Şimdi Ara

STSL | Fenerbahçe - Beşiktaş | 03.12.2016 19.00 (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
3
Favori
12.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Pancu nun kaleye geçtiği maçta10 kişiyle yine yendik. Kalecisiz.
    O yuzden hakemlerle avunmayın boşuna

11 hatta 12 yıl oldu denebilir galibiyet gördüğünüz yok ama üstad :D için kan ağlıyordur kesin biz fenerbahçe olarak şansa bir 2005 te galibiyet alıp ondan sonra 12 sene beşiktaşı yenemeseydik valla şunu yazmaya utanırdım :D Nasıl bir avuntu bu :D beşiktaşın 20 yılda 3 kere şampiyon olmasının nedeni bu işte hezimeti bir türlü kabul etmeyip saçma sapan avuntularla teselli bulmanız.Ayrıca kiev maçından daha önemliydi fener maçı yenseniz başakşehirle eşitleniyordunuz.Cl'de gruplardan çıkacağınızı sanmıyorum ihtimal bile vermiyorum

Mesaji iyi oku. Ne sartlarda bile yenmisoz sizi. Haa geçmise dağir fazla kurcalarsan ne hezimetler gordunuz bjk den fazla zorlama istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

quote:

Beşiktaşın ölüsü yetti dirisi ne yapardı düşünün..

ölüsü mü son yılların en iyi beşiktaşı bu seneki beşiktaş.Ama gs gibi oda kaleye bile gelemedi.Sen beşiktaşı boşverde kendine bak bu sene ilk 6'ya girmeye çalış böyle giderse ilk 6 zor size

Siz acaip gittiniz kaleye sağdan soldan bunaldı fabri ve beşiktaş savunması kaçan en az 17 tane net pozisyonunuz var.gülermisin ağlarmısın caner ve taliska oynasaydı fark yerdiniz..

aynen bizde oynayamadık bende oynadık demedim zaten hakemde sağolsun zaten iki takımada imkan vermedi.Ama son söylediğin resmen ''şu an sinirimden konuşuyorum saçmalıyorum'' cümlesiyle eş değer.12 yılda ne kadrolar geldi hangisi kadıköyde fark attı heleki gs ne kadrolarla geldi kadıköy başka bir atmosfer fark felan deyip güldürme oradaki farkları en iyi siz bilirsiniz

evet acayip bir atmosfer milan 4 .0 arcenal 5.2 müthiş atmosferi var adamlar attıkça coşuyordu onun için milan fazla rencide etmedi 4.0 dan sonra bıraktı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thumt

İki takım, bugüne dek resmi ve özel olmak üzere Ülker Stadı’nda 52 kez karşılaştı. Kadıköy’deki maçlarda Fenerbahçe 19, Beşiktaş 18 kez kazandı, 15 karşılaşma da berabere sonuçlandı. Kadıköy’de Fenerbahçe 71, Beşiktaş 69 kez gol sevinci yaşadı(alıntıdır). İki takım da 20 senelik değil 100 yıllık takımlardır. Bu birincisi. İkincisi başlık altında sadece hakeme giydirildiğini belirttim takımlar iyi veya kötü oynadı demedim ki ona göre video örneği verdim. Hadi oyun açısından bakalım. Topla oynama: %49-%51 Pas yüzdesi: %75-%78 Kaleye çekilen şut: 8-2. Salı günü Kiev maçının daha önemli olduğunu ve telafisi olmadığını düşünürsek ve bu nedenle tam kapasite oynamak istemediğimizi düşünürsek, istediğimizi aldık mı bence aldık.

Hocam yine garip bir avuntuyla geldiniz.12 yıldır yenemeyip '' ama önceden yeniyorduk yiaa '' felan demekte garip biz bugünü konuşuyoruz evet yenemiyoruz artık kadıköyden çıkamıyoruz deyin geçin uzatmaya gerek yok.İkinci olarak ben iyi ve kötüden kasıt olarak oyunu söylemedim zaten dün iki takımda yoktu fakat beşiktaş hiç yoktu her anlamda sürekli beşiktaş iyi fener kötü diyorsunuz bu tüm takım taraftarlarında mevcut ama beşiktaş bana göre daha fazla mevcut.Son cümlenizde bana göre yanlış şahsi fikrim beşiktaşın fener maçı kiev maçından daha önemliydi yenseniz başakşehirle zirveyi paylaşıyordunuz.Kiev deplasmanında puan çıkarmanız çok zor beşiktaş hayal dünyasında yaşıyoru oyun ve mücadele olarak geriye gidiyorsunuz her maç benfica maçı gib 10 tane %100 kaçıracak takımlarla oynanmaz.Gruptan çıkacağınıza ihtimal vermiyorum fener ve zorlu rakiplere karşı çünkü hiçbir şey oynamadınız ki zaten büyük takımlara karşı galibiyetiniz olmadığı gibi oyun olarak üstün olduğunuz bir takım olmadı.Benfica biraz akıllı olsa 6-0 dı o maç her maç şans yanınızda olmaz

