Şimdi Ara

STSL Süleyman Seba Sezonu 32. Hafta Beşiktaş -Torku Konyaspor 18.05.2015 20:00 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
0
Favori
8.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -abluka-

Sezon başlamadan: "Şampiyon beşiktaş"
    İlk haftalar: "Şampiyon olacağız"
    ligin ortaları: "Beşiktaş ağır taştır, altında kalırsınız"
    25. ve 32. haftalar: "futbolun katili Türk hakemleri"
    33. hafta: "sevinmek için sevmedik"
    ligin sonu: "İstiklal marşı ve kapanış"

yalan mı?

başakşehir maçında penaltı yendi antep akhisar ve bugün kü maçı da gördük
    siz kollanırken bizden puan çalındı!

dünya yaptığınız şikeyi konuşuyor aç oku mirroru marcayı.

siz sevinirsiniz de bu şaibeli şampiyonluğa, ahlak????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beşiktaştamı yaratıldı yok artık onlardamı bir kul namaz kılıyomu beşiktaş?

ne yobazlar var yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: phipipae

quote:

Orijinalden alıntı: Norman Reedus.

rezalet bomboş tribünler

ben tvde izlerken sıkıldım ne maça gitmesi?

geçtim şampiyonluğu geçtim allahsız hakemleri, adam gibi oynasınlar.

adalet olsa bjk ile diğer takımlar aynı şampiyonlukta olurdu.

HAkemin gol atıp bjk nin şampiyonluğu bile çalındı bu ülkede!

o zaman da gs aldı

aloo zamanında hakem gol attı hakem açın izleyin youtube da

adalet olsa bu dünyada herkes aynı koşulda yaşardı..

adalet kavramı ağızlara sakız olmuş ama bunu söylettiren hakemler olmamalı.. daha önemli problemlerimiz var

• ulan maçı izlemedim , uyuya kalmışım sabah şerefli 3.lüklerle uyandim abi gulmeyeyim diyorum böyle maçta puan kaybetmek nedir

• brk5334 kullanıcısına yanıt
    20 yılda 3 şampiyonluk var 17 sinde stadsızdı dimi? Başarısızlığa kılıf uydurmayı da öğrendiniz :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: betcity2

şüphesiz ki biz onları 3. olsunlar diye yarattık

allaha şit koşuyor allahsız atın şu ipne ateisti forumdan.

ohhhhh şit
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Güzel sattı bjk şampiyonluğu gsye

Olurda haftaya yenersek görmeyelim seni burda o zmn

Yenerseniz görmezsiniz zaten şampiyonluğu kutlaya başlıyor olurum büyük ihtimal

Ama satar fikrent orman maçı kulübe de para lazım dimi :)

Bu kadar da karaktersizsin işte :) sen git konu dışında kezbanlara yavşa

Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.

Oldu canım oldu. Hadi bakalım konu dışına alalım seni kezban kızlar orda. Burası erkek yeri burda futbol konuşuyoruz biz. Gs düşmanı olmasam sana diyeceğimi bilirdimde seni gibi densizler bitmez bu forumda.

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=1525825

Pencereyi kapa ?

Bu kişi blok listesinde "block" ve mesajı bloklandı.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır..(Başka kimler bloklu?)

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Senden başka 246 kişi daha var görüşlerimi çekemeyen ve insanların görüşlerine saygısı olmayan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs size çelme takıp 3 4 şampiyonluğunuzu çaldı iyi hoş güzel de her gs şampiyonluğunda ligin sonuna doğru bjknin , gsye yatmasının %100 etkisi var.
    Bu nasıl bir takım ? Hem emeğini çalan takımı işaret edip hem ona yatıyor?

Al buyur yanılmıyorsam 2008 gs şampiyonluğunun aktörler.. Siyah beyaz formalılar!

• quote:

Orijinalden alıntı: Atlihans

gs size çelme takıp 3 4 şampiyonluğunuzu çaldı iyi hoş güzel de her gs şampiyonluğunda ligin sonuna doğru bjknin , gsye yatmasının %100 etkisi var.

Al buyur yanılmıyorsam 2008 gs şampiyonluğunun aktörler.. Siyah beyaz formalılar!

Aranan kan bulundu beyler

Şimdi de bununla mı avunuyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Atlihans

gs size çelme takıp 3 4 şampiyonluğunuzu çaldı iyi hoş güzel de her gs şampiyonluğunda ligin sonuna doğru bjknin , gsye yatmasının %100 etkisi var.

Bu sene Fenerimi yapsinlar sampiyon, onumu demek istedin yani ? Adamlar bu sezon sacma sapan puan kayiplarindadami Galatasaray celme takti ? Galatasaraymi dedi gidinde konyaya yenilin sonra bize sovun diye ? Ayrica emek calmayi siz iyi bilirsiniz burada saga sola satasmadan duzgun yorum yapin lutfen. Bahaneler uretip kendi takimlarinizin acizliklerini kapatmayin. Gidip kayseriye neredeyse yenilecektiniz, mersin maci size nasil verecegini sasirdi lig bitecek Besiktas gidip Konyaya yeniliyor, Bir bakiyorsun mevzu emek caldiya geliyor. Evet biz dedik Beşiktaş kalecisinide kornerden gol ye diye... Aklin sira buraya gelip Beşiktaş taraftarlarini Galatasaray taraftarlari ile birbirine düşürüp Feneri tutsun diye ugrsiyorsun. Once siz goz gore gore caldiginiz Trabzonsporun emegini odeyinde sonra baska takimlar arasindaki konulari konusursunuz. Hatta beraber konusuruz.

