Şimdi Ara

STREET WORKOUT TURKEY DERNEGİMİZ KURULDU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
7
Favori
24.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğer başvurursanız belediyeye dilekçe verip veyahut gidip kaymakamla birebir konusursanız kesinlikle yardımcı olacaklardır :)
  • Arkadaslar bu linkten istanbul içi buluşmaları takip edebilirsiniz :)

https://www.facebook.com/streetworkoutistanbul
  • İzmir içi yokmu arkadaş :)
  • izmirde tabiki yapan arkadaşlarımız var park olarakta izmir fuar içinde bulunmakta özelden ulaşırsanız size profil linki ile yardımcı olabilirim :)
  • semihözel S kullanıcısına yanıt
    Pm attım özelden .
  • Hocam o resimlerde hareketlerin yaninda 5-6 filan var onlar set sayisi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi resimlerde ?
  • Merhaba , semihözel 2 aydır , Street Workout & Calisthenics yapıyorum.Program oluşturma konusunda body buildingte biraz bilgim var ama bu pek tamamen aynı benzemiyor.Şuan bir sitedeki bir program rutinini uyguluyorum.Acaba siz ilerleyen zamanlarda program konusunda bilginiz varsa yardımcı olabilirseniz iyi olur.
  • tabikide istek üzerine programlarda yardımcı olabiliriz :)
  • İzmir de bu işi yapanlar ulaşabilirmi belediyeden rica ettik bornova evka 3 tarafına workout park yapılması için yaptıkları gene eski dandik aletler oldu :(
  • facebooktan Workout turkey sayfasından ulaşabilirsiniz ve bornovada zaten mevcut fuar içinde .)
  • ÖMER TUZANE VE İSMAİL BERK ÇAVUŞ 2014 STREET WORKOUT DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILIYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihözel

bulunduğunuz şehrin belediyesine dilekçe yazmanız yeterli olucaktır en iyi workout parkı 2bin lira tutuyor belediyeler hemen yapıyor

dilekçede nasıl ifade ediyoruz workout parkı mı diyoruz
  • Street workout parkı yazın altına internetten 1 2 plan proje ekleyin altınada nasıl yapıldıgını yazın yeterli olacaktır
  • quote:

Street workout parkı yazın altına internetten 1 2 plan proje ekleyin altınada nasıl yapıldıgını yazın yeterli olacaktır

acaba kaale alırlatmı

• biz böyle birçok şehre birçok ilçeye yaptırdık .)
  • quote:

biz böyle birçok şehre birçok ilçeye yaptırdık .)

Ya abi her aksam kosarak gidiyorum sadece duz bar belli hareketleri var. onlari calisiyorum bizim burdaki parka bi barfiks bir de dips icin yapsa yeter

• Dediğim gibi daha çocugunu istiyorsan daha çok uğraşmalısın belediyeyle :)
  • Benimde ilgim var street workouta daha yeni body salonuna basladım barfiks çekiyorum hergün ama bazı hareketleri yapıyorum fakat en iyilerini yapamıyorum nerden başlamalıyım ne tavsiye edersiniz
  • mesaj bulunsun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.