Bak güzel kardeşim adama gidip 20 senede 3 şampiyonluğunuz vs diyosun şimdi de gelmiş eskiden şampiyon oluyodunuz ama bugünü konuşuyoruz diyosun. Ben de diyorum ki en son şampiyon kim? Beşiktaş. Bu sene kim olur Allah bilir kim. Beşiktaş iyi de olabilir kötü de ben takımımı yine desteklerim bu fanatiklikse evet fanatiğim 3-0 geriye düştüğünde de taraftar beşiktaş diyordu 3-0 öndeyken de 3-3 olduğunda da. Benim bildiğim taraftarlık takımı nolursa olsun yalnız bırakmamak sahiplenmektir zaten. Ayrıca ben fener kötü dedim mi demedim, kadro olarak bizden de iyi mi iyi. Lig bu, dün yensek evet dediğin doğru başakşehirle aynı puanda olucaz fakat telafisi var mı? Var. Şamp ligi kiev maçı yenebiliriz yenilebiliriz ama telafisi var mı? Yok. Dediğin ihtimali de yaşayıp görücez.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beşiktaşın ölüsü yetti dirisi ne yapardı düşünün..

ölüsü mü son yılların en iyi beşiktaşı bu seneki beşiktaş.Ama gs gibi oda kaleye bile gelemedi.Sen beşiktaşı boşverde kendine bak bu sene ilk 6'ya girmeye çalış böyle giderse ilk 6 zor size

Siz acaip gittiniz kaleye sağdan soldan bunaldı fabri ve beşiktaş savunması kaçan en az 17 tane net pozisyonunuz var.gülermisin ağlarmısın caner ve taliska oynasaydı fark yerdiniz..

aynen bizde oynayamadık bende oynadık demedim zaten hakemde sağolsun zaten iki takımada imkan vermedi.Ama son söylediğin resmen ''şu an sinirimden konuşuyorum saçmalıyorum'' cümlesiyle eş değer.12 yılda ne kadrolar geldi hangisi kadıköyde fark attı heleki gs ne kadrolarla geldi kadıköy başka bir atmosfer fark felan deyip güldürme oradaki farkları en iyi siz bilirsiniz

evet acayip bir atmosfer milan 4 .0 arcenal 5.2 müthiş atmosferi var adamlar attıkça coşuyordu onun için milan fazla rencide etmedi 4.0 dan sonra bıraktı.

:D dayak yiyince abisini çağıran çocuklar gibi sanane milandan arsenaldan ? biz derbileri konuşuyoruz kardeşim sen niye elalemin kalemiyle sınava giriyorsun ? Avrupada zaten hep fiyasko ona lafım yok

• quote:

quote:

quote:

İki takım, bugüne dek resmi ve özel olmak üzere Ülker Stadı’nda 52 kez karşılaştı. Kadıköy’deki maçlarda Fenerbahçe 19, Beşiktaş 18 kez kazandı, 15 karşılaşma da berabere sonuçlandı. Kadıköy’de Fenerbahçe 71, Beşiktaş 69 kez gol sevinci yaşadı(alıntıdır). İki takım da 20 senelik değil 100 yıllık takımlardır. Bu birincisi. İkincisi başlık altında sadece hakeme giydirildiğini belirttim takımlar iyi veya kötü oynadı demedim ki ona göre video örneği verdim. Hadi oyun açısından bakalım. Topla oynama: %49-%51 Pas yüzdesi: %75-%78 Kaleye çekilen şut: 8-2. Salı günü Kiev maçının daha önemli olduğunu ve telafisi olmadığını düşünürsek ve bu nedenle tam kapasite oynamak istemediğimizi düşünürsek, istediğimizi aldık mı bence aldık.

