Şimdi Ara

STREET WORKOUT TURKEY DERNEGİMİZ KURULDU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
7
Favori
24.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4-5 ay sonraki gelişmelere inanamayacaksınız fotograf çekin önceki sonraki hali yapabilirsiniz :)
  • street workout türkiye liderlerimiz tüm türkiyeyi geziyolar :) 2 hafta içinde adana ve bursaya buluşmalar düzenleyip gittiler diğer şehirleri takip etmek için yukarıdaki facebook linkinden bakabilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihözel

street workout türkiye liderlerimiz tüm türkiyeyi geziyolar :) 2 hafta içinde adana ve bursaya buluşmalar düzenleyip gittiler diğer şehirleri takip etmek için yukarıdaki facebook linkinden bakabilirsiniz :)

aynen hocam onlar Kıbrıs'a felan da gitmişlerdi
  • aynen önümüzdeki ay tekrardan kıbrısa gidiyorlar :)
  • BU AKSAM STREET WORKOUT MUSCLE UP HAREKETİNİ VİDEOLU ANLATIM İLE YÜKLEYECEĞİZ :)
  • quote:

BU AKSAM STREET WORKOUT MUSCLE UP HAREKETİNİ VİDEOLU ANLATIM İLE YÜKLEYECEĞİZ :)

Beklemedeyiz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buyrun arkadaslar ÖMER TUZANE'nin kıbrısa gitmeden önce ayırdıgı 1 dakikamız :)

http://www.youtube.com/watch?v=5v2nXI8xa2g

Suanda kıbrısta festivale gittiler gelsinler yepyeni videolarla karşınızda olucaz
  • quote:

buyrun arkadaslar ÖMER TUZANE'nin kıbrısa gitmeden önce ayırdıgı 1 dakikamız :)

http://www.youtube.com/watch?v=5v2nXI8xa2g

Suanda kıbrısta festivale gittiler gelsinler yepyeni videolarla karşınızda olucaz

Teşekkürler hocam.Açıklayıcı olmuş.
    Umarım yeni videolarla devam eder

• Suan kıbrısta festivaldeler dönsünler dahada iyi videolar çekecegiz bu ucak kaçırma telaşıyla çekilen bir videoydu :)
  • Street workout dersleri okulların açılmasıyla Üsküdar gençlik merkezindeki salonumuzda başlamış bulunmakta :)
  • bana hareketlerin isimlerini söylermisiniz semih kardesim bir program hazırlayıp yayınlasan iyi olur bence
    6 ay sonra resim ekliyecem
  • quote:

Street workout dersleri okulların açılmasıyla Üsküdar gençlik merkezindeki salonumuzda başlamış bulunmakta :)

İstanbulda olsaydım böyle bi olayı kaçırmazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: yannızkurt

bana hareketlerin isimlerini söylermisiniz semih kardesim bir program hazırlayıp yayınlasan iyi olur bence

Hocam madbarz sitesinde programlar yer alıyor.Seviyene göre programlar seçip başlayabilirsin.Tavsiyem ilk iki hafta full body adı altındaki antrenmanları haftada 4-5 gün yapmandır.Ondan sonra her bölgeyi ayrı çalıştıran programlara yönelmeni tavsiye ederim.Örneğin ben haftanın 5-6 günü antrenman yapıyorum.Her seferinde farklı bir bölgeyi hedef alan çalışmayı 4 set yapıp ardından 2 set karın çalışıp bitiriyorum.Bu sistemi sana tavsiye ederim ben fazlasıyla verim aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edriyınnn -- 11 Eylül 2013; 3:56:11 >

• edriyınnn kullanıcısına yanıt
    saol kardesim
  • Güzel bir spor fakat anlamadığım neden kıyafetlerinizi çıkartıyorsunuz.Plaj değil ki orası şehirin içinde de birçok spor parkları var o yüzden t-shirtlerinizle spor yapmanızı tavsiye ediyorum öğrencilerinize söylerseniz sevinirim
  • üstsüz şekilde daha rahat antrenman yapılıyor emin olun ve oldugumuz yer caddebostan en elit ve en rahat giyim tarzının oldugu yer bayanlar bizden az kumaş kullanıyor mesela :)
  • arkadasım antrenman olarak bana özelden yaz ve fotograflarını gönder fiziki özelliklerini görmem lazım ona göre program ayarlayabileyim sana :)
  • Yetenek sizsinize bu sene tekrardan bomba gibi çıkıyoruz :))) geçen yılın yayını buyrun

http://vimeo.com/59910696
  • STREET WORKOUT TURKEY YARIN SAAT 16:00 DA CADDEBOSTANDA TOPLANIYOR BİLMEYENLER İÇİN WORKOUT PARKURU BÜYÜK KÖŞKÜN ARKASINDA SORARSANIZ BULURSUNUZ :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: edriyınnn

quote:

Orijinalden alıntı: yannızkurt

bana hareketlerin isimlerini söylermisiniz semih kardesim bir program hazırlayıp yayınlasan iyi olur bence

Hocam madbarz sitesinde programlar yer alıyor.Seviyene göre programlar seçip başlayabilirsin.Tavsiyem ilk iki hafta full body adı altındaki antrenmanları haftada 4-5 gün yapmandır.Ondan sonra her bölgeyi ayrı çalıştıran programlara yönelmeni tavsiye ederim.Örneğin ben haftanın 5-6 günü antrenman yapıyorum.Her seferinde farklı bir bölgeyi hedef alan çalışmayı 4 set yapıp ardından 2 set karın çalışıp bitiriyorum.Bu sistemi sana tavsiye ederim ben fazlasıyla verim aldım.

Hocam ilk başladığınız gün hangi programı uyguladınız ? Beginner routine den birini deneyim dedim çok zor valla :) hele şu dips denen şeyden 5 tane yazıyo ben 2 tane zor yaptım :) kilo 70 boy 1.85 bu arada :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.