Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.948
Cevap
498
Favori
777.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Pejonun nesi var turboda ? Lpg ye de uyumlu benim ileride aklimda almak var. Hem ucuz hemde performansli ve az yakiyor arabalari.

Bu renonun ve pejonun guncel turbo motorlari ayni degil mi ?

Arkadasin honda civic e bindim 99 modeldi valla atmosferik motora gore gayet iyi gidiyordu tabi deviri surekli yukarilarda tuttu

Turboda bir şeyi yok demiyorum, turbo motor sevmiyorum ben
  • 2014 jetta highline 1.4 122hp manuel(değişen kasa) 1 parçada boya var. Tramer kaydı yok. Servis bakımlı. 33bin km'de aracım için fiyat arayışındayım. Ufak bir araştırma yaptım. Sizinde yorumlarınızı bekliyorum. Trafik sigortası kasko gelmeden 1.5 aya satmayı düşünüyorum. 1 haftaya ilan açmayı düşünüyorum. İlanı açtığımda bilgileri burada da paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

quote:

Pejonun nesi var turboda ? Lpg ye de uyumlu benim ileride aklimda almak var. Hem ucuz hemde performansli ve az yakiyor arabalari.

Arkadasin honda civic e bindim 99 modeldi valla atmosferik motora gore gayet iyi gidiyordu tabi deviri surekli yukarilarda tuttu

Lag sız turbo lar çok keyifli
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

quote:

Sıfır lag olsa bile, sesi yeter atmosferiğin Zaten kasaya göre büyük motor seçersen, performans sıkıntısı yaşanmaz. Millet i30 1.4 atmosferik alıyor, sonra atmosferik kötü.

• redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Redbulum lagsiz turbo ne oluyor ? Hangi modellerde var ? Bende eskiden linea 1.4 tjet vardi 120 beygir stock gayet zevkliydi ama atmosferik gibi devir cevirme hazzini alamiyordum. Birde sende dacia sandero vardi degistirdin mi duruyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu,amacı dışında muhabbete dönmedikçe,çok güzel.

Tebrik ederim...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sıfır lag olsa bile, sesi yeter atmosferiğin Zaten kasaya göre büyük motor seçersen, performans sıkıntısı yaşanmaz. Millet i30 1.4 atmosferik alıyor, sonra atmosferik kötü.

Örneği neden Honda civic hb 1.4 i-shift den vermedinde hyundai den verdinHyundai ye çamur atmadanda duramıyorsun

• quote:

Redbulum lagsiz turbo ne oluyor ? Hangi modellerde var ? Bende eskiden linea 1.4 tjet vardi 120 beygir stock gayet zevkliydi ama atmosferik gibi devir cevirme hazzini alamiyordum. Birde sende dacia sandero vardi degistirdin mi duruyor mu ?

Turbo gecikmesi.Son nesil birçok turbo benzinli ve dizel araç'ta Turbo lag minimum düzeyde.

Bende Sandero değil Logan mcv ve Fiat Albea var.
  • quote:

Aylik benzin + lpg dahil gunluk kullanimda 1000 tl yakita gidiyor mu ?

Ev kirasi,elektrik,su,mutfak masrafi ve internet faturasi bu giderleri cikinca maas yetecek mi once onu dusunmek lazim.

Hocam imzanızdaki 1.2 clio ne yakıyor bana sorduğunuz maliyetler toplamı?
  • turcoblanco kullanıcısına yanıt
    Valla gaz aldigimizi unutturuyor bize desem yalan olmaz. Suan duzgun hesap yapmadim ama son hesapladigimizda lpg de kis baslarinda 25 kurus ankara ici yakiyordu lpg yi 2.87 den mi ne aliyorduk. Ortalama hiz yol bilgisayarinda 46 km civarinda. Benzinide eklersek 27-28 kurus civarindadir. Motor ufak olunca hemen isinip gaza geciyor.

Balikesir ankara arasi bagaj ve arka koltuk full dolu 3 yetiskin kasim 2017 de gelirken 19 kurus yakmisti.

Edit: ha bide yol bilgisayari 6.8 litre gosteriyor 100 km de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer_mig -- 3 Şubat 2018; 23:50:30 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Örneği neden Honda civic hb 1.4 i-shift den vermedinde hyundai den verdinHyundai ye çamur atmadanda duramıyorsun

Geçen gün forumda i30 1.4'e binip de atmosferik motora sallayan bir arkadaş vardı, okuyorsa duysun diye bilerek yazdım.