Hocam yine garip bir avuntuyla geldiniz.12 yıldır yenemeyip '' ama önceden yeniyorduk yiaa '' felan demekte garip biz bugünü konuşuyoruz evet yenemiyoruz artık kadıköyden çıkamıyoruz deyin geçin uzatmaya gerek yok.İkinci olarak ben iyi ve kötüden kasıt olarak oyunu söylemedim zaten dün iki takımda yoktu fakat beşiktaş hiç yoktu her anlamda sürekli beşiktaş iyi fener kötü diyorsunuz bu tüm takım taraftarlarında mevcut ama beşiktaş bana göre daha fazla mevcut.Son cümlenizde bana göre yanlış şahsi fikrim beşiktaşın fener maçı kiev maçından daha önemliydi yenseniz başakşehirle zirveyi paylaşıyordunuz.Kiev deplasmanında puan çıkarmanız çok zor beşiktaş hayal dünyasında yaşıyoru oyun ve mücadele olarak geriye gidiyorsunuz her maç benfica maçı gib 10 tane %100 kaçıracak takımlarla oynanmaz.Gruptan çıkacağınıza ihtimal vermiyorum fener ve zorlu rakiplere karşı çünkü hiçbir şey oynamadınız ki zaten büyük takımlara karşı galibiyetiniz olmadığı gibi oyun olarak üstün olduğunuz bir takım olmadı.Benfica biraz akıllı olsa 6-0 dı o maç her maç şans yanınızda olmaz

Bak güzel kardeşim adama gidip 20 senede 3 şampiyonluğunuz vs diyosun şimdi de gelmiş eskiden şampiyon oluyodunuz ama bugünü konuşuyoruz diyosun. Ben de diyorum ki en son şampiyon kim? Beşiktaş. Bu sene kim olur Allah bilir kim. Beşiktaş iyi de olabilir kötü de ben takımımı yine desteklerim bu fanatiklikse evet fanatiğim 3-0 geriye düştüğünde de taraftar beşiktaş diyordu 3-0 öndeyken de 3-3 olduğunda da. Benim bildiğim taraftarlık takımı nolursa olsun yalnız bırakmamak sahiplenmektir zaten. Ayrıca ben fener kötü dedim mi demedim, kadro olarak bizden de iyi mi iyi. Lig bu, dün yensek evet dediğin doğru başakşehirle aynı puanda olucaz fakat telafisi var mı? Var. Şamp ligi kiev maçı yenebiliriz yenilebiliriz ama telafisi var mı? Yok. Dediğin ihtimali de yaşayıp görücez.

lafım yok çoğu yerde hem fikiriz ben fanatik bir adam değilim önce adaletsporluyum ama her olayda takımını övüp doğruya doğru demeyen adamlara tepkim var.12 yıldır yenemeyip bunu kabul etmeyip gelip 2005'deki galibiyeti söylemek küçüklüktür avuntudur.12 yıl yenememek mi ? hatta yenmemeyi bırak top bile oynamıyorlar kadıköyde ? yoksa böyle 15-20 yılda bir 2005teki gibi galibiyet almayı mı yeğlersiniz ? elini vicdanına koy fanatiklik olsun diye konuşmaya tepkim var benim.

• Fenerin 1 2 tane uyduruk pozisyonu vardı. Beşiktaşın hiç yoktu.
    Maçta tartışılacak pozisyon bile yoktu bence. Hakeme ne diye sallıyorlar anlam veremiyorum. Hakkı beraberlikti. Oynanan futbol berbattı.
  • sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Hiçbirimiz sosyolog değiliz ki kardeşim buna bi çözüm üretemeyiz. Yani sen beşiktaşlılarda görmüşsün ben fenerlilerde gördüm bu davranışı asarız keseriz dediler bunu en yakın arkadaşlarım olan fenerliler bile dedi bana içinizden geçicez kadıköyde yenilmezlik serinize son vericez maç günü görüşelim diye. Ben buna bakarım yoksa feneri kadıköyde yenmişiz yenilmişiz takılmam buna benim için arenada galibiyeti önemlidir esas. Top oynayamamak da değil oynamadık yorulmamak için bir sonraki maç için derdim. Ha doğruya doğru objektiflik diyosan Kiev eleştirin bence fazla ağır derdim Napoliyi evinde yenebildiysek benficayla berabere kalabildiysek ki arenada 5 dk daha oynasak yenerdik benficayı, Kiev'e yenilmek daha zor bi olay zoru başarmış oluruz. Ama zaten nasılsa siz derbiyi beşiktaş değil fener galatasaray olarak görüyorsunuz genel olarak da bu böyle.
  • Maç özetinde beşiktas diye bişey yok. :)
  • Fenerliler ağlamaya devam mı? Ağla kardeşim ağla bize pozisyonunuz yok diyorlar kendilerinin de isabetli şutu yok ahahaha. Neyse ağlamaya devam edin zira biz bu maçı çoktan unuttuk ki maçta bile futbolcularımızın aklı Şampiyonlar ligi maçındaydı.Maççı genellikle rölantidr oynadılar karşıdaki rakip de zayıf olunca baskı kuramayınca maç böyle bitti istediğimizi aldık yani siz de ağlamaya devam ahahaha

• Bu FBliler 10 maç üst üste berabere kalıp kazanamasalar yine yenemediniz derler bir şey bulurlar. Aziz Yıldırımın kulübün nasıl sahibi olduğunu taraftarlarına bakınca anlarsınız. Adamlarda futbolcularına yönetimine bir eleştri yok. Biz gol krallığına oynayan Cenki CLde 3 gol 3 asist ile oynayan Quaresmayı falan yerin dibine sokuyoruz.Şenol Güneşin bile istifaya çağıran var.Gs 3 kupa alan adamı kovdu. Bunlar da 1 tane eleştri yok böyle bir camia sonra niye 10 yıldır CLde değilim niye rakibim sahamda kupa kaldırıyor vs vs..

