Şimdi Ara

Street Fighter X Tekken (ÇIKTI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
1
Favori
20.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PC'cilere müjde! Capcom, Street Fighter x Tekken'i PC'ye de çıkarma kararı aldı.

Street Fighter karakterlerini PC'de çok gördük de özellikle Tekken karakterlerini PC'de ilk defa göreceğiz. 6 Mart 2012'de ABD'de ve 9 Mart 2012'de Avrupa'da piyasaya çıkacak olan oyun için New York Comic-Con'da yapımcı Yoshinori Ono, PC versiyonunu resmi olarak açıkladı. Oyunun PlayStation Vita ve PC versiyonları için daha detaylı bilgi verilmedi ama oyunda bir Gem sistemi olacağından bahsedildi. Aslında bu Gem sistemi ilk olarak Tokyo Game Show'da duyurulmuştu, lakin detayları belli değildi. Oyunda kullanılacak olan Gem sistemi sayesinde oyunda bir denge kurulması amaçlanmış. Street Fighter IV'ü bugün hardcore oyuncular dışında pek kimse oynamadığı bir gerçek. Ama yapımcılar, Street Fighter x Tekken'i herkesin uzun süre oynamasını amaçlıyor ve Street Fighter x Tekken'i "Street Fighter'ın Magic the Gathering'le buluşması" olarak tanımlıyor. Sonunda King'i, Paul'ü, Nina'yı, Jin'i ve Tekken'in diğer demirbaş karakterlerini PC'de görmek değişik bir deneyim olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 4 Mayıs 2012; 2:26:29 >

• Ohara oyunu yeni gördüm şok oldum Aduket olayı falan dezavantaj olmasın Tekken karakterlerine Sonra combolar birebir mi olacak acaba. Neyse hele bi çıksın Grafikleri pek hoşuma gitmedi ama sırf olayından dolayı oynanır.
  • Hobaa güzel bi dövüş oyunu bekliyorum
  • Super Street Fighter 4 AE'dansonra çok iyi oldu bu...
  • çok ilginç olucak çok sabırsızlıkla bekliyorum
  • çok güzel olacak ilk defa tekken karakterlerini pc'de oynicaz
  • tekken karakterleri biraz hızlanmısta cok çizgi türü olmus ya :D alısılmıs dısı tekken hep 3d yani
  • Marvel vs Capcom da çıksa pc için.. Çıktı mı yoksa? Süper bir oyun yaw.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Marvel vs Capcom da çıksa pc için.. Çıktı mı yoksa? Süper bir oyun yaw.

http://www.merlininkazani.com/Ultimate_Marvel_vs_Capcom_3_niye_PCye_yok-haber-43207p1.html
    burayı okuyabilirsin
  • Bak bu oyunun pcye cıkmasını hıc beklemıyordum.
  • İlk xbox'a çıkçak diye duymuştum.PC'ye de geliyor
  • Mükemmel bir oyun olacağına eminim, oyuna Hugo'nun da çıkması çok iyi olmuş sanırım final fight karakterlerinide gün yüzüne çıkarmayı amaçlıyorlar ve ilk defa poisonla oynayabileceğiz çünkü 3rd striketa sadece Hugo'nun etrafında dolanıyordu ,bakalım ortaya nasıl bir oyun çıkacak.
  • Konuyu hortlatalım 6 martta evlerimizde bu şaheser ve bikaç güzel sinematik koyalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 6 Şubat 2012; 23:12:03 >
  • Bu son yayınlanan trailer tam bir şaheser videoya bakılırsa oyunda Devil Jin'de var oyun gerçekten fena olacak sabırsızlık ile bekliyorum
  • Aynen güzel ama ilk sinematik çok daha iyi bence.

İki yeni oynanış videosu

• abi son çıkan mortal kombat çıksa veya herhangi güncel mortal kombatlardan biri çıksa çok iyi olacak asıl..
  • Güzel oyun bekleyecem.
  • Beklemedeyiz , bir de Mortal Kombat 9 çıksa aaah ah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

İlk xbox'a çıkçak diye duymuştum.PC'ye de geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Beklemedeyiz , bir de Mortal Kombat 9 çıksa aaah ah

MK'yı hiç beklemiyorum artık.Capcam kadar insaf yok onlarda...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.