Şimdi Ara

STREET WORKOUT TURKEY DERNEGİMİZ KURULDU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
7
Favori
24.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Street Workout'tan anlayan biri bana özel mesaj atabilir mi sormak danışmak istediğim bir kaç konu varda
  • alayım sorularınızı
  • SELAMLAR ARKADAŞLAR, STREET WORKOUT SPORUNU BEŞ AYDIR YAPIYORUM, PROGRAMIMI VS KENDİM AYARLIYORUM, AVRUPADA GERÇEKTEN YAYGIN BİR SPOR DALI. BENİMDE ŞİKAYETİM, TÜKİYEDEKİ PARKLARIN ÇOCUKLARA HİTABI OLDUĞU KADAR GENÇLEREDE HİTAP EDİCEK ŞEKİLDE OLMASI, ATAŞEHİR/ ESATPAŞA

FETİH MAHALLESİDNE BENİM ÇALIŞMIŞ OLDUĞUM BİR PARK VARDIR BİLGİNİZE. DÜZENLİ, SAĞLIKLI OLURSA FAYDASI VAR GERÇEKTEN, PARÇALAYICI BİR SPOR AYNI ZAMANDA.
  • harunyiit H kullanıcısına yanıt
    Tam adres ve Fotografini paylasirmisiniz :)
  • Beyler bunun antreman programi falan var midir? Ben salonda spor yapiyordum uyeligim bitti. Bu bar brothersdaki elemanlar baya iyi. Yanlis anlamasinlar yapan arkadaslarimiz da vucutlar cok cirkin. Onlarin genetigidinden mi nedir harikalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vustic kullanıcısına yanıt
    genetik bir etkendir ama cirkin vucut diye birsey yoktur yanlis antrenman vardir :) en iyisi bulundugun sehirde toplantilara gidip antrenman yapman
  • xlmnt13 kullanıcısına yanıt
    Hocam cidden helal olsun çok başarılı, bu hâle ne kadar sürede geldiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

3 senedir spor yapıyorum. Şu ara biraz body building e kaydım. Kış ayı mecbur salonda takılıyoruz.biraz paslandım street workoutta. nisanda yeniden kendimi dışarı atacağım. Bakalım tek eksiğimiz workout parkı yok. Barfiks demiri bile yok ondan kendimizi geliştiremiyoruz ). Yaş ta geçti biraz )
  • quote:

Orijinalden alıntı: xlmnt13

quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

3 senedir spor yapıyorum. Şu ara biraz body building e kaydım. Kış ayı mecbur salonda takılıyoruz.biraz paslandım street workoutta. nisanda yeniden kendimi dışarı atacağım. Bakalım tek eksiğimiz workout parkı yok. Barfiks demiri bile yok ondan kendimizi geliştiremiyoruz ). Yaş ta geçti biraz )

Başarılarınızın devamını dilerim
  • Ismail Berk Cavusoglu Gectigimiz gunlerde dunya street workout sampiyonasinda bizi temsil ettigi icin tesekkur ederiz
  • Bu sporu yapabileceğimiz parkların olduğu bir liste , harita vs. bir bilgi var mıdır ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oBLoOd kullanıcısına yanıt
    topicin basini okursan orada istanbuldaki bazi yerleri yazdim :) simdiden iyi antrenmanlar
  • ankara sıhhiye çevresinde uygun park var mı?
  • ARKADASLAR HAYIRLI VE UGURLU OLSUN YENI PARKIMIZ SUAN KULLANIMDA
  • Hocam ankarada düzgün bi bar varmı bilen varsa yazsin

• street workout turkiye dernegi kuruldu arkadaslar
  • Anadolu yakasında nerde var acaba böyle yerler gelip iki barfiks çekelim ..kartal uğurmumcudayım .

• murat8361 kullanıcısına yanıt
    caddebostan sahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihözel

caddebostan sahil

bende bir süredir yapıyorum şöyle bir programım vardı
    diamond pushup 12
    hanging leg raise 10
    pull up 7
    wide pushup 12
    elevated leg pike push up 8
    squad 12
    chin up 8
    bunu 3 cycle olarak yapıyordum ama sıkıldım artık degistirmek istiyorum bodyde ki gibi rutin ayarlamak bu sporda o kadar kolay olmuyor çünkü doğru hareketler arka arkaya gelmezse bi set bile çıkarmıyorsun. şimdi nasıl bir program yapmalıyım artık biraz daha zorlayıcı ve daha özel hareketler içeren bir program olsun istiyorum

• semihözel S kullanıcısına yanıt
    2-3 Saat önce ordaydım ..biraz barfiks dips yaptım ....nekadar kalabalık oralar öyle ..sohbet muabbet vs.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.