Şimdi Ara

Stereo amfi önerisi (Mevcut sistem için) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
8.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Orada Olmayan Adam O kullanıcısına yanıt

Çok kaliteli ve fiyatını hak eden bir modeldir as501. Pek çok yabancı inceleme mevcut zaten , biraz araştırma ile içini dışını inceleyen bir sürü inceleme bulabilirsiniz.

Dahili dac ünitesi olan , optik ve coax bağlantı terminali bulunan , phono bağlantısı ve sub woofer terminali de olan tam teşekküllü bir stereo amplifikatördür. Supreme 802 leri de rahatlıkla besler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 20 Ekim 2023; 16:59:18 >
  • venom800 kullanıcısına yanıt

çok teşekkür ederim üstad. pıoneer vsx 921 den sonra nasıl olacak bakalım çok fark edecek mi? yıllardır stereoda onunla idare ediyordum

Çok fark edecektir emin olun. Vsx921 kullanmış olduğum bir avr dir vakti zamanında ve safkan stereo amplifikatörlerle kıyaslamak doğru değil bana göre. Zaten siz as501 i tecrübe edince duyacaksınız tüm farkları .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 20 Ekim 2023; 17:41:0 >

peki üstad A-S301 ile A-S501 arasında magnat 802 ile kullanılacağını düşünürsek çok bariz farklar var mıdır güç dışında

arada 5.000 lira fark var o yüzden sordum

Teknik olarak güç farkı dışında öyle aman aman bir fark görünmüyor. Cihazın içinde ki komponentlerde belki kalite anlamında bazı parçalarda değişiklik vardır onu bilemiyorum ama baktığım zaman ses gücü dışında öyle aman aman bir fark y8vj

Üstad yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Denon PMA-600NE aldım. mağaza sahibi çok yardımcı oldu. En uyumlu hoparlör de Dali Oberon 5 dedi. Hoparlörü 2.el almaya çalışacağım bütçeye göre. şimdilik magnat supreme 802 lerle kullanacağım bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

Üstad yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Denon PMA-600NE aldım. mağaza sahibi çok yardımcı oldu. En uyumlu hoparlör de Dali Oberon 5 dedi. Hoparlörü 2.el almaya çalışacağım bütçeye göre. şimdilik magnat supreme 802 lerle kullanacağım bakalım.

Hayırlı olsun ancak Magnattan ziyade bende Dali tavsiye ederim. Polk signature serisi de gayet uyumlu olur
  • General Daimos kullanıcısına yanıt

Teşekkürler üstad. aldığım yer de aynı şeyi söyledi ancak Polk almak istersen oberon 5 in performansını almak için daha çok para vermen gerekiyor dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orada Olmayan Adam -- 3 Kasım 2023; 13:41:27 >

Çok iyi bir seçim olmuş uzun yıllar sorunsuz kullanırsın umarım. Gerçekten fiyatına göre çok çok iyi bir cihaz almışsın. Hoparlör konusunda ise senin kendi belirlediğin seçenekler tam olarak oluşunca (eldeki maddi duruma göre ) buraya yazar fikir edinirsin zaten. Tekrardan hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.