Şimdi Ara

STSL 18. Hafta | Fenerbahçe - Medipol Başakşehir | 22.01.2017 | 19.00 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
0
Favori
11.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

1.90 küsür boyunda, 90 küsür kilo adam kendini yere bırakıyor. Adalet bu penaltıyı geri çevirdi.

Rakibin yaptığı hareket penaltı, alenen eliyle göğsünden itiyor adam. Burada ayakta kalıp kalmamak önemsiz.
    Pozisyonunu kaybetti düşmedi ama haklı olarak kendini yere bıraktı, niye gocunuyorsunuz anlamıyorum.

Bence penaltı vuruşu da iyi demeyeceğim ama kötü de değildi.
    Volkan iyi iş çıkardı, zerre sevmem ama bizim maçlarda hep böyle oynuyor namussuz.
  • Fb 2. icin avantaj sağladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Primarch

quote:

1.90 küsür boyunda, 90 küsür kilo adam kendini yere bırakıyor. Adalet bu penaltıyı geri çevirdi.

Rakibin yaptığı hareket penaltı, alenen eliyle göğsünden itiyor adam. Burada ayakta kalıp kalmamak önemsiz.
    Pozisyonunu kaybetti düşmedi ama haklı olarak kendini yere bıraktı, niye gocunuyorsunuz anlamıyorum.

Volkan iyi iş çıkardı, zerre sevmem ama bizim maçlarda hep böyle oynuyor namussuz.

EPL izle kıymetli dostum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Primarch

quote:

EPL izle kıymetli dostum.

Ne alaka?

• Şu takıma adam gibi bir forvet arkası ve Eto'o gibi gerçek bir golcü almazsak işimiz zor.

Demba Ba boştaysa biz alsak keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Şu takıma adam gibi bir forvet arkası ve Eto'o gibi gerçek bir golcü almazsak işimiz zor.

Demba ba 7 aydır top oynamıyor
  • Volkan 90+ da yedigi sari kartda hakeme *iktir la dedi :o

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtblc

quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Şu takıma adam gibi bir forvet arkası ve Eto'o gibi gerçek bir golcü almazsak işimiz zor.

Demba ba 7 aydır top oynamıyor

Valla van Persie ve Fernandao oynuyor da ne oluyor renktaş.

Emenike, RvP ve Fernandao... Üçünü toplasan bir Eto'o nun verdiği katkıyı veremiyorlar.

Sow'u tipik santrafor saymıyorum, o da etkisiz kalıyor ileride oynayınca.

Bize Demba Ba, yada Eto'o tipinde ileride santrafor oynayabilecek ve bulduğu basit pozisyonları da gol yapabilecek bir forvet lazım.

Sene sonu için işin aslı, Kjaer, Skrtel, Souza ve Lens dışında bütün mevkilere 1. adamlar lazım.

• Fenerium alt d bloktaydım apoyla uğraştık anama küfür etti şerefsiz

• Rakibini ellerinle itersen bu fauldür. Faulü ceza sahası içinde yaparsan penaltıdır. Bunun neyine itiraz ediyorsunuz ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Primarch P kullanıcısına yanıt
    Fernandaonun eli de adamin gogus omuz kisminda

• quote:

Orijinalden alıntı: Winnetou21

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2017

Bugün Fenerbahçe hücumsal anlamda çok iyi mi oynadı,çok iyi bir organizasyonları var mıydı?Hayır.Ancak Fenerbahçe çok iyi mücadele etti,her adama 2-3 kişi bastı,2 pas yaptırmadı Başakşehir'e.İleri çıkarmadı onları.Ara sıra atak yese de onları da başarıyla savuşturdu,pozisyon vermeden maçı tamamladı.Attı ve rahatça onu korudu kısaca.Hak edilmiş bir 3 puan,bazıları da izlesin ders alsın bundan.

Fenerin bu futbolu derbilerde ve avrupa maçlarında işe yarıyor fakat Anadolu takımlarına gelince çöküyor

Orası öyle,zaten puan kaybı yapılan takımlara bakılırsa ya konsantrasyon kaybından ya da küçümsemeden yapılan puan kayıpları.

• Fernandao normalde düşmez. Aslında ben de düşmem. Cüsseyle falan alakası yok. Düşülecek pozisyon değil ayakta kalınabilirdi ama Fernandao akıllılık etti ve kendini yere atarak penaltı aldı. Ama bu adamın hep aynı yere atmayı bırakması lazım..

Ayrıca başakşehir'li oyuncunun eline ceza sahası içinde top çarptı bu penaltı ancak hakem vermedi neymiş dizinden çarpmış. Normalde oyuncu suçlu ellerini arkadan kelepçe pozisyonunda tutup beklemeliydi. Onu vermediği için bunu verdi. Diğer takım taraftarları gelip de ağlamasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 32aslan

Fenerin defansı bize alsak ortada sorun falan kalmaz bizim takımda . Bir kapandı mı pozisyon falan bulamıyor karşı takımlar , ama işte sizinde hücumda sıkıntılar var .

biz sizin hücumu alsak bizdeki hücum sorunu daha da büyür.

buradan görmüşşündür umarım farkı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaklardan Gelen

Fb 2. icin avantaj sağladı

1.liği başakşehire bıraktınız yani.
  • 11numara kullanıcısına yanıt
    Lens dışında kaleye dikine giden hücum futbolcunuz yok gelmiş farkı görmüşsündür diyorsun, bizde hoca yok , hücum oyuncuları var sistem yok . Sizde hücum oyuncusu yok umarım sende aradaki farkı görebilmişsindir.
  • Fernandao oyunlarda 15 metrelik bölüm sonu canavarların ölürken düşmesi gibi düşüyor. Daha doğrusu yıkılıyor
  • yine hakemle kazandığımız bir maç attıgımız gol ofsayttı beleş penaltı aldık onuda atmayı beceremedik başakşehirin 5 tane golu 3 penaltısı verilmedi.. hadi şimdi dağılın öbür takımın taraftarları
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    İki kolla itene penaltı veriliyor. Tek elle ikili mücadeleye girip kendini korumuyorsun. Sen rakibin pozisyonunu vücudunla değil ellerine iterek bozuyorsun. Bu fauldür.

Dediğin şey koşarken ellinle kendine avantaj sağlarsın ama bu senin rakibinle paralel koşunda gerçekleşir. Paralel kasıt koşu yönü. Böyle adam önüne geçecekken iki elini kullanamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 32aslan

Lens dışında kaleye dikine giden hücum futbolcunuz yok gelmiş farkı görmüşsündür diyorsun, bizde hoca yok , hücum oyuncuları var sistem yok . Sizde hücum oyuncusu yok umarım sende aradaki farkı görebilmişsindir.

Hoca yok dediğin icin gs li olduğunu farzediyorum.Gs den isteyeceğim oyuncu muslera fln olur.eren , yasin , sabri fln oynuyor sizde ilerde onları ne yapalım

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.