  Bende 500 veriyorum su içiyorum, 5 katını verince çeşmeden kola mı akacak kardeşim.(Olsa güzel olur malum vergiside arttı.Tanka az biraz buz atıcaksın, 8lt zero miss.bitse bile 45 dkya yenisi hazır)


  gibi yüzlercesi, daha aklıma gelmeyen epey mesaj var.

  Ben bu aşamaları yaşadım.Süreç sonunda marka/model tercihimi Royal Green Lux Plus'dan yana yaptım. Ziyadesiyle memnun kaldım.(okunmuş filtre mi koydunuz abi, bende olumlu yorum yazdım :D)
  Sorularımı cevaplayan Galip Bey'e, alım aşamasında yardımcı olan Ümit Bey'e ve kurulumu yapan Zeki Bey'e teşekkürler.
  Not: Firmaya ortak değilim.Tekliflere açığım

  Arıtmadan bahsedicem diye susadım vallahi.İftara 9 saat var daha
  Royal Green Luxplus modeli yeni geliştirilmiş Firmanın kendisine ait patentli slim dış kasa ile 08.06.2021 tarihi itibariyle satışa sunulmuştur. Su arıtma piyasasın da ki kopya ürünler ve sahte ürünler nedeniyle böyle bir yeniliğe gidilmiştir. Yeni geliştirdiğimiz slim dış kasa ile artık Luxplus modeli kopyalanamaz hale gelmiştir.

  Yeni Tasarım ile Cihaza Eklenen ve Değiştirilen Bazı Parçalar

  1. Basınç düşürücü aparatı cihazın iç kısmında fabrikasyon olarak takılmaktadır.
  2. Cihaz üzerine membran filtre su basıncını görmek için 1 adet manometre eklenmiştir.
  3. Önceden kullanılan su tankı yine aynı model ve marka, sadece renk olarak siyah üretim yaptırıldı artık 8 litre su tanklarımız siyah renk. Su tankı önce ki modelde kasa içerisindeydi yeni modelde tank ayrı cihaz ayrı olarak satışa çıkarıldı.
  4. Cihazdan ayrı olarak cihazın ön filtrelerini korumak için 1 adet ücretsiz olarak şeffaf ve inline sediment filtre eklendi
  5. Her cihazın yanında 1 adet TDS metre ve pH metre ücretsiz olarak veriliyor.
  6. Luxplus modeli hem pompasız hem pompalı ve dijital ekranlı olarak satışa sunuldu (Not: Dijital ekranlı olan modelin üretimi henüz bitmedi 1-2 ay içinde o özellikte cihaza eklenecektir.)
  7. Cihazın dış koli ambalajı da değiştirilmiştir. Kırılmalara karşı da cihaz bir strafor köpük kalıbı ile cihaz kargo esnasında kırılmalara karşı dayanaklı hale gelmiştir.  Ürün Resimleri

 • tezgahaltı modelinizi almıştım.almasaydım bunu kaçırmazdım

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Ben kapalı kasa 9 aşamalı su arıtma cihazını n11 de 299 tl ye aldım daha yeni bütün komşular beğendi hatta diğer komşuda ihlas vardı sizin su arıtma daha iyi dedi

  Bu arada hocam sen çok pahalı satıyorsun bunun sıcak fırsat ile ilgisi yok

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • En kaliteli su arıtma cihazı yoktur en kaliteli filtre vardır. En kaliteliyse filtreler den toplasan bu fiyata iki cihaz çıkar çok pahalı

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Ben de arıtma cihazı bakıyorum şu sıralar ama bana da fiyatı fazla geldi. Farkı nedir 300 liralık olanla?
 • n11 veya g.g bakın alacaklar
  önemlı olan filitrenın kalitelı olanıdır
  hepsı aynı işi yapıyor

  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
 • quote:

  Orijinalden alıntı: Assur

  Ben kapalı kasa 9 aşamalı su arıtma cihazını n11 de 299 tl ye aldım daha yeni bütün komşular beğendi hatta diğer komşuda ihlas vardı sizin su arıtma daha iyi dedi

  Bu arada hocam sen çok pahalı satıyorsun bunun sıcak fırsat ile ilgisi yok

  cin malı yada Taiwan malı cihaz alırsınız gayet normaldir aldığınız fiyat. ama bu cihaz usa malı dikkatinizi çekerim tüm kalite sertifikaları mevcut sizin aldığınız arıtma cihazı değil zehirleme makinası maalesef hiç bir sağlık kuruluşundan belgesi olmayan arıtma cihazını nasıl alıp kullanabilirsiniz. su işi sağlık işidir.

  sizin dediğiniz fiyata bu cihazın yarı filtresini alamazsınız. kaliteli gerçek sağlıklı su içmek istiyorsanız NSF WQA belgeli filtre kullanmanızı tavsiye ederim
 • quote:

  Orijinalden alıntı: Sah!n

  Ben de arıtma cihazı bakıyorum şu sıralar ama bana da fiyatı fazla geldi. Farkı nedir 300 liralık olanla?

  filitre farkı var efendim bunda kullanılan filtreler usa malı NSF WQA belgelidir. cin malı filtre değildir. Dünyanın en kaliteli filtre üreticisi olan dow filmtec ve omnipure markadır. 300 liralık arıtma cihazının komple filtresi 60 tl iken bizim cihazın tek filtresi 70 TL
 • quote:

  Orijinalden alıntı: MüdavimBey

  N11 den alın orada en çok satan model var sistem organizasyon satıcısının canavar gibi kullanıyorum tat muazzam

  cin malı yada Türk malı ürün istiyorsanız 50-60 dolara satılıyor oradan alın piyasada çok var n11 gittigidiyor heryerde var.

