Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni aldım arkadaşlar herhangi bir sıkıntısı yoktur cihazın.

Arcade stick almayı düşünenler özelden benimle irtibata geçsin.

Uygun fiyata bırakacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadasimla karşılıklı online maç yapmak istedik olmadı. Yapılıyor mu? Nasıl oluyor tarif edebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

Nihayet Sagat Bey sahneye teşrif ediyor ama anladığım kadarıyla en son Sagat çıkacak. Ulan verin tüm karakterleri bir arada, ben şimdi yıl sonuna kadar Sagat mı bekleyeceğim

Oyuna verilen para yetmedi milyon tane dlc ile karakter, bölüm vs sattilar.

• Dostlar merhaba, Şu an PSN'de SFV Deluxe Edition (1. ve 2. sezon karakterleri dahil) 89TL'ye satın alınıyor. Bu sürümü almak mı mantıklı yoksa Arcade Edition'ı beklemek mi mantıklı? Arada bir fark olacak mı yani?
  • Kurt. kullanıcısına yanıt
    Arcade Edition çıksa bile onun için indirim beklemen gerekecek. Beklersen, Arcade Edition çıkarken 3. sezondan DLC'ler ile gelecektir...

Şöyle düşün; şuanda Deluxe alırsan 1. ve 2. sezon full... Beklersen 3. sezondan DLC'ler ile... Arcade Edition ile 6 karakter geliyor "Sakura, Blanka, Cody, Sagat, +2"
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam, anladım. O halde Arcade Edition beklemek benim açımdan biraz daha mantıklı.
  • 5 e çok heves ediyorum görsel olarak harika görünüyor oyun demo tadında deniliyor onu anladım peki ya dövüş mekanikleri ve online rekbetçi ortam nasıl
  • stylerbb kullanıcısına yanıt
    Battle Lounge ile oluyor sanırım. Siz bir oda açıyorsunuz ve odaya arkadşınızı davet ediyorsunuz. Bunun dışında private maç sistemi(Mortal Kombat'daki gibi) yok sanırım.
  • leonheart07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim deniycem
  • Edmond Honda reis gelir mi acaba
  • Amazon.com'da SF5 Arcade Edition'da indirim var. Her şey dahil (kargo,vergi) 150TL (39.90$) civarına denk geliyor.
  • sf4 bundan çok daha iyi oyundu. eski prof oyuncular ne düşünüyor acaba
  • https://youtu.be/BfWiSYDgfGM

Adam birdie+ds4 ile capcom cup 2017 büyük finalinde tokidoyu tokatlayarak şampiyon olmuş helal olsun daigoyu yendiğinde kim lan bu çocuk derken helal olsun tokido yu duman etti müthiş heyecanlı olmuş

• Take That kullanıcısına yanıt
    Bende hiçbir yetenek gerektirmeyen bir oyuna dönüşmüş sfV

• Bugün nasıl bir nasibim varsa önüme geleni devirdim lag mag kar etmedi üstüne ne yaptıysam birini yenince 5bin fm verdi :)

• Bu konu hakkinda yardimci olabilir misiniz?

Oyunu farklı hesap ile aldım ancak ana hesabimda ilk season pass karakterleri açık değil. İnternetten arastirdigim kadariyla dlcler psn uzerinden degil capcomun cikartmis oldugu psn hesabına bagli cfn idsine kayitliymis yani o hesap disinda dlcler kullanilamiyormus. Kesin bilgi bu mudur? Eger boyleyse bosuna kendimi daha fazla ugrasarak yormak istemiyorum. Satin almis oldugum karakterleri baska bir hesapla daha satin al demek resmen adam kazıklamak bu arada bana göre.

İki hesap da primary account bu arada.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Menar d. Adam Birdie ile iyi oynuyor gerçekten. DS4 ile oynayan çok pro oyuncu var bu arada, alışkın olan için sıkıntı değil
  • leonheart07 kullanıcısına yanıt
    Ben de ds4 le oynuyorum ama daigo nün kullandığı fight stick olsa fena olmazdı. Pro olmayınca gerek görmüyorum

• Online a girilmiyor searching dönüp duruyor ne ranked ne de casual açılmıyor hata da vermiyor sadece loading ekranı var çalışma falan mı var

• Vay vay vay AE iyi olacak gibi ;

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.