Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun zevkli, eski alpha havası alıyorum oynarken.

AMA

DLC ler pahalı, herşey paralı, para kazanmak çok zor. Gerçekten bunlar can sıkıcı, Biraz para yaptım ibuki aldım, diğer parayı urien e saklıyorum, ama kostüm yada stage almadık, zorla DLC aldıracaklar. Ama o son çıkan 25 dolarlık DLC ne karakter ne bişey copy paste stage ve saçma iki kostüm.

Capcom bu saçmalığı street fighter X tekken de göstermişti, ben basit renk bile 1 dolardı.
  • Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    Para kazanmak icin gunluk gorevler gelecekmis ama tarih daha belli degil. Benim bu oyundaki en buyuk sikayetim online i cidden sikintili hani kotu falan degil kotunun otesinde bir online durumu var. 29 unda akk ye girdim 3 mb e dustu hizim ogunden beri turklerle bile lagsiz oyun oynayamiyirum stick aldim ona alismak icin kivraniyorum zaten ustune birde lag eklenince izdirap oluyor. (25 mb fiber kullaniyordum sikinti yasiyordum onlineda 50 mb e yukselttim allahtan kota dolamdan artik sorun yasamiyorum.) ps benim icin agirlikli olarak online oyun oynamak demek 2010dan beri online oyun oynarim bu kadar sikintili online altyapisi olan baska bir oyun gormedim.

Oyunun basinda cok lag olmuyor demistim ama zaman icinde bu sikintisiz alt yapi yerini sorunlara birakti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Dennis Jr

Gelemedi bir türlü onlar, bu arada sanırım hala kaçıp gidenlere bir ceza uygulaması gelemedi, sırf oyuncu kaybetmeyeyim diye herhalde.
  • Başlangıç videosu çekmeyi düşünüyorum oyunun genel hatları, oynanış mekanikleri ve yavaş yavaş popüler karakterlerin rehberleri şeklinde.
  • Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    Su online kalitesini arttirmadan birsey yapmasinlar. Yemin ederim zamanindan hamachi ustunden baglanir online oynardik onda bile boyle boktan sorunlar yasamazdik. Oyunu cok sevmesem simdiye sinir hastasi olur birakirdim ama seviyorum ps yi acinxa elim direk sf ye gidiyor. Mukemmel oyun yapip boyle hiyarliklar cok can sikiyor.

• Dün Urien için yaklaşık 40000 FM topladım, 85000 oldu, 15000FM de ay sonuna kadar rahat toplarım
  • Mrb. arkadaşlar. Belki konu içerisinde sorulmuş ve cevaplanmıştır ama bakamadım tümsayfalara. PCde joystick ile bu oyunu oynayabilen var mı. Kurulumunu nasıl yaptınız yardımcı olur musunuz ?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juriyi sevdim

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Yuri yi bende çok beyendim trail ine baktın mı? Çok iyi komboları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

Yuri yi bende çok beyendim trail ine baktın mı? Çok iyi komboları var

Trialler hepsi yapildi fm veriyor kacirir miyim , 5teki trialler dandik ama 4teki 25 tane falandi ve cok daha zordu.

• Selam arkadaşlar. Oyunu 2 gündür baya yoğun biçimde oynamatkayım. Sf 4'ü yaklaşık 4 yıl aralıksız oynadım. 1 senedir de Mortal Kombat X'i ara vermeden oynuyordum. Nedense 4-5 saat Sf oynadıktan sonra aldığım tat çok yavandı. Karakterlerin kombo mantığı neredeyse hemen hemen aynı. bi şeyler eksik gibi geldi ama nedir bilemiyorum. oyunu satsam mı diye düşünüyorum. çünkü kapatıp mortal kombat'a geçtiğimde çok daha heycanlı ve eğlenerek oyunu oynadım. Sf'yi oynarken sanki oynamış olmak için oynuyormuşum gibi hissettim. bilemiyorum. belki de çok uzun süre oynadığım içindir. ayrıca oyunda arcade olmaması çok kötü.hep online veya survival oynamak zorunda değilim ki? mortal kombatta endless towerdan tutun da haftalık towerlara kadar pek çok oyun seçeneği mevcut.

