Çavuş
30 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Avcılar'dan Beykoz'a gitmem lazım,nasıl bir rota izlemem lazım ?
Beyler bu heykelin yaklaşık olarak tarihini,hangi uygarlıga veya kime ait oldugu hakkında bilgisi olan yada tahmin edebilecek varmı ?
.
Arkadaslar bursa teknik üniversitesi inşaat mühendisliğini kazandım.Yurtlar hakkında bilgisi olan varsa,isimlerini ve fiyatlarını söyleyebilirmi ?
Arkadaşlar şimdiden tanışalım istedim.Bu başlık altında toplanıp whatsapp,facebook üzerinden iletişime gecelim
Bu bölüm hakkında düşünceleriniz neler ?
Yıldızı zorluyorum ,marmara garanti geliyor.
Sizce tercih edilebilecek bir bölüm mü
ÇÖKERTME
Beyler geçen gün asansörde kalmıs çinli bir kadınla ilgili konu açılmıştı,videoyu nereden bulabilirim.Hatta barsa konu linki de olur
Arkadaslarla beraber izmire gidicez gezi amaclı,şehir hakkında pek bilgimiz yok.Gezmek,yemek yemek ve eglenmek amaçlı tavsiyeleriniz nelerdir ?
Merhaba ben maraz ali.bir suç çetesinin lideiriyim.otoparkım var ve her gece tünelle oradan cıkıp su işliyorum.cok eglenceli oluyor.Ancak benim cetemden bir coxuk suc işlemeye giderken yanında teyp tasıyor.biz sucu işlediğimiz zaman fark varı açıyor hep beraber yürüyoruz.çok havalı oluyor ama artık bagımlılık yaptı nasıl kurtulabilirim ?
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_70162575/tm.htm]
[font="Tahoma"]DH [color=
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.351
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 73.908 (Bu ay: 333)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 227 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.