Şimdi Ara

STSL | Fenerbahçe - Beşiktaş | 03.12.2016 19.00 (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
3
Favori
12.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sKjaer

En azından artık Büyük takım olmadığınızı kbul ediyorsunuz ölüyüz diyorsunuz bu da güzel zirâ dünyanın hiçbir yerinde bir derbide yatan taraf olmaz, iki taraf yakındır, ancak Fener bu sene açık ara en iyi takım olduğunu 3 derbide de gösterdi.(Evet %76 topla oynamamız olan tek kale oynadığımız Başakşehir maçına derbi diyorum, en az Beşiktaş kadar derbidir o da.)

Tabi her türlü şunu söylemek isterim, en nefret ettiğim takım gs de olsa, Türkiyede iki takım vardır, Gs ve Fb hep büyük kalıcaklar sırtları yere gelmicektir, ikisi de formasıyla, ismiyle bile maç kazanırlar. Beşiktaş küçük bir takımdır, taraftarı da şampiyon Bursaspor taraftarı gibi eziklik psikolojisiyle domine edilmelerine rağmen beraberliklere sevinirler, başarıya uzak taraftar için normaldir böyle şeylere sevilinilmesi, bu yeterlidir diye düşünüyorum, ağzınınızın payını aldıysanız bloku mu çakıyorum sayın beraberlik bey.

Insan nasıl anlamak istiyorsa öyle anlar. 3 kulvarda da NAMAĞLUP gidiyoruz haftada 3 maca çıktığımız oluyor. Yorgun olmamiza karşın bizi yenemediniz demek istedim. Sizin sevdiginiz Beşiktaş eskide kaldı. Artık Stadı olmayan, borç içinde bir takim olmadığı için sevmiyorsunuz. Düne kadar hakemler sayesinde ligde kalan biz değildik. Her mac penaltilarla şampiyonluk yarışına sokulan da biz değildik. Herkes bu işleri bıraksın kim kimin ne olduğunu biliyor. Fenerbahçe maçı bizim için iyi bir antreman oldu kiev maçına ısındık malum şampiyonlar ligi macimiz var . Sizede Turkiye kupasında başarılar diliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hakem beşiktaşlıydı sanırım. Ama güzel tuttuğu takıma gereken ilgi ve şefkati gösterdi. Bi kaleye geçip top tutmadı. Sonraki maçta onuda yapar inş.

• quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Orijinalden alıntı: coopp

Ağlayın fenerliler . Ölümüzle berabere kaldınız. Hakemin 2 taraf için de hataları var evet ama sanki siz sut çektiniz hakem kurtardı gibi konuşmayin. Madem ezdiniz neden isabetli sutunuz , tehlikeli pozisyonunuz yok? Gokhanin üzerine oynadığınız kadar , kendinizi yere atana kadar top oynasaydiniz belki yenerdiniz. Ama kudurun NAMAĞLUP BEŞİKTAŞ BEY DIYECEKSINIZ

haklısın kendilerini yere attılar...

Tosic'in elle oynama falan da yeşil kart...

STSL | Fenerbahçe - Beşiktaş | 03.12.2016 19.00

Sende haklısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

quote:

Ağlayın fenerliler . Ölümüzle berabere kaldınız. Hakemin 2 taraf için de hataları var evet ama sanki siz sut çektiniz hakem kurtardı gibi konuşmayin. Madem ezdiniz neden isabetli sutunuz , tehlikeli pozisyonunuz yok? Gokhanin üzerine oynadığınız kadar , kendinizi yere atana kadar top oynasaydiniz belki yenerdiniz. Ama kudurun NAMAĞLUP BEŞİKTAŞ BEY DIYECEKSINIZ

Maçtan önce formda ligin en iyi oynayan takımıydınız maç bitince ölümüz mü oldu

Bilmem bilir misin Şampiyonlar Ligi macimiz var ve bizim 1.forvetimiz yedek başladı. Şenol Güneş mac öncesinde kiev maçıni düşünmek zorundayiz dedi yani anlaşılan kiev maçına daha odakliydik. Iyi top oynamadik tamam ama siz de haketmediniz maçın hakkı beraberlikti. Kadıköy'de parcalariz diyordu fenerliler . Parcalayamadi.