  ** araştır bak ama hiç bir onay belgesi yok filtrelerin.
 • quote:

  Orijinalden alıntı: halilcc

  En kaliteli su arıtma cihazı yoktur en kaliteli filtre vardır. En kaliteliyse filtreler den toplasan bu fiyata iki cihaz çıkar çok pahalı

  toplayın hortumundan fittings bağlantı parçası musluk filtre komple nsf wqa belgeli cihaz iki tane çıkartın garantisini verin servis hizmetini verin öyle konuşun lütfen öyle balıklama dalmaya gerek yok
  piyasada millet 50 dolarlık arıtmayı 300-1400 arasında satıyor. siz kalkmışsınız tüm parçaları %100 orjinal 1. sınıf arıtma için söylediklerinize katılmıyorum

  bu cihazın birde satış sonrası hizmeti var sadece ürün maliyeti ile bitmiyor 200-300 e satın aldığınız arıtmalar da evinize gelip ücretsiz servis hizmetimi veriyorlar. bugün alırsınız oralardan arıtmayı 2 yıl sonra çöpe atarsınız her yeri paslanır. cihazın yüzüne bakacak hali kalmaz kaldı ki o cihazdan arıtılmış su içeceksiniz.

  ama bunda kullanılan filtreler en iyisi ve kapsül şeklinde kullan at sistemi her filtre değişiminde hijyenik oluyor diğerleri gibi aynı filtre kabını kullanmazsınız.
 • quote:

  Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

  tezgahaltı modelinizi almıştım.almasaydım bunu kaçırmazdım

  bu model yeni geldi efendim ilerde komple filtre değişiminde bu cihazı değerlendirebilirsiniz.
 • quote:

  Orijinalden alıntı: Mnr980


  n11 veya g.g bakın alacaklar
  önemlı olan filitrenın kalitelı olanıdır
  hepsı aynı işi yapıyor

  bu cihazda kullanılan filtrelerden daha kalitelisi ve pahalı yok efendim zaten en üst seviye ve kalitede filtre kullanıldı gerçekten nsf ve wqa belgesi olan Amerikan malı filtre sistemi bunlar uzak doğu üretimi felan değil direkt USA ithalatı
 • usa malı filtrelere gram güvenim yok kısırlık yapıyor diyorlar.abd en son güvenilecek ülke bence.
 • quote:

  Orijinalden alıntı: MüdavimBey

  usa malı filtrelere gram güvenim yok kısırlık yapıyor diyorlar.abd en son güvenilecek ülke bence.

  Anlıyorum sizi ama yersiz düşünceniz. NSF belgesi alaçak WQA belgesi alacak iso belgeleri alacak ve hiç bir belgesi olmayan filtre sizin dediğinizi yapmayacak uzak doğu üretimi filtreleri de gördük yüzüne bakılmıyor.
  ***şu filtrelerle uzak doğu filtreleri yan yana koyun 10 metre geriden bakın kalite farkını kör olan anlar dokunarak dan.**

  yapmayın bu kadar yüzeysel bakmayın bu işlere bu sağlık için önemlidir. bunu üreten mühendislerden daha iyi biliyorsanız anlatın bilmediğimiz konularda aydınlanalım
 • bu sıcak fırsatlar ahalisi bi tuhaf.telefonun en kalitelisini pahalısını bakarlar.iş sağlığa gelince 300 liralık çöp tenekesi fiyatına cihaz alırlar

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Ben de tercih etmiyorum american filtreleri kendileri basıyor onayı kim biliyor.Dış ülkelere değer veren bir usa bana hiç mantıklı gelmiyor.Uzakdoğu gibisi yok amerihaya değişmem uzak doğuyu bu kadar da alaşağı etmeyin.Amerihanın ne hayrı dokundu şimdiye kadar size haa.
 • quote:

  Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

  bu sıcak fırsatlar ahalisi bi tuhaf.telefonun en kalitelisini pahalısını bakarlar.iş sağlığa gelince 300 liralık çöp tenekesi fiyatına cihaz alırlar

  Aynen kore çin malı muadil telefon alıyorsun ama tam işlevli olarak çalışmıyor. orjinal kaliteli malzeme ile kalitesiz ucuz malzemeyi bir tutmalarını bende anlam veremiyorum. kalkıp ucuz ürün satmasını bizde biliyoruz bize neden akıl vermeye kalkıyorlar onu anlamıyorum. 250 TL ye bende cin malı arıtma satabilirim garantisiz servissiz. ama 1-2 yıl sonra cihaz çöp olacak ve değeri kalmayacak.
 • Samsung ve LG de kore malı kalite ortada.
 • quote:

  Orijinalden alıntı: MüdavimBey

  Samsung ve LG de kore malı kalite ortada.

  orjinal ürüne laf söylediğimiz yok efendim yanlış anladınız siz sanırım. biz taklit kalitesiz belgesiz ürünlere diyoruz.
 • O zaman sıkıntı yok hocam hayırlı işler olsun.Alıp almamak önemli değil bilginizden istifade ederiz en azından diye düşünüyorum.
 • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.