Şimdi Ara

STREET WORKOUT TURKEY DERNEGİMİZ KURULDU (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
7
Favori
24.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bekliyorum
  • Merhaba hocam, acaba antrenmanlar devam ediyor mu? ediyorsa sadece pazar günleri mi?
  • meteidil08 M kullanıcısına yanıt
    evet devam edıyor facebook uzerınden takıp edebılırsınız zamanları
  • Street workout turkey bayramdan sonra turkıye turnesıne cıkıyor sehırlerdekı arkadaslarla bulusucak
  • Tamamdır hocam geleceğim inşallah.
  • Emirgan korusunda yokki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metbat852 M kullanıcısına yanıt
    bebek sahil
  • koşuyolunda çalışan var mı? başlıyım diyorum da bakalım vücut ağırlığı hareketleri hep zorlamıştır beni
  • Vrael V kullanıcısına yanıt
    koşuyolundan üsküdar gençlik merkezine gidersen antrenmanlar var bro
  • Bende yaklasik 6 aydir bu sporla ilgileniyorum daha 17 yasindayim.İzmir'e gelmeyi dusunur musunuz? Hizli ve dogru gelisim icin tavsiyeleriniz nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ktyylmz35 kullanıcısına yanıt
    facebook üzerinden bir kaç arkadaşımız var onları ekleyerek onlarla buluşup antrenman yapabilirsiniz veya yardım isteyebilirsiniz bana özelden yazın
  • Diğer şehirlere de yapılmalı.
  • Zehredar41 kullanıcısına yanıt
    bir sürü şehirimizde var workout turkey sayfasını takip ederseniz turnelere ve şehirlerde yapan arkadaşlara ulaşabilirsiniz siz hangi şehirdesiniz
  • semihözel S kullanıcısına yanıt
    Ben Kocaelide oturuyorum bu civarda olduğuna dair pek bilgim olmadı biz arkadaşlarla kendi çapımızda yapmaya çalışıyoruz fakat böyle antreman yapabileceğimiz yerler olsa daha iyi olurdu.
    kocaeli belediyes duyarlı spor konusuna başvuru yaptınızmı :) ve kocaelinden caddebostana gelmek ortalama 1 bucuk saat sürüyor belediye otobüsüyle 200 ile kartal metro kartal metrodanda bostancıda inip yürüyebilirsiniz bile :)
  • semihözel S kullanıcısına yanıt
    anlamadım şimdi 1.postta koşuyolunda var yazıyodu da orda yok mu? üsküdar gençlik merkezi bana baya bi uzak
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihözel

kocaeli belediyes duyarlı spor konusuna başvuru yaptınızmı :) ve kocaelinden caddebostana gelmek ortalama 1 bucuk saat sürüyor belediye otobüsüyle 200 ile kartal metro kartal metrodanda bostancıda inip yürüyebilirsiniz bile :)

Hocam doğru diyosun fazla uzak bi mesafe değilde zaten okul dersane vs var vakit bulamıyoruz bide istanbul trafiğine güven olmaz yoksa bende gelmeyi çok isterdim
  • Vrael V kullanıcısına yanıt
    koşuyolunda 1 adet park açılmıştı geçen sene şuanda ne durumda kullanılıyormu kullanılmıyormu bilmiyorum :( siz öğrenirseniz oradaki belediye görevliler vs
    merak etme trafiklik bir durum yok e5 uzerinden yaklaşık 20 dakika gidiceksin sonra yeraltından metro :) tabi sende haklısın üniversite derd vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihözel

koşuyolunda 1 adet park açılmıştı geçen sene şuanda ne durumda kullanılıyormu kullanılmıyormu bilmiyorum :( siz öğrenirseniz oradaki belediye görevliler vs

baya gezdim taradım ama malesef bulamadım caddebostan sahili denicem biraz daha uzak. zaten ortasında kalıyodum ikisinin
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.