• Beşiktaş sana yine gülmeye geldim besiktasssss

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -abluka-

Sezon başlamadan: "Şampiyon beşiktaş"
    İlk haftalar: "Şampiyon olacağız"
    ligin ortaları: "Beşiktaş ağır taştır, altında kalırsınız"
    25. ve 32. haftalar: "futbolun katili Türk hakemleri"
    33. hafta: "sevinmek için sevmedik"
    ligin sonu: "İstiklal marşı ve kapanış"

yalan mı?

başakşehir maçında penaltı yendi antep akhisar ve bugün kü maçı da gördük
    siz kollanırken bizden puan çalındı!

dünya yaptığınız şikeyi konuşuyor aç oku mirroru marcayı.

siz sevinirsiniz de bu şaibeli şampiyonluğa, ahlak????

Bu ligte şike serbest değilmi koçum sen daha neyi konuşuyorsun hani nerde trabzonun kupası ?

• qLhF Q kullanıcısına yanıt
    Ben bizi şampiyon yapsınlar demedim, demiyorum da .

Ben diyorum ki , herkes her sezon delikanlı gibi oynasa bugünkü gs şampiyonlukları yarı yarıya düşerdi.
    Maşallah'ı var. Fenerbahçe dışında yatmayan takım kalmadı.

Nerden başlasak.
    Zalad'dan itibaren girsem en az 7 şampiyonluk şikeyle tescillidir.

Ben her şeyi anlarım da bu gs taraftarını anlamam.
    Gözleriyle şahit oldukları ŞİKELİ şampiyonlukları paklama çabasına düşmeleri çok komik ve bir o kadar itici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralYD

Bjkliler durun daha hiçbirşey bitmedi GS son iki maçı kaybetse fener küme düşse bjk son iki maçını 8-0 kazansa hoca sözlülere 100 100 verse şampiyon Gurur LAN beşiktaş

hahahahahahhaa çok iyi bu ahahahahah

Dememizi mi bekliyosun? ergen ergen davranma, git kendi sayfanda kutla şampiyonluğunu troll

• Yeni stadinizda bakalim nasil oynayacaksiniz

• Ilk cumledeki hikayeyi geciceksin arkadasim once... Delikanliliktan bahsetmeden once lig dusun sonra konusalim.Agzinizada almsiniz o yatiyor bu yatiyor. Bu takimlar oyuncular tum turkiye sadece galatasarayi tutuyor zaten. Kimse fenere yatmiyor daha son macinizda kaleci bilerek kirmizi görüyor, 2. Kaleci ucacagi topa ucmuyor sonra gelmissiniz zalad zalad isinize geldimi herseyi kabul ediyorsunuz 7~0 deyince gordunmu ayagi yapiyorsunuz. Ha bu arada Galatasaray taraftarina laf soyleyebilmek icin once tarafsiz ol. TESCILLI SIKECI bir takimi tutup, savunup burada gelip fanatiklik yapma. Git once kendi maclarinizi izle o maclar emin ol bizim maclarimizdan cok daha saibeli. Yenildiginiz maclarda bile kaleciler gol yiyebilmek icin elinden geleni yapiyor siz atamiyorsunuz. Keske her taraftar yeri geldimi tarafsiz bakabilsede daha guzel konusup, tartisabilsek...Birde sizden ricam lutfen kendi takiminizin rezaletlerini, saibelerini gorun ondan sonra baska takimlarinkini izleme, arastirmaya baslayin. 4 yildizin en buyuk adayi oldugumuz icin biliyorum sizin adiniza zor bir durum bu fakat gelip burda ne bizi gerin, nede burda biz sizi kiralim. Buraya gelip ak kasik hesabi muhabbet cekmeyin bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Geçmiş olsun arkadaşlar, Fenerbahçe den daha çok hakettiniz 2.liği. İnşallah hafta sonu yeneriz sizi

Şampiyonluğu da sizden fazla hak ettiler. Beşiktaş da rakip takımın kalecisine para verse, saçma sapan gol atsa Beşiktaş da lider olurdu, şampiyon olurdu. Hadi işinize.
  • Bütün Fenerbahçeliler gibi sende KISKANÇLIKTAN KUDURUYORSUNYA daha bir hoşuma gidiyor şampiyon olmak. Şike yapmışız bir de Herkesi kendinizle karıştırıyorsunuz. En sonunda ŞAMPİYON CİMBOM YAZDIRACAĞIZ.

• Bu iftiralari hayata gecirip, uygulayan bir takim olmanizin disinda 2.olmak zorunuza gidiyor farkindayiz. Cok haklisiniz yaninizdayim fenerli arkadaslarim.Ve acikliyorum Sikeyi fener icin yaptık kendimiz icin yapmadik. Hep siz 2.olun diye yaptik. Sezon basindan beri dunya penaltilarla, bitmeyen uzatmalarla, yandas hakemler, bilerek kirmizi yiyen kalecileri ve ucmayan sadece bakan kalecileri sirf siz 2.olun diye biz tuttuk.Yoksa sizin becerebileceginiz yoktu. ItiRaf ediyoruz. Hatta ve hatta besiktasin kalecisinede biz dedik kornerden ye belli olmasin, fener 2.olsun diye. Yeter arkadaslar ya ne kadar cok agladiniz. Bu rezalet takiminizla. Besiktasin 1.olacagi bu ligde bu sezon sizin ilk 5te olmaniz bile haramdi. Ona ragmen 2.siniz diye agliyorsunuz. Hani yuzunuz yok tamam ama su takimi taşıyan Musleradan utanir insan.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.