• Birincisi hakemin Beşiktaş'ı kolladığına dair algı operasyonu yapanlara van persie ninem Tolgay' ın kaval kemiğine bastığınn ve kırmızı kart görmediğini belirtmek isterim.

Maça gelince karmakarışık duygular içerisindeyim. Beşiktaşlı olarak derbi var diye heyecanlandım ama Şenol hoca maça antrenman maçı muamelesi yaptı. Aslında Fenerbahçe' yi önemsememek güzel de olsa ben önemseyip yenmeyi isterdim. Tabi ki kiev maçı çok mühim.

Son yılların en sıkıcı derbisi bu şekilde bitti. Ancak Beşiktaş'ın ligin çok ötesinde bir takım olduğunu gördük.

Kiev maçına gelirsek inşallah kazanırız. Ama ikinci turda eleniriz. Bizim için lig daha önemli.

• En azından bayraklarımızı sallarken naftalin kokmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

haklısın kendilerini yere attılar...

Tosic'in elle oynama falan da yeşil kart...

Van persie nin Tolgay' ın kaval kemiğine basmasına da yorum yapar mısınız.

• Benim anlamadığım Fenerbahçe kim ki bilmem ne diyorlar sonra berabere kalıyorlar pozisyon bulamadıkları halde ve baya mutlulardı.Çelişki çelişki çelişki
  • Bizi yencek gücünüz yok..
    Biz sahada bile yoktuk kiev maçını düşünüyoduk son 3dk deneme yaptık hızlı çıkışta yanlış paslardaan birşey yapamadık

Sizin
    pozisyonuz yok durantop ve kontra denemeleriniz var...

Rezil bir maçtı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winnetou21

quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

quote:

Orijinalden alıntı: BABAHAKKI

Klasik fener cirkefligi almis basini gitmis yine. Besiktas evet iyi oynamadi da sanki fener 30 net pozisyona girdi hicbirini atamadi. Fenerin kadikoyde en iyi yaptigi sey nedir biliyormusunuz ??? Oyunu asiri derecede gerip adeta bir kuduz gibi hakeme saldirip oyunu sabote etmek, rakipleriyle didisip mumkunse kirmizi verdirip , nasil yenersek yenelim mantalitesiyle derbi kazanmak. Suan butun sıkıntıları bu cunku yapamadilar. Q7 sariyi alinca avucunuzu ovusturdunuz simdi o da atilir diye ama Senol Gunes planinizi bozdu. Besiktasin 1 puan bile almasini hazmedemediginiz icin Bjk 1 puana seviniyor deyip kendinizi tatmin etmeyi birakin. Hakemler yillardir diger renkliyle beraber isinize gelen dudukler caldi mumkunse hakemden bahsetmeyin bile. Buna hic hakkiniz yok. Son yillarda prensip olarak yemin ediyorum hic bir fenerliyle tartismamisdim cunku islerine geldigi gibi konusur yorum yaparlar. Fakat burda yazilanlari gorunce bir mesaj atma ihtiyaci duydum.

Not : Sakın fenerliler alinti yapip cevap vermesin. Karsilik verilmeyecek. Kendi hayal dunyanizda basarilar dilerim...

Bilmem farkinda misin ama kalemize sutunuz yok, muhtemelen Volkan'in en rahat maclarindan biriydi. 90 dakika boyunca tek kale oynadik. Hakemlerin kime yardim ettigini gormek istiyorsan son 2 seneki fb bjk maclarina bak bakalim. Hakemden yardim alip hakem diye aglayan tek takim bjk dir.

Eger kimsenin mesajina yorum yapmasini istemiyorsan gelip te buraya YAZMAYACAKSIN. Tartismayi ogren de gel.

Tek kalemi :)))) tek kale oynayıp pozisyon bulamayan ve isabetli şut atamayan tek takımsınız bravoo

Pozisyon bulamayan ve şut atamayan mı Birader radyodan mı dinledin maçı diyecem de oradan bile anlaşılıyor yani. Sizin kafayı anlamak mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

quote:

