Şimdi Ara

STSL 18. Hafta | Fenerbahçe - Medipol Başakşehir | 22.01.2017 | 19.00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
0
Favori
11.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    19.00

Şampiyonluk yarışında kritik maç.
    Başakşehir'de İrfan Can Kahveci sarı kart cezalısı.
     STSL 18. Hafta | Fenerbahçe - Medipol Başakşehir | 22.01.2017 | 19.00

• Aziz yıldırımın bugünkü açıklamalarından sonra başakşehir aleyhine hakem hataları olacak reserved.
  • Kjaer var
    Taraftar da gelir
    Advocaat'ın asıl hazırlandığı maçtı

Başakşehir'e top oynatmayız gibi geliyor
  • Deplasmanda;

%70 topla oynama
    İçerden çıkan top
    3 net kaçan gol
    1 sayılmayan gol
    1 topa basarak yenilen şanssız kırmızı kart
    1 kale önüne yatan başakşehir

Bunlar göze alındığında evimizde, Kjaerin dönmesi, hocanın aatıf hainin artık almayacak olması gibi etkenlerle en güvenli kadroyu çıkartacağını düşündüğüm karşılaşma.

Muhtemel on birde bu sefer Alper kanatta ya da orta ilerde bulunacak gibi düşünüyorum, Salih de bugünki gibi istekli oynayacaksa, liderlik yapacaksa alınır umarım.

Gönüller 3-0'la, bir tane atarız, gol bulmak için Başakşehir atak yaparken contra ataktan bir tane daha atarız, Abdullah hoca bütün kozlarını sokar, son anda bir gol daha 3-0.
  • 0-2
    1-2
  • iyi bu Muhafız açtı konuyu kesin fener puan kaybeder
  • tam basaksehirlik mac. tek kale oynadigini dusunen fenerbahce bir anda 3 fark yiyebilir.

saracoglu tekrar yakilabilir o mac.
  • fenerin kötü bir skorla ayrılacağını düşünüyorum, umarım yanılırım.

salih 11 de olmalı bence.
  • evettt
    klasik
    maçtan kaç gün önce hakem hataları olucak diyen beşiktaşlılarda gelmiş

siz akşam maçınızı kazanın önce
  • tabi ittirilmeden
  • Ya 0-0 ya 1-2 bitecek rez alin

Fener kesinlikle kazanamaz hele salih 11e cikarsa basaksehir aldi bilin
  • 2-2 Biter
  • 4-0
  • Tahminim 1-1 dileğim de tabi ki.
  • Kazanmak farz.
    Kanaatimce bu maçı kaybedersek Başakşehir ipi tamamen koparır, biz de şampiyonluğu nah görürüz bu sene.
  • Belki de ligin en önemli maçında RVP yerine Ferdi ile başlıyor. Hocanın bazı işlerine hiç anlam veremiyorum...
  • Fernandao hariç istediğim kadroyla çıkmış hoca. İnş bu maçı güzel oynayıp yeneriz de Volkan Şen beyinsizinin biraz daha beyinli versiyonu olan Alper'i sol da, topal yerine Salih'i izleriz. Salih'in artık bu şansı gününde değilse bile çok koşarak mücadele ederek bu şansı iyi kullanması gerek. Umarım iyi değerlendirir.
  • Başakşehir Belediyesi yol yapım çalışmalarına Lens de katkıda bulunur. Bir de bu akşam alt yapı sorunu çeken belediyeye boru döşerler, mis.

Ulan Karabük'ü yenemeyip FB'nin lideri tokatlamasını bekliyoruz arkadaş, sorsan hala şampiyon olacağız diyenler var.

Başakşehir takılacak, illaki takılır, bak şimdi kaldıramazlar, ahana şimdi ayağı kaydı diye diye adamlar göstere göstere geliyorlar, yenemezseniz bu takım şampiyon olur,olamazsa bile sizden ve bizden ligi önde bitirir, net.
  • Topal-Souza tandemi bozuldu sene başında çoğu kişinin isteği olan Topal-Ozan-Salih orta sahası olacak. Ben takımın odaklanmış bir şekilde çıkacağını düşünüyorum, şu halde burada puan kaybetmeyiz ama biliyoruz ki Fenerbahçe olarak saçma sapan puan kayıpları yaparız daha sonra ama o maç bu maç değil bence alacağız.
  • Stadyum bom boş fenerliler takimdan ümidi kesmiş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.