Şimdi Ara

STREET WORKOUT TURKEY DERNEGİMİZ KURULDU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
7
Favori
24.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crackmann

quote:

Orijinalden alıntı: edriyınnn

quote:

Orijinalden alıntı: yannızkurt

bana hareketlerin isimlerini söylermisiniz semih kardesim bir program hazırlayıp yayınlasan iyi olur bence
    6 ay sonra resim ekliyecem

Hocam madbarz sitesinde programlar yer alıyor.Seviyene göre programlar seçip başlayabilirsin.Tavsiyem ilk iki hafta full body adı altındaki antrenmanları haftada 4-5 gün yapmandır.Ondan sonra her bölgeyi ayrı çalıştıran programlara yönelmeni tavsiye ederim.Örneğin ben haftanın 5-6 günü antrenman yapıyorum.Her seferinde farklı bir bölgeyi hedef alan çalışmayı 4 set yapıp ardından 2 set karın çalışıp bitiriyorum.Bu sistemi sana tavsiye ederim ben fazlasıyla verim aldım.

Hocam ilk başladığınız gün hangi programı uyguladınız ? Beginner routine den birini deneyim dedim çok zor valla :) hele şu dips denen şeyden 5 tane yazıyo ben 2 tane zor yaptım :) kilo 70 boy 1.85 bu arada :D

Doğru olan programı yapmışsınız.Beginner programları ilk 2 hafta yapılmalı bence.Şuanda kasların alışkın olmadığından zorlanırsın doğal olarak.Zamanla emin ol o 2 dips 20 dips olur

• Street workout turkey yetenek sizsinizde 2inci tura atladı gösteri pazar günü yayında olacak

ve arkadasım begginer olarak başlaman o programları yapman zor geliyorsa kendine hazırla mesela günde 200 sınav 20 20 10 10 ne kadar çekebiliyorsan biz öyle başladık sahsen
  • hayırlı olsun başarılar
  • Tesekkürler :) hep beraber nice başarılara street workout türkiyede geliştirmek için hep beraber elimizden geldiğince :)
  • arkadaslar suanda istanbuldaki tüm ilçe kaymakamlıklarına dilekçe vermiş bulunmaktayız her ilçede bir street workout parkuru olması için !..
  • konu öldümü yoksa banamı öyle geliyor ?
  • TAKSİMDE BULUŞUYORUZ ARKADAŞLAR 16 EKİM ÇARŞAMBA GÜNÜ FREESTYLE TAKILACAGIZ STREET WORKOUT ADI ÜZERİNDE SOKAK ANTRENMANI :)
  • Denis Minin tek geçerim )) kendisiyle konuşma görüşme fırsatım oldu. bende bir süredir Street Workout ile uğraşıyorum. aslen yabancı olduğum için olduğum ülkede oldukça yaygın bir spor. Spor demeyelim de bir akım, bir uğraş diyelim. Hiçbir zaman body building den alamadığım zevki, etkiyi, verimi; street workout dan aldım diyebilirim ))) Şuan normal antrenmanlarım dışında planche için çabalıyorum yaklaşık 2 ay kadar sonra ulaşmış olmayı planlıyorum hedefime. Bütün arkadaşların spor sevgisinin daim olmasını dilerim
  • bu sporun en zevkli yanı sıkıcı olmaması body building oldugun yerde agırlık kaldırıyorsun fakat street workoutta sokaga çıkıyorsun gördüğün her direkte bir hareket yapabiliyorsun bir uğraş evet bir akım :)) cok güzel bir akım
  • semihözel S kullanıcısına yanıt
    Semih Hocam Kadıköydeki yenilenen Göztepe 60. yıl parkında barfiks dips vb. aletler bulunuyor mu ?
  • suanda net bir bilgim yok fakat yarın cadde üzerinde olacagım akşama bilgilendireceğim sizi :) ama size en yakın caddebostan sahilde var :)
  • Arkadaşlar planche için ne tür antrenman yapmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğim kadarıyla omuz kanat bel ve kol ama net bilgiyi yarın verebilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihözel

Bildiğim kadarıyla omuz kanat bel ve kol ama net bilgiyi yarın verebilirim :)

Tamam hocam valla çok sağ olun,baya bilgilendirdiniz bu konuda
  • Arkadaşlar burada parkur felan yok ekipmanda pek yok benim kendime ait barfiks aletim var. Nasıl başlayabilirim boyum 190 kilom 84 civarı. Boy ve kilo uygun mu dur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaslar suanda istanbuldaki tüm ilçe kaymakamlıklarına dilekçe vermiş bulunmaktayız her ilçede bir street workout parkuru olması için !..

hocam küçükçekmeceye bende vereceğim park ve bahçeler müdürlüğünede bende yeni başladım sayılır en iyi vücut vücut ağırlı ile yapılır net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

arkadaslar suanda istanbuldaki tüm ilçe kaymakamlıklarına dilekçe vermiş bulunmaktayız her ilçede bir street workout parkuru olması için !..

hocam küçükçekmeceye bende vereceğim park ve bahçeler müdürlüğünede bende yeni başladım sayılır en iyi vücut vücut ağırlı ile yapılır net.

cennet mahallesinin oradaki parka yapsalar iyi olur, başkan arada denk gelirdi çok konuştum, şimdi isteğimiz var denk gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

cennet mahallesinin oradaki parka yapsalar iyi olur, başkan arada denk gelirdi çok konuştum, şimdi isteğimiz var denk gelmiyor.

Tevfik beyde çok uygun yada florya sahil.

• ilk başta sadece barfiks çekerek hergün arttırarak ilk gün 5se ikinci gün 6 yaparak şınav çekerek maximum hedeflemenizle başlamanız daha iyi olur VE ASLA PES ETMEYEREK

bu spora başlamak için kısa uzun sıska kaslı olmak önemli değil bir etkiside yoktur :) önemli olan vücüdünüzü kullanabilmek eger 190 boyunla 84 kg ile kendini kontrol edebiliyorsan uygundur :)

örnek vereyim bir arkadasımız 165 boy 85 kg fakat dünya çapındaki hareketleri yapmakta :) yani tamamiyle vucudunu kullanmakla alkalı :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.