Orijinalden alıntı: BABAHAKKI

Klasik fener cirkefligi almis basini gitmis yine. Besiktas evet iyi oynamadi da sanki fener 30 net pozisyona girdi hicbirini atamadi. Fenerin kadikoyde en iyi yaptigi sey nedir biliyormusunuz ??? Oyunu asiri derecede gerip adeta bir kuduz gibi hakeme saldirip oyunu sabote etmek, rakipleriyle didisip mumkunse kirmizi verdirip , nasil yenersek yenelim mantalitesiyle derbi kazanmak. Suan butun sıkıntıları bu cunku yapamadilar. Q7 sariyi alinca avucunuzu ovusturdunuz simdi o da atilir diye ama Senol Gunes planinizi bozdu. Besiktasin 1 puan bile almasini hazmedemediginiz icin Bjk 1 puana seviniyor deyip kendinizi tatmin etmeyi birakin. Hakemler yillardir diger renkliyle beraber isinize gelen dudukler caldi mumkunse hakemden bahsetmeyin bile. Buna hic hakkiniz yok. Son yillarda prensip olarak yemin ediyorum hic bir fenerliyle tartismamisdim cunku islerine geldigi gibi konusur yorum yaparlar. Fakat burda yazilanlari gorunce bir mesaj atma ihtiyaci duydum.

Not : Sakın fenerliler alinti yapip cevap vermesin. Karsilik verilmeyecek. Kendi hayal dunyanizda basarilar dilerim...

Bilmem farkinda misin ama kalemize sutunuz yok, muhtemelen Volkan'in en rahat maclarindan biriydi. 90 dakika boyunca tek kale oynadik. Hakemlerin kime yardim ettigini gormek istiyorsan son 2 seneki fb bjk maclarina bak bakalim. Hakemden yardim alip hakem diye aglayan tek takim bjk dir.

Eger kimsenin mesajina yorum yapmasini istemiyorsan gelip te buraya YAZMAYACAKSIN. Tartismayi ogren de gel.

Ulan sene başından beri eyyamcı hakemler diyip ağlayan sizsiniz bizim ağladığımızı nerde gördün?

Şu yorum bu forumun en troll yorumu olabilir Son 6 senedir istikrarlı bir şekilde her maç hakemi kötülediniz, bu neyin kafası? Zamanında başkanınız bile "hakemler hakkında konuşmak istemiyorum ama hakkımızı yiyorlar" dedi kaç kez.

• 2 Alıntıya geliyorum ikisi de bloklu, anlaşılan burasını yine ağlama duvarı yapmış bjk taraftarı.
  • Hakem diye ağlayan fenerlilere gelsin bu pozisyonda dk 45, kırmızı çıkarmayan hakemmi kollamış bizi hadi şimdi gidin ötede ağlayın

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

quote:

quote:

quote:

quote:

Not al bir kenara

Bence o notu sen al

Not al diye ben sana söyledim, yoksa sana hatırlatmak gibi bir vakit kaybı ile uğraşamam

Ben hatırlatırım sana çok ağlanıyorsun daha fazla ağlamanı istiyorum.

Tamam vakti geldiğinde hatırlat bakalım, ya da sözünü yersin olur biter...
    Ha ha ha

inşallah bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Hakem beşiktaşlıydı sanırım. Ama güzel tuttuğu takıma gereken ilgi ve şefkati gösterdi. Bi kaleye geçip top tutmadı. Sonraki maçta onuda yapar inş.

Kaleye sut cekememissiniz hakem ne yapsin :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Not al bir kenara

Bence o notu sen al

Not al diye ben sana söyledim, yoksa sana hatırlatmak gibi bir vakit kaybı ile uğraşamam

Ben hatırlatırım sana çok ağlanıyorsun daha fazla ağlamanı istiyorum.

Tamam vakti geldiğinde hatırlat bakalım, ya da sözünü yersin olur biter...
    Ha ha ha

• BABAHAKKI B kullanıcısına yanıt
    E başkanları ne ki taraftarı farklı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Hakem beşiktaşlıydı sanırım. Ama güzel tuttuğu takıma gereken ilgi ve şefkati gösterdi. Bi kaleye geçip top tutmadı. Sonraki maçta onuda yapar inş.

Kaleye sut cekememissiniz hakem ne yapsin :)

Kieve şut çektiniz mi hakem ne yapsın

• Umarım tarihimizin en önemli maçı güzel geçmiştir kardeşim. Awawawsdasfs

• kepirlikerem K kullanıcısına yanıt
    Tabiki yenersiniz .Tüpçü ayarlar bi Hüseyin Göcek veyahut Kalkavan olur gider.Avrupada da 6 yer gelirsiniz o başka tabi

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.