Şimdi Ara

STREET WORKOUT TURKEY DERNEGİMİZ KURULDU (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
7
Favori
24.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk başta tavsiyem nizami olarak 20 barifk 50 şınav 100 mekik çekebilmen tek seferde bu seviyeye kendini getirdikten sonra hareketlere başlamalısın
  • ARKADAŞLAR ARTIK CADDEBOSTANDA ANTRENMANLARIMIZ BAŞLADI HER PAZAR (YAĞMUR YAĞMADIĞI SÜRECE) CADDEBOSTAN KÖŞKÜN ARKASINDAKİ WORKOUT PARKINDAYIZ SAAT 16:00 BAŞLANGIC
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihözel

ARKADAŞLAR ARTIK CADDEBOSTANDA ANTRENMANLARIMIZ BAŞLADI HER PAZAR (YAĞMUR YAĞMADIĞI SÜRECE) CADDEBOSTAN KÖŞKÜN ARKASINDAKİ WORKOUT PARKINDAYIZ SAAT 16:00 BAŞLANGIC

Mükemmel uzak olmazsa gelirdim. Bizim buradaki belediyeye dilekçe yazdım inşallah kabul ederlerde hem sporu yaparız hemde bu sporu yayarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goku2 -- 14 Nisan 2014; 0:36:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goku2

quote:

ARKADAŞLAR ARTIK CADDEBOSTANDA ANTRENMANLARIMIZ BAŞLADI HER PAZAR (YAĞMUR YAĞMADIĞI SÜRECE) CADDEBOSTAN KÖŞKÜN ARKASINDAKİ WORKOUT PARKINDAYIZ SAAT 16:00 BAŞLANGIC

Mükemmel uzak olmazsa gelirdim. Bizim buradaki belediyeye dilekçe yazdım inşallah kabul ederlerde hem sporu yaparız hemde bu sporu yayarız.

Kardeşim dilekçede ne yazdın bizde yazmayı düşünüyoruz tam olarak nereye yazılıyo bu dilekçe
  • @I'm-uzi

Hocam bizim burada (Tekirdağ/Çorlu) büyük bir park bulunuyor. Ama adam akıllı barfiks demiri yok. Bende bunun üzerine işte "Calisthenics" sporunu yapabilmemiz için şöyle bir alana ihtiyacımız var. Eğer yapılırsa bu sporun yapılmasında katkıda bulunmuş gibi şeyler yazdım. Birde internetten bir proje buldum hazır olarak çıktısını alıp dilekçenin yanında verdim. Buda projenin örneği:

STREET WORKOUT TURKEY DERNEGİMİZ KURULDU
  • Beyler ben de başlamak istiyorum da, gerekli aletlerin olduğu bir park bulamadım. Adana'da bilen var mı? Dips ve barfiks barı olsun yeter şu an için.
  • Konunun başını okusaydın cevabın orada saklıydı

facebook üzerinden Workout Turkey sayfasını beğenirsen orada hangi şehirlerde nerelerde ve kimlerin yaptığını bulabilirsin :)
  • 16 yaşındayım kasık fıtığım var kasık bölgemi geliştirmem fıstıgım biraz daha düzelmesşnş saglar ancak cok zorlayıcı hareketler yaparsam kötü sonuclar verebiliyo eger street workout yaparsam bi sorun olurmu bide abi boyun uzamasıyla ilgili sorun olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: goku2

@I'm-uzi

Hocam bizim burada (Tekirdağ/Çorlu) büyük bir park bulunuyor. Ama adam akıllı barfiks demiri yok. Bende bunun üzerine işte "Calisthenics" sporunu yapabilmemiz için şöyle bir alana ihtiyacımız var. Eğer yapılırsa bu sporun yapılmasında katkıda bulunmuş gibi şeyler yazdım. Birde internetten bir proje buldum hazır olarak çıktısını alıp dilekçenin yanında verdim. Buda projenin örneği:

STREET WORKOUT TURKEY DERNEGİMİZ KURULDU

Sağol hocam en yakın zamanda halledicem şu işi

• haknyhn H kullanıcısına yanıt
    kasık fıtığı hakkında pek bir bilgim yok doktora başvurabilirsin ama boyun için asla sıkıntı olmaz :)
  • peki abi caddebostan sahile gelsek antremanlara yardımcı olurmusunuz
  • hareketler hakkında nasıl yapıldıgı falan filan yardımcı olurmusunuz abi çünkü sakatlanma riskide var
  • haknyhn H kullanıcısına yanıt
    tabikide yardımcı oluruz bir çok arkadaşımız geliyor öğrenmek için
  • beyler bende 2 yildir fitnessla ilgilenmekteyim artik calismalari kendi vucut agirlgmla streetworkout sporuyla yapmak istiyorum.istanbul kartalda ugurmumcu mahallesinde oturanlar varsa iletisimde olalim belediyeye bu konuda dilekce sunabiliriz belediye baskani bu tarz seyleri destekliyor.mesaj yoluyla iletisimde olalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chirico kullanıcısına yanıt
    facebook sayfamızdan daha geniş kitle ve arkadaslarınıza ulaşabilirsiniz kartal bölgesi için
  • semihözel S kullanıcısına yanıt
    İzmir fuardaki street workout un icin pm attim semih özel

• Hocam bende başlamayı düşünüyorum birisi bana şu programı attı bunları 3 er set yapıyorum fakat içindeki pseudo push ups garibime gitti bana önerdiğiniz başka full body programı atar mısınız ?

• Fotoğraf ı unutmuşum STREET WORKOUT TURKEY DERNEGİMİZ KURULDU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • r_ome_o kullanıcısına yanıt
    vücud tipini vs bilmediğim için direk antrenman vermem yanlış olur :(
  • quote:

vücud tipini vs bilmediğim için direk antrenman vermem yanlış olur :(

Pm den resim atabilirim gerek olursa

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.