Şimdi Ara

STSL 18. Hafta | Fenerbahçe - Medipol Başakşehir | 22.01.2017 | 19.00 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
0
Favori
11.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şino , bruma , poldi bunlarda oynuyor hocam . Sabri 1 maç oynadı alt tarafı önde , yasindeden de iyi bir yedek olur. Demek istediğim eksik taraflarını belirtmekti takımların . En oturaklı bjk zaten şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 32aslan

Şino , bruma , poldi bunlarda oynuyor hocam . Sabri 1 maç oynadı alt tarafı önde , yasindeden de iyi bir yedek olur. Demek istediğim eksik taraflarını belirtmekti takımların . En oturaklı bjk zaten şu anda.

Hiç biri şu an oynadığımız oyuna uygun oyuncular değil belki bruma iş yapabilir
  • Bayburtlu kullanıcısına yanıt
    Neyse tamam
  • Kimse hasan alinin pozisyonu hakkında birşey yazmamış bence penaltı adamın vucudundan çarpıp eline geliyor.Bu durumda penaltı verilmeyebiliyor ama durumuna göre o pozisyonda adamın eller doğal pozisyonda değil öne uzanmış bildiğin kesiyor topu net çarpıyor bence penaltı
  • Tolgayin verilmeyen penaltisindan sonra bu hakemlere zerre inancım kalmadı.Futbolun katili hakemler var arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doguuk

Fernandaonun eli de adamin gogus omuz kisminda

Top adamda, ikili mucadele olabilir zaten olmaz demiyoruz, rakibi ellerinle itip pozisyonunu bozuyorsan bu penaltıdır, başka nasıl açıklanabilir bilmiyorum ama neyse.
  • Bence rıdvan dilmenin pozisyonu penaltıydı.
  • geriye kalan 14 maçı kazanırsak şampiyon biziz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alsancak

geriye kalan 14 maçı kazanırsak şampiyon biziz.

Evet. Hepsini kazanırsak şampiyonuz. 16 maç var oynananak..

Ama tek soru sorayım.

Kayserispor'u kesin yeneriz diyebiliyor musun ?

Ben diyemiyorum şahsen
  • Fb bu maçı kazanarak şampiyonluk adayı olmuştur. Zirveye fener ayarı diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Kadıköy out, Vodafone Arena in.

Bu sezon böyle, Kadıköy'ün cehennemliği mazide kaldı. Futbolcuların akrabalarını çağırmışlar maça, ancak bu kadar doldurabilirlerdi stadı çünkü

Hicbir futbolcunun akrabası değiliz kardeşim 425 lira kyk kredi paramizdan arttırıp gittik macimiza. Puan taraftarı degiliz biz
  • Eyyamın kralını yaptılar hakemler gene. Buz gibi penaltıyı vermedi. Kimse dizinden çarptı, kıçından sekti falan demesin. Elleri kaleci gibi açık. O pozisyonda oyuncu ellerini arkada birleştirmesi ve topa elle müdahele etmemesi lazım. Ama bülent tabi ki vermedi. Sonrasında ise tartışılacak bir pozisyonu gidip penaltı verdi. Hatayı hata ile kapatmaya devam bu ligde. Böyle hakemler oldukça açıkcası sonucun önemli olması çok daha önemli. Oyun umurumda değil artık.
  • souza alper salih ortasahası ile yeneriz.
  • KJAER, Adana maçında oynamış olsaydı o basit o golleri yemezdik.
  • Kaleye etkili şut konusunda sınıfta kaldık bu maç. O kadar pozisyon ürettik, rvp bile saçma sapan vuruyor topa. Enteresan bir maç oldu bu bakımdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batugunner

Kimse hasan alinin pozisyonu hakkında birşey yazmamış bence penaltı adamın vucudundan çarpıp eline geliyor.Bu durumda penaltı verilmeyebiliyor ama durumuna göre o pozisyonda adamın eller doğal pozisyonda değil öne uzanmış bildiğin kesiyor topu net çarpıyor bence penaltı

%100 penaltı hocam. Değil diyenle sabaha kadar tartışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC_Hawker

Kaleye etkili şut konusunda sınıfta kaldık bu maç. O kadar pozisyon ürettik, rvp bile saçma sapan vuruyor topa. Enteresan bir maç oldu bu bakımdan.

Ben ürettiğimiz pozisyonları göremedim hocam. :) Baska mac mı izlediniz?
  • oxpays kullanıcısına yanıt
    İyi 1 kişi çıktı bencede penaltı garibime giden kimsenin tartışmaması forumdada programlardada hiç konuşan yok varsa yoksa fernandaonun pozisyon.Birtek ahmet çakarın bahsettiğini duydum oda penaltı dedi
  • oxpays kullanıcısına yanıt
    Gol pozisyonunda Ozan'ın vuruşu berbattı.
    Fernandao sıfır teknik, berbat şut, ve kaçan penaltı.
    Karavaiev lensin verdiği pasa, ceza sahası içinde, bomboş pozisyonda dışarı vurdu.
    RvP topu düzeltip vurmaktan aciz.

Konuyu başka yerlere çekmenin anlamı yok. Gayette istekliydik. Pozisyonlar da ürettik ama bu maç üzerimizde bir ölü toprağı vardı sanki. Bir tek Alper'i beğendim ben.
  • Dün maçı izlerken 65. dk yanıma birisi geldi oturdu.Adam aşırı heyacanlı her pozisyona aşırı tepki gösteriyor.Ulan dedim adama ne fanatik ben yanında kuzu gibi kalıyorum.Fernando'nun kaçırdığı panaltıda falan ortalığı ayağa kaldırdı hayatımda duymadığım küfürler duydum o adamdan.Sonra birşey farkettim bu adam başakşehir'in kaçırdığı pozisyonlara da aşırı tepki veriyor.Zaten maç heyacanlı ben daha olayı çözemeden 90+3'de rvp'nin kaçırdığı golden sonra adam ana avrat söverken , hakem son düdüğü çaldı.Adam cebinden iddia kuponunu çıkardı fenerin yada başakşehir'in atacağı 1 gol'e 6 milyar kaçırmış meğer
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.