• Ağlayın fenerliler . Ölümüzle berabere kaldınız. Hakemin 2 taraf için de hataları var evet ama sanki siz sut çektiniz hakem kurtardı gibi konuşmayin. Madem ezdiniz neden isabetli sutunuz , tehlikeli pozisyonunuz yok? Gokhanin üzerine oynadığınız kadar , kendinizi yere atana kadar top oynasaydiniz belki yenerdiniz. Ama kudurun NAMAĞLUP BEŞİKTAŞ BEY DIYECEKSINIZ

• 90 dk defans yaptılar ne büyüksün be Fenerbahçe.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Siz ne oynadınız beyfendi?Sizin 10 kişi kalmanız+kadıköy avantajıyla fark yakalanamaz mı?Eziksiniz ezik

Ben oynadık demiyorum sana amacımız yatmaktı zaten bunu da güzel bir şekilde başardık. Van persienin kartı tosicten önceydi bu arada onu da es geçme.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

90 dk defans yaptılar ne büyüksün be Fenerbahçe.

+132323
  • Hayret Hüseyin buna sarı kart vermiş....

Gerçi onda da suç yok, Yusuf Namoğlu'nu göreve tekrar kim geri getirdiyse onların işi bu iş.. Fanatikten öte Gs'li Yusuf
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Not al bir kenara

Bence o notu sen al

Not al diye ben sana söyledim, yoksa sana hatırlatmak gibi bir vakit kaybı ile uğraşamam

Ben hatırlatırım sana çok ağlanıyorsun daha fazla ağlamanı istiyorum.

Tamam vakti geldiğinde hatırlat bakalım, ya da sözünü yersin olur biter...
    Ha ha ha

• quote:

Orijinalden alıntı: coopp

Ağlayın fenerliler . Ölümüzle berabere kaldınız. Hakemin 2 taraf için de hataları var evet ama sanki siz sut çektiniz hakem kurtardı gibi konuşmayin. Madem ezdiniz neden isabetli sutunuz , tehlikeli pozisyonunuz yok? Gokhanin üzerine oynadığınız kadar , kendinizi yere atana kadar top oynasaydiniz belki yenerdiniz. Ama kudurun NAMAĞLUP BEŞİKTAŞ BEY DIYECEKSINIZ

Maçtan önce formda ligin en iyi oynayan takımıydınız maç bitince ölümüz mü oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: coopp

Ağlayın fenerliler . Ölümüzle berabere kaldınız. Hakemin 2 taraf için de hataları var evet ama sanki siz sut çektiniz hakem kurtardı gibi konuşmayin. Madem ezdiniz neden isabetli sutunuz , tehlikeli pozisyonunuz yok? Gokhanin üzerine oynadığınız kadar , kendinizi yere atana kadar top oynasaydiniz belki yenerdiniz. Ama kudurun NAMAĞLUP BEŞİKTAŞ BEY DIYECEKSINIZ

haklısın kendilerini yere attılar...

Tosic'in elle oynama falan da yeşil kart...

• En azından artık Büyük takım olmadığınızı kbul ediyorsunuz ölüyüz diyorsunuz bu da güzel zirâ dünyanın hiçbir yerinde bir derbide yatan taraf olmaz, iki taraf yakındır, ancak Fener bu sene açık ara en iyi takım olduğunu 3 derbide de gösterdi.(Evet %76 topla oynamamız olan tek kale oynadığımız Başakşehir maçına derbi diyorum, en az Beşiktaş kadar derbidir o da.)

Tabi her türlü şunu söylemek isterim, en nefret ettiğim takım gs de olsa, Türkiyede iki takım vardır, Gs ve Fb hep büyük kalıcaklar sırtları yere gelmicektir, ikisi de formasıyla, ismiyle bile maç kazanırlar. Beşiktaş küçük bir takımdır, taraftarı da şampiyon Bursaspor taraftarı gibi eziklik psikolojisiyle domine edilmelerine rağmen beraberliklere sevinirler, başarıya uzak taraftar için normaldir böyle şeylere sevilinilmesi, bu yeterlidir diye düşünüyorum, ağzınınızın payını aldıysanız bloku mu çakıyorum sayın beraberlik bey.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.