Yoksa atmosferik motorlarda civic 1.4, megane 1.4, egea 1.4, astra 1.4, corolla-auris 1.33 vs. bunlara binen adamın performans beklentisi yoktur. Varsa zaten ya kandırılmıştır ya da işi bilmiyordur.

• quote:

Valla gaz aldigimizi unutturuyor bize desem yalan olmaz. Suan duzgun hesap yapmadim ama son hesapladigimizda lpg de kis baslarinda 25 kurus ankara ici yakiyordu lpg yi 2.87 den mi ne aliyorduk. Ortalama hiz yol bilgisayarinda 46 km civarinda. Benzinide eklersek 27-28 kurus civarindadir. Motor ufak olunca hemen isinip gaza geciyor.

Balikesir ankara arasi bagaj ve arka koltuk full dolu 3 yetiskin kasim 2017 de gelirken 19 kurus yakmisti.

Edit: ha bide yol bilgisayari 6.8 litre gosteriyor 100 km de

Ayda 4 depo gaz tüketiyorum. Her depo yaklaşık 130 liraya doluyor (Gaz 2.99 tl depo 43 litre) Her depo ile istanbul içi ortalama 300-330 km arası değişiyor. ayda bir de 70 liralık benzin alıyorum.
    Bunlar kış lastiği ile, kış aylarında, istanbul trafiğinde kullandığım değerler.

Edit: Aracım sürekli simetrik dört çeker, 2 litre 150 beygir, tam otomatik vites.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turcoblanco -- 4 Şubat 2018; 0:36:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fünfzehn

Hocam merakimdan soruyorum bu model astranin camurlugu neden boyle ? Cok cirkin gosteriyor

Hangi çamurluğu kast ediyorsunuz bilemedim. Ama bu sorunuzun muhattabı da aracın tasarımcısı olmalı bence

• GhOsT_RiDeR_ kullanıcısına yanıt
    Ghostcuğum bu arabalar niye tutulmadı ? Fiyatına göre çok donanımlı araç ama nedense 508 veya 407 kadar tutulmadı.

Birde öğretmenden olması kuşkulandırdı bizim din kültürü öğretmeni vardı çok cimri adamdı,tütünü doğudan kg ile getirildi sigara pahalı diye. Adamın lada samarası vardı lastiğini patlatmışlardı 2 ay kadar yedek lastik stepne ile gezdi sonra çıkma lastik taktırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-508-allure-sigara-icilmemis%2Cservis-bakimli%2Cacil-524389093/detay

Marka/modeli: Peugeot 1.6 e-HDi Allure otomatik
    Üretim yılı: 2011
    Km'si:111.000
    Hasar durumu:Arka sol çamurluk boyalı
    Fiyatı:67.000

"Tüm bakımları Peugeot Yetkili Servis de yapılmıştır.4 lastık 9 ay önce değişmiştir.alıcısına keyif vericek sorunsuz bir araç"

bu yazdıkları doğruysa bu fiyata kaçmaz ilgililere duyrulur.

Değerlendirilmeli

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    O arkadaşın öğretmen olduğundan kuşkulansanız daha doğru olur bir seferinde galeriyi aramıştım araç sormak için. Baya sordum herşeyini. Adam mesleğimi sordu. Öğretmenim dedim. Kardeş biz öğretmenlere araba satmıyoruz dedi. Niye dedim. Öğretmenler kadar detaycı pimpirikli kimse yok dedi..

Şahsen bende biraz öyleyim. Aracımda en ufak sorun olsun gider değiştiririm.

Sizin arkadaş kesinlikle öğretmen profiline aykırı

Saygılar...

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Bu arada 406 lar zamanının en iyi araçlarından.. Donanımı söylememe gerek yok zaten. 407 gibi Polonya Litvanya üretimi değil safkan Fransız üretimi..

• Arkadaşlar, lütfen yapmayın. Konu aslına hizmet edebilse çok güzel olacak fakat marka atışması yapan mı ararsınız, aracını övmeye çalışan mı ararsınız, motor ve tüketim konularını konuşan mı ararsınız.

Konu başlığı " Şu araç kaçmaz dediğimiz araç ilanları. "

Saptırmadan devam edersek çok güzel olacak. Kişisel fikir alışveriş ve tartışmaları ya başka konuda ya da özelden yapın lütfen.
  • Hadi ihtiyacı olan birine gitsin madem. İlan bilgileri doğruysa pazarlıkla güzel bir fiyata alınabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-memurdan-sifir-ayarinda-fiyat-kisa-bir-sure-icin-degisti-518660986/detay
  • burayı trollboxa çevirmezlerse bende birşey bilmiyorum.

not:DH artık tamamiyle trollden ibaret bir hale gidiyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.