özellikle mortal kombatta her karakterin 3 varyasoyun olması keşfedilecek pek çok kombo veya oyun tarzı olmasını sağlıyor. fikir verebilecek olan var mı? ya da birlikte oynayabileceğimiz aradaşalar?

psn: blazemert

• blaze07 B kullanıcısına yanıt
    Evet mortal kombat çok daha dolu dolu bi oyun.
    Eger 1 yıldır street fighter oynuyor olsaydın bu seferde mk sana yavan gelecekti alışkanlıktan mekanikleri farklı baya.
    Arcade mod olmaması daha öncede yazdım oyunun ek büyük eksisi bana göre

• SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    aynen öyle çok arıyor insan arcade modu. survival falan pek kesmiyor. cross platform olması oyunun biraz daha insanlar online oynasın diye olabilir. dün baya oynadım online. eglenceliydi yalan yok. ama yavan geliyo biraz. lig atladım falan biraz gaza gelmedim değil. 8 win serisi yakaladım. fifa ve bf gelene kadar beni oyalar gibi.
  • dunden berı ızledıgım yayınlarda dahıl olmak uzere lagdan kopan baglantılardan gecılmıyor oyun :D capcom super oyun yapmıs serverlar sahane kalıte akıyor resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

dunden berı ızledıgım yayınlarda dahıl olmak uzere lagdan kopan baglantılardan gecılmıyor oyun :D capcom super oyun yapmıs serverlar sahane kalıte akıyor resmen.

3 gündür oynuyorum oyunu ama hiç öyle bi sorunla karşılaşmadım. ps4 olduğu için de olabilir bilmiyorum. dövüş oyunlarında genelde pc de online oynamak hep sıkıntılı olmuştur. mortal kombat en büyük örnektir buna o konuda. sf'de de aynı sorunların olduğunu ben de okudum. ama dediğim gibi ps4 te hiç yaşamadım henüz
  • quote:

dunden berı ızledıgım yayınlarda dahıl olmak uzere lagdan kopan baglantılardan gecılmıyor oyun :D capcom super oyun yapmıs serverlar sahane kalıte akıyor resmen.

Gerizekalı capcom oyunu cross yapmasaydı bunlar olmazdı, geçen nesil 3 bar bağlantı bile yağ gibiydi SF4 xbox live'da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Gerizekalı capcom oyunu cross yapmasaydı bunlar olmazdı, geçen nesil 3 bar bağlantı bile yağ gibiydi SF4 xbox live'da.

sf4 te ilk çıktıgında çok sorunluydu 2008de. ama eklenen karakterler ve onlarca patch ile adam edildi. muhtemelen bu da düzelecektir
  • blaze07 B kullanıcısına yanıt
    Ben ps4 uzerinden oynuyorum oyunu zaten. İnternetim superonline fiber 50 mb ne r6 da ne bf de sorunla karsilasmiyirum(ara ara olmuyor diyemem ama cok seyrek genelde birlikte oynadigimiz arkadaslar arasinda en iyi ping bende oluyor)ama bu oyunda isin rengi komple degisiyor bes cubuklu maca giriyorum berbat bir lagla karsilasabiliyorum.sadece bende oluyor bu sorunlar saniyordum ama dun e son bir hafta olan yayinlara bakinca sorunun bende olmadigini anldim. Bu oyunun alt yapisi direk sorunlu yabanci forumlarda bile hunla ilgili sikayetler var umarim duzelir demekten baska bisey gelmiyor elimden stick aldik bu sorundan dolayi oyundan soguyorum

• Merhaba bu oyun bende yok ama a shadow falls eklentisini indirdim video sanıp ps4 için oyun olmadan çalışmıyor sılıcem silemiyorum elinde ps4 için pal dıgıtal olan kıralıyabılırmı oyunu özel mesajla ulaşabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.