Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yakın zamanda street figter 5 için kaliteli bir arcade fightstick almayı düşünüyorum ama tam olarak karar veremedim. Fgihtstickler hakkında da pek bilgim yok. Benim kafama takılan ise kol çeşidi olarak hangisini tercih edeceğim.

Bu stick (madcatz) tam olarak istediğim stick gibi görünüyor üzerindeki kol'a fanta kol deniyor sanırım. Eskiden atari salonlarındaki kol çeşidi (benim gittiğim salonlarda öyleydi) buydu.

Madcatz Arcade Fight Stick TE2+ Tournament Edition

Diğer yandan bu aşağıdaki (hori) stick ise piyasada çok övülüyor. Ama ben bunun kol şeklini sadece görünüşüne bakarak giç beğenmedim.(Bu kol çeşidinin adı ne onu da söylerseniz sevinirim. :) ) Üstteki kol şekli elime daha iyi oturur gibi geliyor. Aslında en iyisi ikisini de deneyip kendi hissiyatıma uygun olanı almak ama o ihtimalimde yok malesef uzaktan karar verip almam gerekiyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _A_L_İ_ -- 12 Ocak 2018; 13:51:30 >

• _A_L_İ_ kullanıcısına yanıt
    Hbiçbirini kullanmadım ama baya araştırmıştım. Prof ların en çok kulladığı madcatz te2+.Turnuva listesinden incelemiştim. Sanwa kol ve düğme kullanıyor. Yalnız bu fotodaki fanta kolla modifiye edilmiş. Orjinali topuzlu olan. Hori ikinci sırada. Kendi geliştirdiği hayabusa düğme ve kolu kullanıyor. Kasası vidalamayla sabit. Modifiye etmek istersen kasayı açınca garanti dışı kalıyor. Madcatz kasası vidasız, rahatlıkla açılıp modifiye ya da tamir edilebiliyor. Bir de son zamanlarda çok övülen razer panthera var. Onu çok incelemedim.
    Ben ikinci el bir hori mini almıştım deneme amaçlı. Kablo vs. pek pratik olmuyor. Kaldırdım bir kenarda duruyor. Baya hevesli olmak lazım kullanmak için.
  • _A_L_İ_ kullanıcısına yanıt
    Normalde Mad Catz TE2'nin sopası da altta Hori'ninkinin aynısı olması gerekiyor. Muhtemelen senin gönderdiğin resimdeki stick'in sahibi arkadaş sopayı kore stili sopa ile kendisi değiştirmiş,o şekilde satılmıyor diye biliyorum çünkü. Hori de Mad Catz de oldukça kaliteli sticklerdir, hangisini alırsan al pişman olmazsın. Ben Mad Catz TES+ kullanıyorum, çok memnunum. Resmi şu :

• Bunların fiyatları konsol parasıdır alana bir de baklava yemesini rica ediyorum :)

• bunlar oyuna ne yapmışlar böyle çorba olmuş adamı duvara çarpıyor adam geri geliyor tekrar vuruyor sanki topu atıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bolrog sfv de iğrenç bir karakter.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    AE de Balrog için bir nerf bekliyorum kesinlikle. Lanet bir karakter. Damage oranları bu kadar saçma bir karakter görmedim. Abigail denen sığırın da fazla armorlu olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 15 Ocak 2018; 8:50:36 >
  • leonheart07 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bu iki karakter nerf yemeli. Chun-Li nin de kesinlikle biraz daha güçlendirilmesi gerekiyor.

Zaten ya bir karakteri çok güçlü yapıyorlar ya da öldürüyorlar. SFV i bir umutla almıştım şimdi yeni özellikler gelecek arcade edit. ile kötü olursa daha da yüzüne bakmam oyunun.
  • Valla video'dan anladığım kadarı ile oyun iyice Marvel'a dönmüş comboya yakalananın şansı yok , corner pressure yine devam ediyor çok saçma ! Wake up movelarda bir boka yaramıyor yine ! iyice SF havasından çıkmaya başladı oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 15 Ocak 2018; 12:47:30 >
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Bu kadar çok değişiklik bence oyunun geleceği için riskli. Çoğu insan karakterlerle bütünleşmişken bu kadar yeniliğe ayak uydurmak bence sıkıntı olacaktır. Corner pressure, karakter arası dengesizlikler gibi şeyleri düzeltip daha oturmuş, kaliteli bir oyun yapmak yerine bu kadar saçma yeni özellikle ortalığı daha da kaotik hale getirmezler inşallah.
  • Kurt. kullanıcısına yanıt
    Şu kore sitili joystick i nereden temin edebiliriz acaba ?
  • Arkadaşlar oyun çıktımı Steam da görünmüyor , herhangi bir güncelleme de gelmedi.

Edit : Gece 2 imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shensakrak -- 16 Ocak 2018; 9:28:27 >
  • shensakrak kullanıcısına yanıt
    Steam de nedir? PS Store'da aratinca sadece SteamWorld oyunu cikiyor
  • Steam Arcade Editionu indiriyor şuanda
  • Street Fighter V: Arcade Edition - Çıkış Fragmanı | PS4

• Dün 14 küsür gb update geldi gece indirdim ama deneme imkanım olmadı arcade edition versiyonuna mı yükseldi oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben indirdim 14 gb lık update i. VTrigger 2 olayına alışmak gerekecek. Sanırım ben belli bir süre daha VTrigger 1 ile devam etcem. Training modunda frame konusunda güzel şeyler gelmiş.
  • Guncelleme sonrasinda mod cesitliligi ve fight money kazanma anlaminda ne gibi degisimler olmus.
    Oyunu tekrar aldiracak yenilikte olmus mu bu guncelleme?
  • Gief'i resmen bitirmişler ne yapmaya çalışıyor bu aptal capcom anlamak zor , adam ağırlaşmış iyice içine etmişler resmen
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.