Çavuş
31 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
2 gün önce saatinden yarım saat önce olmam gereken peronda olmama rağmen otobüsüm gelmedi. Yetkililere dönüp sorduğumda otobüsün çoktan kalkmış olduğunu söylediler. Müşteri hizmetleri ise telefonlara bakmıyorlar ve daha otobüse kimin binip binmediğinden bile haberleri yok.

Hayatımda bu kadar hizmet özürlü bir şirket daha görmedim.

Bilet almayın, aldırmayın.
Merhaba arkadaşlar klanımızın adı AllureOfTheSeas yerelde şuan 115.yiz kupalar yeni sıfırlandı genelde Top 100 de dolaşıyoruz.Hedefimiz Yerelde Top 10 da olabilmek.

Klan Etiketimiz:8JG298

Haftalık 250 bağışı ve en az 35 taç sandığını zorunlu tutuyoruz klanda küfürlü konuşmak yasak klanımızda yaş seviyesi oldukça yüksek 30-35 yaşlarında olan oyuncularımız ve uzun süredir birlikte olan bir kemik kadromuz var.

Aktif olan arkadaşları bekliyoruz eğer katılmak isterseniz wp grubumuzada katılabilirsiniz zorunlu değildir.

Merhaba arkadaşlar klanımız geçen hafta top 100'de iken alınan karar ile klanın yarısını attık ve kemik kadro kaldık.

3400 üzeri 20 kişiyi alabiliriz şuan klanda kalıcı olmak isteyenler gelebilir.Küfür klanda yasak ve atılma sebebi ayrıca her hafta en fazla bağışı yapana yardımcı liderlik veriyoruz.Bekleriz

Klan adımız:AllureOfTHeSeas
Klan etiketi:#8JG298

Öncelikle bu soruyu kimseyi trollemek veya dini inançlarına hakaret etmek için sormuyorum aklıma takılan bir soru var belki mantıklı cevap verebilen birileri çıkar.

Aslında sıkça sorulan bir soru ama bu soruya aynı şekilde sıkça verilen cevaplar benim için yetersiz.

Bildiğim kadarıyla müslümanlıktan haberi olan ve müslüman olmayan herkes cehenneme gidecek.Şimdi ben çok koyu ateist bir ailenin veya çok koyu müslüman bir ailenin çocuğu olabilirdim.Diyeceksinizki ama ateist,hristiyan ailelerin çocuklarındanda müslüman insanlar çıkıyor.Bu istisnai bir durum yani bana göre ateist bir ailede doğan çocuk %80 ateist müslüman bir ailenin çocuğuda %80 müslüman olur.

Bunun üzerine şunuda diyebilirsiniz eee ama ateist ailede doğup müslüman olmanın mükafatı çok daha yüksek.Bu yine durumu değiştirmez benim açımdan çünkü her koşulda ortada bir adaletsizlik söz konusu yani ben sorgulamaya açık bir ailede doğup din üzerine fazla kafa yorup ateist oldum ve cehenneme gidicem diyelim ama sorgulamaya hatta düşünmeye bile ihtiyacı olmayan koyu müslüman bir çocuk sınavı kazanıcak ve cennete gidecek.

Yani ortada bir sınav olmasını anlarım ama sınavın adil olması için herkesin eşit olması gerekmezmi ?
Yani din ayırmadan Tanrı şunu diyemezmiydi benim için insanlar ikiye ayrılır iyi insanlar ve kötü insanlar. Herkes yaptığı kötülüklerin bedelini öder bunun ötesinede karışmam.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın.
r10 da davetiye koduna ihtiyacım var elinde olan arkadaşlar varsa iletişime geçerlerse sevinirim.
Arkadaşlar sanırım 6s 12 Eylül'de ön siparişe açılacak benim sorum şu Türkiye üzerinden ön sipariş verebilecekmiyiz ve eğer verebilirsek elimize ne zaman ulaşır ?
Arkadaşlar dün numaramı turkcellden vodafone a taşıdım sormak istediğim soru taşıma işlemi tamamlanmadan önce turkcellde mevcut tarife yada internet paketi varsa bunları iptal etmem gereklimidir? Birde şuan yaklaşık 15 Tl civarı var içinde onlar sanırım iade ediliyormuş taşıma işlemi tamamlanınca.
Oyunda yeni bir sayfa açmak isteyen , diğer oyuncular çok gelişti eşit olarak başlayalım diyen arkadaşlar , lycan karakteri ile yeni bir sayfa açmak isteyen arkadaşlar yarınki bakımdan sonra Marmara serverında yeni bir başlangıç yapabilirler .
Arkadaşlar ingilizce hazırlık sınıfındayım istediğim program şöyle birşey sadece benim yazdığım kelimeleri bana tekrar tekrar gösterip sorucak ve türkçe karşılıklarıda olucak.App store da biraz araştırdım fakat app lerin kendi kelimeleri mevcut benim anlattığım tarzda bir app duyan gören bilen varmı acaba ?
444 4 223 bu numara 2 gündür arıyor sesleri kesik kesik geliyo çekmeyen bi yerdenmi arıyolar napıyolar yada benle biri kafamı buluyo anlamadım ferdi diye biri kaza yapmış sigorta yapılmasını istiyosan 1 e bas diyo anketmi yardımmı ne anlamadım
Hakkında
Forum İmzası:
“Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır.” Nietzsche
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 248
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.932 (Bu ay: 2)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 331 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.