Şimdi Ara

Street Fighter 6, eleştirmenlerden yüksek puan aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Street Fighter 6, eleştirmenlerden yüksek puan aldı
    Bugün Street Fighter 6 dövüş oyununun incelemelerinin yayınlanması üzerindeki ambargo kaldırıldı. Eleştirmenler projeyi çok olumlu karşıladı ve çoğunlukla sadece olumlu yönlerine dikkat çekti.

Ayrıca Bkz.James Cameron yeni bir Terminatör filmi üzerinde çalıştığını doğruladı

OpenCritic'te dövüş oyunu 100 üzerinden 92 puana sahip. Metacritic'te bu puan daha da yüksek: PC versiyonu 100 üzerinden 93, PS5 versiyonu ise 100 üzerinden 92 puan aldı.

Street Fighter 6 ne zaman çıkacak?

Uzmanlara göre Capcom, hem kıdemlilere hem de yeni gelenlere hitap edecek bir dövüş oyunu üretmiş. Grafikleri, dövüş hareketlerini, animasyonları ve daha fazlasını övüyorlar. Eksiler arasında, karakter listesinin çoğunun tanıdık yüzler olduğuna dikkat çekiliyor. Ancak, bazı eleştirmenler Dünya Turu'nu pek olumlu karşılamadılar ve hayal kırıklığı yarattığını belirtiyorlar.

Bazı eleştirmenler Dünya Turu modunun monoton olduğunu ve bu nedenle çok çabuk sıkabileceğini düşünüyorlar. Ancak birçok kişi kendi karakterini yaratma fırsatını ise beğenmiş durumda. Street Fighter 6, 2 Haziran 2023 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve PC (Steam) için piyasaya çıkıyor. 

Kaynak:
    https://www.metacritic.com/game/pc/street-fighter-6
    Kaynak:https://opencritic.com/game/14352/street-fighter-6/reviews

• Atari salonlarında oyun oynarken, bu grafikleri hayal bile edemezdik.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu ne be , karakterlerin yarısından çoğu yok. Yine karakter paketi satmak için uğraşmış pijler ,belli ki sonradan DLC ekleyecez

• Abartılı, sulu boya fırçasıyla yapılmış gibi garip efektler olmasa daha iyi olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-327EB7750 -- 30 Mayıs 2023; 21:08:51 >
  • Tekken 8 dışın da ilgimi çekmiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Farklı bir tasarıma geçmişler, iyi olmuş. Her oyun gerçekçi olacak diye birşey yok. Bakın zeldaya mario ya deli gibi seviliyor ama çizgi film gibi gözüküyor.

• Tam fiyattan oyun çıkarıp az karakterle piyasaya sürüp sonradan karakter çıkararak paraya para demeyen adam gibi adam firma.
    Edit:Champion edition çıkana kadar almıyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet51 -- 31 Mayıs 2023; 18:22:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. Oyun fiyasko olmasa bence daha bonkör olurdu capcom. Önceki oyun yüksek gelir getirseydi yani. Ben dlc konusunda eleştiremiyorum o yüzden ama 1 yılda 4 karakter çok az. 7-8 olsa iyi olurdu.

• Bence "LP" vurunca ekranda her yer ışın çıkarmalı. Mesela ufak bi kombo yaptın ekran karşısında epilepsi krizine girmezsen o SF aslında SF değildir.

• Yapılmış En iyi dövüş oyunu olacak gibi görünüyor... Betalardan edindiğim izlenimde bu yönde

• Ben hiç beğenmedim. Tekkenin çakması olmuş. SF4 SF5 le alakası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 31 Mayıs 2023; 9:4:13 >
  • Uzaktan yakından alakası yok.

• Bence Street fighter ex plus serisinin üstüne hiç çıkamadı. İlk defa ana karakterler dışında, yan karakterler ex plus serisiyle hoşuma gitmişti. Onun dışında önceki ve sonraki yan karakter beni oyundan hep soğuttu :/

• Çağdaş kullanıcısına yanıt

ARİKA firmasının karakterleri idi yapılan anlaşmayla eklenmişti.. Ex in tadı başka evet

• Kral çıplak... Maalesef hayal kırıklığı.

• Nintendo switch'e gelir mi bu, ps5 garanti

• Woke kültürü ile yorumlanıp düşük puan almasına imkan yok zaten şunların hatırına. Umarım güzel bir oyun olur.
    Street Fighter 6, eleştirmenlerden yüksek puan aldı Street Fighter 6, eleştirmenlerden yüksek puan aldı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ya şu karakter, skin satma işleri çıktı çıkalı bütün oyunları bok etmeye başladılar. Kardeşim şu karakterleri bir sal ya. Tam paket ver şunları. Oyuncular tepki vermedikçe bunlar, yarım oyun, çeyrek oyun, dilim oyunları tam fiyattan iteleyip duracaklar. Dövüş oyunlarından yıllar önce soğumuştum. Şimdi şu manzarayı görünce iyi soğumuşum diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kötü maalesef

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Yalnız ek paketler tek tek topladığında çok ciddi fiyat tutuyor. Diyelim sf5 100₺ ye çıkmış olsun sf6 çıkana kadar geçen zamanda dünya kadar kıyafet mekan karakter vs paketleri çıkarıyorlar hepsini zaman içerisinde aldığında 1000₺ nin üzerinde para vermiş alıyorsun. Sf5 ı steam den 30₺ ye aldığımı hatırlıyorum ama çok sonra bir DLC paketi almıştım 120₺ falandı. Böyle bir geliri kolay kolay bırakmazlar. Eminim sf6 çıltıktan birkaç sene sonra tüm DLC lerin olduğu sf5 paketi çıkarırlar adına da ultra sf5 derler yine satarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 1 Haziran 2023; 15:3:11 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.