Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.471
Cevap
28
Favori
86.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternetle alakası yok daha uzakta olan biriyle oynarken sorun yok daha yakından mesela yunanistan da sorun oluyor onlada oynarken sorun yok sorun sen yenmeye başlayınca oluyor. Adam ken le oynarken ışınlanıyor ekran donuyor sen guard dasın açılıyor ken arkana geçmiş bunlar anlık oluyor sen beklerken adam süperi kullanmış yedirmiş açılınca anlıyorsun bana normal oynasa 2 tane vuramayacak adam neredeyse perfect yeniyor yani şöyle bir konuşma imkanı olsa ulan al bırakıyorum tepe tepe döv diye ce m yok olmuyor. Bu tiplerin direkt cihazını bankadalar keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Street Fighter V – Hadoken in a Can

• Arcade Edition tanıtımı güzel olmuş ;

• Ed denen karakteri zaten hiç sevmiyordum bir de yetmezmiş gibi dayısının kızını da getirmişler oyuna
  • SFV pişmanlıktır.Gerçekten de bu japon firmalarını anlamak zor neyin kafasını yaşıyolar anlamadım.Herşeye ödeme arcade tuşuna basmak bile ödeme olacak yakında.
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Çocukluğumuz geçti el mahkum alıcaz

• Street Fighter V: Arcade Edition – Cinematic Opening

-----

Street Fighter V: Arcade Edition – Sakura Reveal Trailer

• sakura ve blanka iyi oldu.olacaksa 4. sezon için flash isim kalmadı gibi.
  • Street Fighter 30th Anniversary Collection duyuruldu.

• mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Hayaldi gerçek oldu
  • stylerbb kullanıcısına yanıt
    Ne varsa eskilerde var. Son oyun grafikten başka bir şey değil. Para tuzağı.
  • Dostlar merhaba. Malum, vaktiyle bize Street Fighter 5 adındaki DEMO kılıklı oyunu tam oyun fiyatından bir güzel yedirdiler. Fakat çocukluğumdan beri seriyi takip ettiğim için kopamıyorum. Bu Arcade Edition alınır mı? Aynı hayal kırıklığını yaşamak istemiyorum. Switch'teki Ultra Street Fighter 2 dahi 30 yıllık oyun olmasına rağmen SF5'in standart versiyonundan daha fazla eğlendirdi beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurt.

Dostlar merhaba. Malum, vaktiyle bize Street Fighter 5 adındaki DEMO kılıklı oyunu tam oyun fiyatından bir güzel yedirdiler. Fakat çocukluğumdan beri seriyi takip ettiğim için kopamıyorum. Bu Arcade Edition alınır mı? Aynı hayal kırıklığını yaşamak istemiyorum. Switch'teki Ultra Street Fighter 2 dahi 30 yıllık oyun olmasına rağmen SF5'in standart versiyonundan daha fazla eğlendirdi beni.

Alinir da 60 dolardan alinmaz

Ben 20 tl sec aldim tum karakterleri bedava actim

Sende pri bul yada sec uygun cunku ae guncellemesi alacak

Ama en onemli detay ofline. Fm kazanmayi iptal ediyorlar

Millet karakter almiyor diye micro ödeme ile satma pesindeler

Simdi den al oyunu 16 ocaga kadar fmleri kazan bekle

Daha genaral stroy surivel cinema stroy bitirmedim

Bitirelim sakuraya hazirlik yapalim

• mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Sf2' champion edition çıksa,online da olsa bomba olur diye konusuyorduk arkadaşla. Hepsini yapmışlar. Mükemmel birşey olmuş.

• Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, karakter açmak için oyun içi para en kısa ve hızlı şekilde nasıl biriktirilir? Var mıdır bir taktiği?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt. -- 16 Aralık 2017; 22:14:8 >
  • Kurt. kullanıcısına yanıt
    İlk 5-6 karakteri açmak için hikaye modunu her iki zorlukta bitirmek, demoları izlemek, karakterlerin mini hikayelerini oynamak, survival modda easyde tüm karakterlerle bitirmek yeterli geliyor.
    Daha fazlası içinse survival modda normalde tüm karakterlerle bitirmek, karakterlerin trialslarını yapmak gerekecektir.
    Survivali hardda bitirmek hem sıkıcı hem de çok kolay olmayacağından pek önermiyorum fakat deneyebilirsiniz.
    Oyunu birkaç ay önce sattığımda haftalık görevler vardı, onları yapın, haftada 6000 fm civarı gelir.
    Bunlar haricinde farklı karakterlerle bol bol online maç yapın, her karakter 1 lvl atladığında 1000 fm veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurt.

Hocam merhabalar, karakter açmak için oyun içi para en kısa ve hızlı şekilde nasıl biriktirilir? Var mıdır bir taktiği?

Tüm karakterleri sec hak ta acan arkadaştan yanıt bekliyoruz.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Çok tesekkurler hocam.

• En iyi arcade stick buton sıralaması sizce nasıl olmalı ? Üstekiler yumruk alttakiler tekme mi ?

Bunun ile ilgili bir yazı var mı ?
  • Nihayet Sagat Bey sahneye teşrif ediyor ama anladığım kadarıyla en son Sagat çıkacak. Ulan verin tüm karakterleri bir arada, ben şimdi yıl sonuna kadar Sagat mı bekleyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.