Şimdi Ara

STSL 25. Hafta | Fenerbahçe - Atiker Konyaspor | 17.03.2017 | 20.00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
6.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11'miz Fabiano, Van der Wiel, Neustadter, Skrtel, Hasan Ali, M. Topal, Josef, Ozan, Alper, Aatif, Fernandao

• Bu nedir ya?

STSL 25. Hafta | Fenerbahçe - Atiker Konyaspor | 17.03.2017 | 20.00
  • Konya'nın geçen seneki halinden eser kalmadı. 2-0 3-0 3-1 Fb alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RVP öldü herhalde?

• Arkadaş bu van Persie sana ne etti ? Adamın suçu elinde kalan tek kulvarı getirmesi, Beşiktaş'ı elemek mi ? Adam o maçı aldı tam taraftarla bütünleşti harika durumdaydı önce Krasnodar maçında kadroya almadın salakça, gidip "Robin bizle olmak istiyorsa hazır olmalı." deyip 3 ay oynamayan Emenike'yi oynattın. Şimdi de ligin ikinci yarısı başladığından bu yana 1 kez bile ilk 11'de oynatmıyorsun. Delireceğim ya.
  • Ya şimdi birşeyler yazacağım ama kaç senelik hesaba yazık olacak, çıkan ilk 11'e bak..

Ulan evinde oynuyorsun, oynadığın takım Konya, hala Topal Josef Ozan. Galatasaray'ın Barış Ayhan Mustafa'sı gibi bizim de böyle tarihe geçecek rezalet bi orta sahamız oldu.

Maç için iddaa yapacak arkadaşlar "Fener kanser eder" bahsine evi arabayı böbreği bassın, banko.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Arkadaş bu van Persie sana ne etti ? Adamın suçu elinde kalan tek kulvarı getirmesi, Beşiktaş'ı elemek mi ? Adam o maçı aldı tam taraftarla bütünleşti harika durumdaydı önce Krasnodar maçında kadroya almadın salakça, gidip "Robin bizle olmak istiyorsa hazır olmalı." deyip 3 ay oynamayan Emenike'yi oynattın. Şimdi de ligin ikinci yarısı başladığından bu yana 1 kez bile ilk 11'de oynatmıyorsun. Delireceğim ya.

Van Pestil'den hala birşeyler mi bekliyorsun adamın ahı gitmiş vahı kalmış ben de uzun süre sabrettim inatla düzelmesini bekledim ama yok arkadaş bu adamın top sürmeye bile mecali kalmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Arkadaş bu van Persie sana ne etti ? Adamın suçu elinde kalan tek kulvarı getirmesi, Beşiktaş'ı elemek mi ? Adam o maçı aldı tam taraftarla bütünleşti harika durumdaydı önce Krasnodar maçında kadroya almadın salakça, gidip "Robin bizle olmak istiyorsa hazır olmalı." deyip 3 ay oynamayan Emenike'yi oynattın. Şimdi de ligin ikinci yarısı başladığından bu yana 1 kez bile ilk 11'de oynatmıyorsun. Delireceğim ya.

Van Pestil'den hala birşeyler mi bekliyorsun adamın ahı gitmiş vahı kalmış ben de uzun süre sabrettim inatla düzelmesini bekledim ama yok arkadaş bu adamın top sürmeye bile mecali kalmamış

Van Pestil :DDDD

• Topal & Souza

• RVP en son hangi maçta ligde 90dk ilk 11 oynadı?

Bu arada statda zaten az adam var birde TV sadece maratonunun görüntüsünü alınca iyice bomboş görünüyor yazık koskoca takım ne hale geldi.
  • Gs, Bjk maçlarında nasıl mecali vardı da tek başına aldı maçları ? Adam ne zaman iyi bir şey yapsa cezalandırılıyor. Forvetimde Fernandao varken bırakta van Persie'den bir şeyler bekleyeyim.
  • Pereira'ya o kadar laf ettik oynatmıyor diye ancak bu adamı en iyi tanıyanlardan vatandaşı olan Advocaat bile oynatmıyor arkadaş bu adam yürüyerek top oynar ancak
  • 1-0 konya attı

• ooh bu akşam da akıyor maşallah. maçı izleyen yok zaten
  • Sanki Real Madrid eibara maçtaki 7.golü atıyor. İnsan bi panik telaş yapar. Adamlar gayet soğukkanlı geldi paslaştı attı gittiler.

• 1-1 oldu ☺

• sdgşkzsdpbfgszdf bune la
  • 2-1 oldu

• ee gene yedik bune 10 dkda üst oldu maç millet alt diyodu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.