Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Hadi bundan sonra kaçın da göreyim

24 saat ban ve -1000LP

Haa şimdi oldu... Artık ranked oynayabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 19 Ağustos 2016; 10:33:07 >

• Bu olay yalnız lag Switch yapanlara yarayacak fazlasıyla ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• t-bag serime devam ediyorum super gold goldlarla oynuyorum bu aralar bunlara t-bag yapmak cok daha eglencelı :D yalnız tbagden sonra kendı kendıme cok guluyorum cok eglenıyroum oyundan kopuyorum genelde kombo gıremıyorum tbaglerden sonra :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

t-bag serime devam ediyorum super gold goldlarla oynuyorum bu aralar bunlara t-bag yapmak cok daha eglencelı :D yalnız tbagden sonra kendı kendıme cok guluyorum cok eglenıyroum oyundan kopuyorum genelde kombo gıremıyorum tbaglerden sonra :D

Haha olm orada yapma bari önce disiplin hep diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• turnuvaları başlamadımı daha V in ??
  • coltan basladı capcom pro tour kapsamında bılmem kacıncısı yapıldı bu arada evo yapıldı durmadan yenı turnuvalar yapılıyor twıtch ustunden takıp edebılırsınız turnuvaları.
  • @dennis jr kardeş bu kadar korkma maç yapmaktan :)) oynadıkça gelişirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardes yenecek yenı adamlar arıyorum son 3 macın ıkısını aldıgım ıcın senınle zaman kaybetmek ıstemedım.kardes 5 macın 3 unu kaybeden bırı ıcın cok konusuyorsun ogrenmeye calıs bana cok takılma sen.
    su konuya boyle bır tane mesaj atmamıstım ama hakettın dahada uzatma konunun tadı kacmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 24 Ağustos 2016; 14:13:33 >
  • mesajlaşmaları görünce hırs yaptım. keşke satmasaydım Sf V'i . mortal kombat'a devam
  • sf alıp adamla oynayasım geldi. ben sinir oldum. allah sana sabır versin :)
  • Beyler şu anda tr Psn de indirimde olduğundan Street Fighter 5 almak istiyorum deluxe edition almaya değermi normal versiyondan farkı nedir bir de Vs cpu modu gelecek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boldrex -- 24 Ağustos 2016; 16:24:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemallica

Beyler şu anda tr Psn de indirimde olduğundan Street Fighter 5 almak istiyorum deluxe edition almaya değermi normal versiyondan farkı nedir bir de Vs cpu modu gelecek mi

Evet vs cpu gelecek
    Yani sen bikirsin deluxe kıyafet fln veriyo bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: RuzgarinSesi

quote:

Beyler şu anda tr Psn de indirimde olduğundan Street Fighter 5 almak istiyorum deluxe edition almaya değermi normal versiyondan farkı nedir bir de Vs cpu modu gelecek mi

Evet vs cpu gelecek

Anladım extra karakter vermiyorsa deluxe ed. gerek yok o zaman..zaten single Player takılmayı düşünüyorum

• quote:

quote:

quote:

Evet vs cpu gelecek

Anladım extra karakter vermiyorsa deluxe ed. gerek yok o zaman..zaten single Player takılmayı düşünüyorum

Single player da zevk alamazsın olay multiplayer da tabi arada çoluk çocuk sinir edebiliyor ama güzel

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet vs cpu gelecek

Single player da zevk alamazsın olay multiplayer da tabi arada çoluk çocuk sinir edebiliyor ama güzel

Haklısın kardeşim ama memurluk işte doğuya yeni tayin oldum dağın başı nerde öyle internet

• arkadaşlar ben de oyunu almayı düşünüyorum ama bir kaç sorum var
    tamamen online oynamak için alacağım ama mp de lag sorununun olduğunu duydum superonline kullanıyorum ve 5-6 ping ve 30mbit indirme hızım var sorunsuz oynayabilir miyim ?
    son olarak seasonn pass satın almaya gerek var mı yoksa oyun içi kazanımlarla o içerikleri almak mümkün mü ?
  • Karakterler oyun içindenmi satın alınıyor? Store da yoklar çünkü.

• Bu dlc karakterleri deluxe edition almasak ta oynayabiliyor muyuz?
  • Aramizda bayan sf ci varmi ?

• Pff birak bayani, bi yasam belirtisi bile yok burada

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.