Şimdi Ara

Şu anki metada ahri mi orianna mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru gayet açık midlanerlardan cevap bekliyorum hangisinin taşıma potansiyeli daha yüksek ?

• Ahri Orianna bugün oynadım karşıda plat 2 ahri ben plat 4 oriannaydım.Ahri 229 ranked ahri maçı vardı benim 30.Açıkcası benden iyi oynuyordu roamlaması map controlü iyiydi üstüne jungleıda güzel oynayınca biraz geriye düştüm.Ahri bi yerden sonra inanılmaz hasar çıkarmaya ve roamlamaya başladı.Orianna jinx nami vi ve trundle almıştık daha çok carry üzerine oyun kurduk çünkü bizim jinx adc main aynı şekilde jinx otpydi.Oyun başı ve ortasında üstünlükleri olmasına rağmen fightlarda topu jinxe verdim ve jinx için peel yaptık.Açıkcası jinxde güzel oynadı ve wini ahri kasmasına rağmen biz aldık.
    Ahri şuan güçlü soloq için oynanabilecek ap midlane.Oyun kontrolün iyiyse alabileceğin ve taşıyabileceğin şampiyon
    Orianna safe oynayabilirsin.Karşına melee şampiyon geldiğinde farm almasını engelleyip oyundan düşürebilirsin ama dikkatli oyna.Ben dopanın orianna oyununu izlediğimde çok etkilendim lanei kontrolü çok güzeldi ve zor bir şampiyon elo yükseldikçe insanlar oriannaya karşı oynamayı biliyor.Silver gold platta rahat oynanır taşıma potansiyel yüksek aynı şekilde.

• Oriannaya gelen son dengelemekten sonra ahri 1 adım önde bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahri mainim. Orianna'yı Ahri kadar olmasa da onu da iyi oynadığımı düşünüyorum. Eskisi kadar çok dereceli oyun oynamıyorum. Euw'da Plat 5 hesabım şuanda. Ahri ile daha kolay taşıyorum. Orianna daha çok takım oyunu gerektiriyor bence. Ahri'de öyle değil. Yakaladığını kesince, takımın oyunu bilmese bile kazanabiliyorsun o oyunu. Bu da op.gg linkim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ape1281 -- 18 Ağustos 2017; 2:10:49 >
  • ori yok ediyor ahri her yer görsel efekt etrafında bişiler dönüyor q su gideni ayrı döneni ayrı vuruyor, her yer ışık ama kimse ölmüyor..
  • Oriannayı da ahriyi de çok severim ama yukarıda da denildiği gibi orianna takım oyununa bakıyor biraz , ahriyse yakaladığını kesiyor ve oriye göre çok mobil. Üstelik son yamalarda oriannayı güçsüzleştirdiler. Herşeye rağmen o ulti oriannada oldukça çok takım savaşı kazandırır
  • MrCleanse M kullanıcısına yanıt
    kısacası free win aldın
  • İkisi de şuan birbirinden güzel bence. Ahri çok mobil mage-assasin karışımı güzel bir şampiyon. Orianna ise biraz daha takıma bağlı ve ultisi oyunu her an çevirebilecek nitelikte. Hangisini alırsan al memnun kalacaksın.
  • İkisi de süper

• İkisi de metası olmayan herolar
  • Şuan ki metadan biraz düştüler açıkçası ama hangisi dersen ahri derim . Ori son yamada nerflendi . Bu ikisinin alternatifi olarakta Syndra veya Taliyah'ta önerebilirim . Baya opler bunlarda.
  • SerkanHur kullanıcısına yanıt
    Bloklusun silver akpli troll

• Ben de bir adım Ahri önde diyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.